עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

 לצפות ברכב שלכם מכל מקום בעולם

07/11/2019 - 11:00 
 
 

קבוצת COBRA, המוכרת לנו שנים מתחום אבטחת הרכב, השיקה הבוקר בישראל מצלמה חכמה לרכב בשילוב כפול של מצלמה קדמית ואחורית המשמשת כמצלמת דרך בנסיעה וכמצלמת אבטחה בעת החניה תוך שילוב עם אפליקצייה ייעודית

FR 300 (מצלמת PROOF) היא מצלמה קדמית ואחורית באיכות HD, בעלת ראיית לילה בהירה, הקלטה באיכות HD בזמן נסיעה או חניה, GPS מובנה, כרטיס זיכרון 32GB SD ועוד.

לצפות ברכב שלכם מכל מקום בעולם

המצלמה האחורית משמשת כמצלמת דרך בזמן הנסיעה וכמצלמת אבטחה בעת החניה. הנהג יכול לצפות ברכב בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם.לדברי קוברה, PROOF מאפשרת גישה, בקרה ושליטה מלאה באמצעות אפליקציה ייעודית למערכת אנדרואיד ו- IOS.

 

בנוסף, מצלמת PROOF מסייעת בזיהוי מצבים שונים (פגיעה ברכב בזמן נסיעה, פגיעה ברכב בזמן חניה, השחתת רכוש, גניבה, יציאת הרכב מגבולות מוגדרים) ומספקת התראות בזמן אמת לנייד. בעת מצבי פגיעה ברכב בזמן נסיעה, המצלמה לוכדת סרטונים הנשמרים על גבי כרטיס זיכרון הניתנים לשליפה בכל עת ובמקביל שולחת התראה לאפליקציה בזמן אמת. נוסף לכך, המצלמה מספקת התראות על פגיעה ברכב גם בעת חניה. זמן הקלטה רציפה על כרטיס הזיכרון עד 12 שעות ( זמן נהיגה רציפה).

לצפות ברכב שלכם מכל מקום בעולם

המצלמה מאפשרת לאתר את המיקום המדויק של הרכב כולל מהירות וכיווני הנסיעה של הרכב בכל רגע נתון על גבי מפות google וכן, שומרת את היסטוריית הנסיעות ברכב. בנוסף, המצלמה מאפשרת בקרה והגדרת גבולות גיאוגרפיים לרכב על גבי מפה בהתאם לצרכי הלקוח, כך שכאשר הרכב יצא מהגבולות שהוגדרו מראש תתקבל התראה מיידית לאפליקציה, מאפיין שהורים רבים ביננו ימצאו כחשוב מאוד לפני שניתן את המפתחות לילד.

מחיר מצלמת PROOF הוא במודל חיוב חודשי בסך של 39 ₪ לחודש  למשך-36 חודשים. המחיר כולל את התקנת המצלמה ברכב ואינו כולל חבילת גלישה (לצורך קבלת מידע בזמן אמת)

לאתר המוצר

    

 

 

 

 


לדיון בנושא: לצפות ברכב שלכם מכל מקום בעולם


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht