עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

אוטוטו זה קורה - דגמי NVidia Shield לשנת 2019

18/10/2019 - 11:15 
 
 

את סדרת ה-NVidia Shield (הכוללת דגם בסיסי ודגם Pro) כולנו מכירים בתור סטרימרי ה-Android TV האולטימטיביים למי שמחפש את האפשרות לנגן את כל התכנים ובכל פורמטי האודיו והוידאו (למעט תפריטי בלו ריי), תמיכה מלאה בהרצת נגני מדיה שונים וביניהם Kodi, תמיכה מלאה ורשמית בשירותים חוקיים כמו סלקום TV, נטפליקס ואמזון, מהירות תגובה גבוהה ובנוסף גם את האפשרות להריץ NAS בסיסי, שרת PLEX, שירותי בית חכם ועזרה קולית כמו Amazon Alexa, משחקים בעזרת שירות משחקי הסטרימינג NVidia GeForce Now ועוד.

חלפו להן שנתיים מאז השקת הדגם של 2017, ובאתר אמזון נחשף אתמול בטעות לכמה דקות דף המכירה העתידי לדגם ה-NVidia Shield Pro החדש של שנת 2019. הסטרימר החדש, שיריץ Android TV כמו קודמו, כולל את המעבד +Tegra X1, ש-NVidia מבטיחים שהוא יהיה מהיר יותר בכ-25% מקודמו בעל אותו שם ללא הפלוס (Tegra X1). נפח הזכרון נשאר זהה ויעמוד על 16GB של איחסון Flash ו-3GB זכרון RAM. כמו כן, גם כל החיבורים שלו (USB, HDMI וכו) יישארו זהים.

אוטוטו זה קורה - דגמי NVidia Shield לשנת 2019

ה-NVidia Shield Pro החדש יגיע בעיצוב זהה שהכרנו מהדגם הקודם אך עם שלט בעיצוב חדש לגמרי ובצורה מעניינת של מנסרה משולשת. בנוסף לכפתורי הניווט, כפתורי Home ו-Back וכפתור השליטה הקולית שהיו בשלט הקודם נקבל שלל כפתורים נוספים, שכמה מהם חסרים לי אישית בשלט הקודם (אם כי תמיד היו נגישים חלקית בעזרת שלט הטלוויזיה וחיבוריות HDMI-CEC): כפתור Play/Pause, כפתורי Rewind ו-Fast Forward, כפתורי ווליום, כפתור כיבוי והדלקה, כפתור תפריט, וכן כפתור גדול במיוחד של Netflix.

בתחום פורמטי האודיו והוידאו המתקדמים, נקבל בנוסף ל-Dolby Vision ו-Dolby Atmos שנתמכו בדגמי 2017 גם את הפורמטים Dolby Vision HDR ו-Dolby Digital Plus. כמו כן, המעבד החדש כולל תמיכה בתכונה חדשה הנקראת AI Scaling וכוללת על פי NVidia אפשרות ל-Scaling חכם ואיכותי במיוחד ב-Real Time לרזולוציית 4K.

כמו קודמו, הדגם החדש יריץ Android TV באופן זהה עם שלל אפשרויות התוכנה שהוזכרו בתחילת הידיעה.

בנוסף, נחשף באתר NewEgg הדגם הבסיסי של NVidia Shield לשנת 2019, שיגיע בעיצוב חדש לגמרי בצורת גליל בקוטר של כ-4 ס"מ ובאורך של כ-16.5 ס"מ, נוכל למצוא בו את אותו המעבד כמו ב-Pro, ה-+Tegra X1, יגיע עם אותו שלט משולש חדש, וכן יכלול שקע Micro SD, שקע Ethernet קווי ושקע HDMI. על פי המידע הקיים, לא ברור אם יש לו שקעי USB או לא.

דף המכירה באמזון (שלא ניתן לראות אותו עדיין בעת כתיבת שורות אלה) חשף שנוכל לרכוש את הסטרימרים החדשים החל מסוף אוקטובר. דגם ה-Pro יעלה כ-$200 והדגם הבסיסי בצורת הגליל יעלה על פי NewEgg כ-$150.

אוטוטו זה קורה - דגמי NVidia Shield לשנת 2019

 

 

אוטוטו זה קורה - דגמי NVidia Shield לשנת 2019


לדיון בנושא: אוטוטו זה קורה - דגמי NVidia Shield לשנת 2019

עוד מ: pixies
תגיות


דרגת קושי: 3
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht