עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

המנעול החכם אוגוסט מגיע לישראל

02/12/2018 - 07:00 
 
 

אחד מהמוצרים המוכרים בעולם בתחום הנעילה החכמה, הוא המוצר August שזכה להצלחה רבה בארה"ב ונחשב לפתרון חכם ופשוט למדי להפיכת כל דלת לדלת חכמה הנשלטת מרחוק. מנעולי אוגוסט זכו כבר לשלושה דורות במשך השנים האחרונות ומלבד פתרונות נעילה, הוציאה החברה גם פתרונות צילום ואבטחה לדלת הכניסה.

המנעול החכם אוגוסט מגיע לישראל

אלא שעד כה, הפיתרון הזה לא היה טוב או מתאים לדלת הישראלי הרבה בגלל אי ההתאמה למנגנון סיבוב המפתח ומי שרכש את אוגוסט האמריקאי, גילה שהסיבוב של מנעול אוגוסט לא מספיק כדי לפתוח את נעילת הדלת הישראלית.

היום מודיעה חברת ASSA ABLOY, המיוצגת בארץ על ידי חברת מולטילוק, שהיא רכשה את פעילות אוגוסט בשווי עסקה של למעלה מ-100 מיליון דולר.

אורן אביגדור, מנכ"ל חברת אסא אלבוי מציין ומבטיח כי במוצרי אוגוסט יבוצעו התאמות נדרשות לשוק הישראלי על מנת להטמיע אותם גם כאן - "הקמנו בישראל צוות יעודי לבחינת אימוץ הטכנולוגיה של חב' "August" והתאמתה לשוק הישראלי". המנעול החכם של אוגוסט ישווק על ידי חברת מולטילוק שכזכור משווקת ומתקינה את הפתרון שלה לנעילה חכמה של הבית - Entr.
את Entr בדקנו גם אצלנו (לכתבת הביקורת Entr - הסוף למפתחות)

אז מתי אוגוסט יהיה כבר זמין לרכישה בישראל? כאמור, כרגע החברה מבצעת התאמות וייתכן שיעבור זמן לא קצר עד שבאמת נוכל לרכוש ולהתקין במנעולים שלנו. אך זו התחלה. 


לדיון בנושא: המנעול החכם אוגוסט מגיע לישראל


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht