עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

וואווי מציגה - זו מערכת ההפעלה שתתחרה באנדרויד

09/08/2019 - 18:12 
 
 

בכנס מפתחים של וואווי שנערך היום בסין, הציג ריצ'רד יו, מנכ"ל חטיבת הצרכנות והעסקים של החברה, את מערכת ההפעלה החדשה של וואווי, ה Hongmeng (בביטוי הסיני) או Harmony בשמה הלועזי יותר.

כזכור, זכינו להכיר את השם הזה לפני מספר חודשים בעת משבר החרם על וואווי שהוביל טראמפ ואילץ חברות אמריקאיות, כמו גוגל ופייסבוק, להפסיק לסחור את החברה הסינית, מה שאמר שעתיד מכשירי וואווי בשילוב עם מערכת אנדרויד היה מוטל בספק.

או אז גילינו שוואווי עובדת במקביל על אלטרנטיבה לאנדרויד. בינתיים מאז דברים הסתדרו והחרם הוקל וחזרנו כמעט לשגרה, אלא שוואווי לא לוקחת סיכונים עתידיים ומציגה לעולם כי לא תצטרך את ארה"ב בעתיד.

למרות זאת, הודיע יו כי מערכת ההפעלה החדשה אינה עתידה להחליף כרגע את מערכת האנדרויד למכשירי המובייל למרות שהיא בהחלט יכולה לעשות זאת. מערכת ההפעלה הרמוני מיועדת כרגע לפלטפורמות המיועדות למכשירי IOT (מוצרים לבישים, מכונות כביסה חכמות וכו').

וואווי מציגה - זו מערכת ההפעלה שתתחרה באנדרויד

הרמוני של וואווי אמורה להיות טובה יותר ומהירה יותר מאנדרויד, טוען יו, שהיא מערכת מיושנת למעשה בעוד ההרמוני הרבה יותר מעודכנת טכנולוגית. ה HarmonyOS מתאימה גם לעבודה על כל מכשיר ופלטפורמה מבלי הצורך לפתח עבור כל קטיגוריה גרסה משלה (Cross Platform)

ההרמוני משמשת כרגע יותר כתעודת ביטוח של וואווי כלפי המערב ולא בטוח שהיא תפעיל את האופציה הזו על גבי סמארטפונים בזמן הקרוב. מה שכן, נוכל לראות אותה נפרסת בקרוב במכשירים חכמים אחרים כמו מסכים חכמים של Honor.


לדיון בנושא: וואווי מציגה - זו מערכת ההפעלה שתתחרה באנדרויד


עוד מ: EliHaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht