עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מנכ'ל חברת Nvidia: מרגיש "סבבה" בישראל

30/03/2019 - 07:00 
 
 

חברת Nvidia, ייצרנית המעבדים הגרפיים ואחת החלוצות בתחום הבינה המלאכותית, ערכה אירוע מיוחד לרגל הגעתו לישראל של מייסד ומנכ"ל החברה, ג'נסן הואנג, אשר הכריז לפני כשבועיים על רכישת חברת מלאנוקס הישראלית תמורת 6.9 מיליארד דולר. באירוע השתתפו כ- 300 מבכירי המשק הישראלי ובהם מובילי ענף ההייטק והתעשייה, מפתחים ואנשי אקדמיה, שבאו לברך על העסקה הגדולה ביותר שביצעה Nvidia מעולם, שהינה גם האקזיט השני בגודלו בהיי טק הישראלי.

מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראלג'נסן הואנג

מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראלג'נסן הואנג ואייל וולדמן מתבדחים על צורת הלבוש שלהם

את האירוע הינחה סגן נשיא Nvidia, לפיתוח עיסקי, Jeff Herbst.
בפתיחת האירוע התייצבו שני המנכ"לים יחד על במה אחת ובהזדמנות זו פרשו את חזונם ביחס לפוטנציאל האדיר הטמון בסינרגיה בין החברות.

אחרי הברכות הוצגו בפני משתתפי האירוע מספר חברות ישראליות פורצות דרך בתחומן, אשר הדגימו מגוון רחב של יישומים שפותחו בישראל בעזרת המעבדים הגרפיים המתקדמים של Nvidia אשר בעזרתם פועלים כלים חדשניים מתחום הבינה המלאכותית, הלמידה העמוקה וראיית המכונה, כמו גם יישומים של טכנולוגיית הקישוריות המהירה של מלאנוקס.

מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראלחברת Nucleai - אבי ויידמן, מנכ"ל החברה הציג את הטכנולוגיה שפיתחה Nucleai אשר מסייעת לרופאים לזהות ולאבחן מקרים של סרטן הערמונית וסרטן השד, באמצעות מערכת מבוססת בינה מלאכותית מתחום ראיית מכונה. היכולות שמפותחות ב-Nucleai עוזרות לפתולוג לחסוך זמן ניכר בעבודתו, לקצר את זמן האבחון למטופל, לדייק בתוצאות ולמנוע שגיאות קטלניות. השילוב בין תחום הפתולוגיה לבינה מלאכותית טומן בחובו פוטנציאל רב - ההתפתחות הטכנולוגית שנרשמה בשנים האחרונות בחזית המחקר, מאפשרת קבלת תוצאות שנחשבו עד לא מזמן כבלתי אפשריות. 

  • מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראלחברת Deep Instinct - אלי דוד, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה הציג את הפלטפורמה שפיתחה החברה לתחום אבטחת הסייבר, המבוססת על טכנולוגיות מתחום הלמידה העמוקה, אשר מאפשרת למנוע מתקפות סייבר בזמן אמת. באמצעות למידה עמוקה, ה- Deep Instinct מאפשרת לזהות, לחזות, למנוע ולהגיב על פעילות זדונית על פני וקטורים שונים של התקפות, תוך כדי שהיא מספקת הגנה אדפטיבית מפני מתקפות סייבר, מתקדמות ככל שיהיו. החברה מספקת לארגונים פלטפורמה להגנה על שרתים, מכשירי קצה, טלפונים סלולארים, טאבלטים ומפתחת פתרונות דומים גם לתעבורת המידע ברשת.
  • מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראלחברת Cognata - דני עצמון, מנכ"ל החברה הציג מערכת סימולציה מבוססת AI וראית מכונה המיעודת לשוק הרכב האוטונומי שפיתחה החברה. הסימולטור של Cognata מדמה מגוון סיטואציות בערים אמיתיות לצרכי התנסות ואימון של המערכות האוטונומיות. המערכת בונה העתקים של ערים אמיתיות ומלבישה עליהן מידע תחבורתי שהיא מקבלת מרשויות וספקי מידע שונים, כדי לדמות חוויית נהיגה אותנטית ככל האפשר, תוך שהיא מקצרת משמעותית את זמני הבדיקה, האימון והפיתוח הדרושים על מנת ללמד את המכונית האוטונומית לנהוג בעצמה. מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראל
  • חברת AnyVision - אלכס זילברמן, COO, הציג את פיתוח החברה של אלגוריתם לזיהוי פנים, גוף ועצמים שונים שמסוגל לבצע מעקב אחר אנשים בקהל גדול ולהתחבר למצלמות אבטחה בנמלי תעופה, רחובות וחנויות. החברה מאפשרת להפוך כל מצלמת אבטחה רגילה למצלמה חכמה עם יכולות ראייה ממוחשבות, באמצעות ניתוח וסיווג כלל המידע הנקלט בחיישני המצלמה. הטכנולוגיה שפיתחה החברה מסוגלת לזהות במדויק אנשים גם אם הם עלו או ירדו במשקל, השתמשו באיפור או הרכיבו אביזרים כמו זקנים, משקפיים וכובעים.
  • חברת Excelero - ליאור גל, מייסד משותף ומנכ"ל החברה הציג את הפתרון מבוסס תוכנה שפיתחה החברה, אשר מאפשר לארגונים למצות את הפוטנציאל של כונני הפלאש המייצרים עומס על המעבדים וגורמים לצוואר בקבוק. הפתרון של החברה מאפשר להגדיל את שטח האחסון בכוננים ולהאיץ את מהירות שליפת הנתונים.

כמו כן, עלה לבמה פרופ' יוסי קשת מאוניברסיטת בר אילן והסביר על חשיבות החינוך הטכנולוגי והכנסתם של כלים מתקדמים כמו אלה שמפתחת Nvidia בתחום הבינה המלאכותית למערך הלימודים האקדמיים, במטרה להכשיר את הדור הבא של המפתחים והחוקרים.

לאחר המפגש, שאלתי את Jenseng Huang לגבי האופציה לרכישה נוספת, אך הוא אמר כי אין להם כרגע רכישה על הכוונת, אבל ישמח לנצל הזדמנות ולרכוש חברה דומה לזו שנרכשה לאחרונה, אולם רצוי בשלב מוקדם יותר של ההתמחרות, על מנת שהמחיר לא יאמיר בשל התמודדות של חברות אחרות על אותה רכישה.

מנכ'ל חברת Nvidia אמר כי מרגיש סבבה בישראלJenseng Huang ואני


לדיון בנושא: מנכ'ל חברת Nvidia: מרגיש "סבבה" בישראל

עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht