עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

 CES2019: המכונה החכמה להכנת בירה של LG

09/01/2019 - 19:00 
 
 

אנחנו אוהבים בירה אבל לא תמיד בא לנו לצאת לבר השכונתי ובדיוק נגמרו לנו במקרר בקבוקי הבירה שקנינו בסופר. אז נכון שאפשר לרכוש ציוד מיוחד ולהכין בירה לבד בבית ויותר ויותר אוהבי בירה עושים את זה ומכינים בירה מותאמת אישית. אבל התהליך ארוך, מלכלך ומסורבל.

אלא שכעת, מגיעה LG ומציגה מכונה אוטומטית להכנת בירה שתעשה עבורכם הכל, רק למלא מים ולהכניס את הקפסולה המתאימה והופ הבירה שלכם מוכנה. ובכך עושה המכונה של LG את מה שמכונות הקפה עשו בתחום הקפה - משקה מהיר מבוסס קפסולה לפי טעמים הפוסח על תהליך ההכנה המסורבל. טוב כמעט דומה, כי במכונת הבירה עדיין תצטרכו להמתין שבועיים עד שלושה שהבירה תהיה מוכנה.

CES2019: המכונה החכמה להכנת בירה של LG

CES2019: המכונה החכמה להכנת בירה של LG

CES2019: המכונה החכמה להכנת בירה של LG

המכונה מחולקת לשני תאים גדולים כשבשמאלי תוכנס השקית עם רכז הלתת ובמיכל הימני יוכנסו חמישה ליטרים של מים. בין שני המכלים נמצא פתח להכנסת הקפסולות שיזריקו במועד המתאים במהלך הבישול שמרים וכשות. הכנת הבירה במכונה עושה את כל התהליך, החל מבישול הבירה עצמה, הליך התסיסה וההגזה הנעשה באופן טבעי. במהלך התהליך תוכלו להתחבר באמצעות האפליקציה ולראות כיצד זה מתקדם.

כעת, ישנם חמישה טעמים וסוגי בירות שתוכלו לבחור מהן - IPA אמריקאי, פייל אייל אמריקאי, סטאוט, בלגית ופילזנר ובעתיד לדברי החברה יצטרפו טעמים נוספים.

CES2019: המכונה החכמה להכנת בירה של LG

מכונת הבירה צפויה להגיע גם לישראל במחצית השנייה של השנה ואמנם עדיין לא ידוע מה יהיה המחיר שלה, אך הוא בוודאי לא יהיה זול

 

 

 

 

 


לדיון בנושא: CES2019: המכונה החכמה להכנת בירה של LG

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht