עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

Fuze Card מציגה פתרונות חדשים

24/09/2019 - 07:00 
 
 

כרטיס הפיוז קארד אינו דבר חדש וגם אנחנו כבר כתבנו עליו כאן לפני כשנתיים כשהמוצר עוד היה והחל כפרוייקט מימון המונים. בשורה התחתונה מדובר בכרטיס שאמור להחליף את כל כרטיסי האשראי שלנו וכרטיסי המועדון לכרטיס אחד בלבד בעיצוב יפיפה ושימוש שיסובב אחריכם עיניים.

Fuze Card מציגה פתרונות חדשים

חברת פיוז קארד ישראל הציגה אתמול שוב את כרטיס הפיוז קארד שלה וביחד איתו הוצג גם הדור השני של הכרטיס שיהיה זמין רק בעוד כשנה והוא, לטענת החברה, ובניגוד לכרטיס בדור הנוכחי, יוכל לתמוך בקישוריות קבועה ולקבל כרטיסים ללא צורך בשימוש בטלפון.

הכרטיס, לווה אצל המשתמשים ברגשות מעורבים כשמצד אחד קיבלו נוחות וחדשנות עם כרטיס שמחליף באמת את כל הכרטיסים בארנק, כולל כרטיסי המועדון והקופונים ומאפשר בנוחות שימוש בכל אחד מהם ובכל מקום (כמעט), אך מהצד השני מדובר בפריט טכנולוגי שיש לשמור עליו מכל משמר, בעל מסך דיו שיכול להינזק גם כשתשימו אותו בארנק ושזמינות השרות לא תמיד מספקת.

בנוסף, לא ברור מה יהיה עתידו של הכרטיס עת ייכנס תקן ה EMV לישראל והחברות יחייבו צ'יפ על גבי הכרטיס. אמנם לא מדובר בטווח הממש קרוב, אך כרגע הכרטיסים של פיוז קארד נמכרים ללא הצ'יפ, מה שאומר שתתקשו לעבוד איתם בחו"ל כבר היום.

הערכה אותה תקבלו נראית מרשימה ומשדרת יוקרה, במיוחד עיצוב הכרטיס שלמען האמת לא הייתי משנה בו דבר, אלא שבעיקר היום (בניגוד לביקורת שערכנו עליו לפני כשנתיים), האביזרים המצורפים מציגים ארכאיות מסויימת הסותרת לחלוטין את הכרטיס עצמו והמראה שלו. כך למשך החיבור הוא חיבור מיקרו USB וקורא הכרטיסים מתחבר לשקע האוזניות בעוד שכיום חברות מסירות את שקע האוזניות ממכשירי הסלולר שלהן.

לשאלתנו באירוע ההשקה שערכה החברה אתמול, נענינו כי גם זה הולך להשתנות והחברה מכוונת שבעתיד, הכרטיס יוכל להיטען אלחוטית וגם לא תצטרכו לעשות שימוש באביזר חיצוני לקליטת כרטיסים חדשים.

Fuze Card מציגה פתרונות חדשים

בנוסף, הציגה החברה שני פתרונות חדשים:

כרטיס הפיוז קופתרון לתחבורה ציבורית.  כרטיס הפיוז-קו מאפשר להחליף את כרטיס הרב קו הרגיל ומאפשר לראשונה לבעלי הכרטיס לראות בכל רגע כמה כסף נשאר להם טעון ופנוי לנסיעות ציבוריות. הכרטיס מיועד להפצה כבר בימים אלה.

כרטיס Fuzex - כרטיס המאפשר לראשונה לשלם ישירות לבתי עסק דרך חשבון באחד ממטבעות הבלוקצ'יין (ובהם ביטקוין). הכרטיס יאפשר לבעליו חיבור לחשבון הקריפטו האישי ותשלום דרכו לבתי עסק, כאילו היה חשבון בנק רגיל לכל דבר. בעלי הכרטיס יוכלו לשלם בעזרת מטבעות הבלוקצ'יין שלהם באופן ישיר, לכל בית עסק המכבד את כרטיסי האשראי.

ה-Fuzex יוצע למכירה בתחילת שנת 2020.

גל הלפרין, מבעלי חברת FUZE Card ישראל: "שורת המוצרים שלנו, בראשם הכרטיס החכם פיוז קארד, הוא גשר בין טכנלוגיית העבר לטכנולוגיית העתיד. נכונו לנו עוד שנים ארוכות עד לבשלות אופציות התשלום באפשרות הטלפון ועד אז אנו זקוקים לפתרון שיעשה סדר בארנק, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ויאפשר לנו להמשיך ולהחזיק כרטיס פיזי. פיוז קארד ועימם פיוז קו ו-FUZEX לכשיושקו, עושים סדר אמיתי בארנק ומתאים לנשים וגברים מכל גיל ומכל שכבה. אנו כבר רואים היענות חזקה של הציבור הישראלי שחובב טכנולוגיה וחדשנות ובטוחים שהשימוש במוצר ילך ויתרחב בצורה משמעותית , זאת תוך צפי לכיבוש נתח שוק גדול כנגזרת מעבודה המבוצעת הן מול השוק הפרטי והן מול השוק המוסדי".

 

Fuze Card מציגה פתרונות חדשים


לדיון בנושא: Fuze Card מציגה פתרונות חדשים

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht