עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

פרסום ראשון: Spotify בישראל מיום שני הקרוב

07/03/2018 - 07:00 
 
 

פרסום ראשון: Spotify בישראל מיום שני הקרוב

זירת המולטימדיה העולמית בכלל ושירותי המוסיקה בפרט מתחממת בחודשים האחרונים ומצעד השמות הגדולים ממשיך כשספוטיפיי, שירות המוסיקה הגדול והמוכר, מצטרף לשירותים שיהיו זמינים בישראל כמו אפל מיוזיק ודיזר.

לחברת Spotify העולמית יש, נכון להיום, למעלה מ-30 מיליון לקוחות ב-61 מדינות שונות, ומדובר ככל הנראה בשירות המוזיקה המוזרמת הגדול והרחב ביותר. אין נתונים רשמיים על חלק גדול מהמתחרים, אך השירות מאגד מגוון רחב של אולפנים וזמרים המושמעים באמצעות הזרמה למכשיר הנייד שלכם ואפילו באמצעות הסייענית הקולית שלכם (אלקסה או גוגל). 

פרסום ראשון: Spotify בישראל מיום שני הקרובתמונה: יח"צ ספוטיפיי

כניסתה של ספוטיפיי לישראל לא היתה חלקה ולמרות שכבר לפני מספר חודשים דווח על הכוונה של החברה להכנס לישראל, מחלוקת בין החברה לבין אקו"ם (הגוף הממונה מטעם היוצרים לגבות ולפזר את הכספים לאומנים השונים בישראל לפי אחוזי ההאזנה להם) לגבי גובה התמלוגים שהחברה צריכה לשלם. החברה התעקשה על תמלוגים שתואמים את הנורמה ברחבי העולם (ככל הנראה הסכם תמלוגים דומה לזה שקיבלה אפל מיוזיק). המו"מ הסתיים בהצלחה ואנחנו יכולים לדווח לראשונה כי ספוטיפיי תיכנס לארץ באופן רשמי החל מיום שני, 12.03.18.

פרסום ראשון: Spotify בישראל מיום שני הקרובתמונה: יח"צ ספוטיפיי

לאחרונה השיקה החברה ממשק עם גוגל שאפשר לישראלים לפקוד על הסייענית (Google Home) להשמיע שיר מסויים או רשימת השמעה דרך ספוטיפיי - מה שעבד גם ללא מנוי לשירות. גוגל אף יכולה כבר להציג את דף המילים של השיר על גבי טלויזיה תומכת. 

פרסום ראשון: Spotify בישראל מיום שני הקרובתמונה: יח"צ ספוטיפיי

שירות הפרמיום ניתן לחודש חינם ולאחר מכן בתשלום חודשי אשר משתנה ממדינה למדינה - בין 9.99 דולר בארה"ב ל-9.99 פאונד באנגליה. החברה גם מציעה מחיר מוזל לסטודנטים, אך לפי המקור שלנו, תוכנית זו לא יהיה זמינה בעת ההשקה בישראל.

פרטי המחירים בארץ ייחשפו רשמית על ידי החברה רק ביום שני. ההערכות, לפי אתרי האינטרנט השונים היא שהחברה תיישר קו מבחינת מחיר ביחס לדיזר ולאפל מיוזיק (שניהם 19.90 ש"ח). 

השירות צפוי להיות מושק בעברית מלאה, עם תכנים בעברית, אך לא ידוע עדיין אם יהיו שותפות לשירות (למשל חברות הסלולר אשר ישיקו את השירות ביחד, יסבסדו את המחיר או יתעלמו מהתעבורה בתחשיב הגיגות שלכם). כמו כן, עדיין לא ברור אם מוצרים כגון רסיברים, או מכשירים יעודיים שבחו"ל תומכים בשירות יפתחו לשירות בישראל.

תגובת נציגי ספוטיפיי:

"As you know Spotify is available in 61 markets, but not in Israel. We know how passionate Israel music fans are and Spotify wants to be available in every country."

כידוע, ספוטיפיי זמינה ב-61 שווקים, אך לא במדינת ישראל. אנחנו יודעים עד כמה חובבי המוזיקה בישראל נלהבים וספוטיפיי מעוניינים לפעול בכל המדינות


לדיון בנושא: פרסום ראשון: Spotify בישראל מיום שני הקרוב


עוד מ: oferlaor
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht