עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מעבד Intel Core i9 מגיע למחשבים הניידים

03/04/2018 - 21:15 
 
 

באירוע שנערך היום בבייג'ינג, חשפה אינטל את מעבדי Intel® Core ™ i9 המיועדת למחשבים ניידים.
אלו הם המעבדים הראשונים עם שש ליבות מהדור השמיני למחשבים ניידים, תחת קטגוריה חדשה בשם
Intel Core i9.

בנוסף, חשפה החברה סדרה של מעבדים חדשים מהדור השמיני למחשבים ניידים (i5, i7, i9), מסדרה H, אשר פותחה במרכז הפיתוח של אינטל בחיפה. כל המעבדים החדשים צפויים לצאת ממפעלי הייצור של יצרני הציוד המקורי והמערכות עם עדכוני תוכנה וקושחה שנועדו להתמודד עם נקודות התורפה "Spectre" ו- "Meltdown".

מעבד Intel Core i9 מגיע למחשבים הניידים

המעבדים החדשים מבוססים על תצורת Coffee Lake, ומיוצרים בתהליך בטכנולוגיית 14 ננומטר. מעבדים אלה מכילים את הצ'יפ הגרפי UHD ב- H-Series והצ'יפ הגרפי Iris Plus ב- U-Series, והם תומכים גם בכרטיסי הגרפיקה העצמאיים בניידים החדשים ביותר. המעבדים הניידים החדשים של אינטל מסדרת H מספקים ביצועים טובים יותר ב- 88% בהשוואה למחשב אישי בן שלוש שנים ו- 29% בהשוואה למעבדים מהדור השביעי. על פי הנתונים שנמסרו, בעזרת המעבדים החדשים ניתן לערוך וידאו באיכות K4 במהירות גבוהה יותר ביחס לדורות הקודמים של המעבדים.

לראשונה משלבת אינטל את טכנולוגיית Intel Optane במעבדים מסדרת Intel Core עבור מחשבים ניידים.
המעבדים כוללים גם ערכת שבבים מסדרה 300 משולבת Gigabit Wi-Fi, המאפשרת קישוריות בקצב כפול מהתקן הקיים כיום.

"נוכח עומסי העבודה התובעניים של גיימרים, שהולכים וגדלים, פיתחה אינטל מעבד נייד עוצמתי, המספק ביצועים גבוהים במיוחד", הסבירה קרין אייבשיץ סגל, מנכ"לית מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל. "מעבד i9 החדש, בשילוב עם זיכרון Intel Optane חדש וקישוריות Wireless-AC 2x2 160 MHz משולבת - המאפשרת מהירויות ג'יגה-בייט ב-Wi-Fi - הופך את המחשבים הניידים למחשבים עם רמות ביצועים אימתניות".

מעבד Intel Core i9 מגיע למחשבים הניידים

בנוסף, השיקה אינטל מעבדים מסדרת +,  i7+ ו- i9+, שמשולבת בהם אותה טכנולוגיית זיכרון Optane בשימוש בכונני SSD וכעת נכנסת למחשבים אישיים על הכרטיס עצמו. המשמעות היא האצה משמעותית בהפעלת אפליקציות, תוכניות ומשימות.
 אינטל גם הכריזה על טכנולוגיית Thermal Velocity Boost (TVB) חדשה, המגבירה אוטומטית את תדר ליבת המערכת כל עוד שטמפרטורת ותקרת הטורבו של המעבד מאפשרים זאת. המשמעות היא שבפעם הראשונה אינטל מאפשרת להגיע לתדר טורבו של 4.8 ג'יגה-הרץ במחשבים ניידים.
טכנולוגיית  TVB מזהה הזדמנויות ומגבירה אוטומטית את תדר השעון של הליבה בעוד 200 MHz כל עוד שהמעבד נמצא בטמפרטורה של עד 50 מעלות צלזיוס או פחות ותקרת הטורבו מאפשרת זאת.

בקצה העליון של קשת הביצועים במעבדי הדור השמיני לניידים, הוסיפה אינטל גם את ערכת השבבים מסדרה 300 שמשלבת Gigabit Wifi כדי לספק קישוריות סופר-מהירה, עד כפול מזו הקיימת בתקן הקיים (2x2 802.11AC 80 MHz ).

בנוסף אינטל מכריזה גם על מעבדים חדשים נוספים בדור 8, חלקם עבור השוק הארגוני (Vpro) .


לדיון בנושא: מעבד Intel Core i9 מגיע למחשבים הניידים

עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht