עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

LG מציגה 14 מסכים חדשים וקוביית קרח עגולה

06/01/2020 - 19:00 
 
 

מי שפותחת כרגיל את מסיבות העתונאים בתערוכת CES בלאס וגאס היא חברת LG ששמה דגש ומשקל רב על תחום ה AI ומציגה 14 דגמים חדשים של טלוויזיות OLED, ובראשם: שלוש סדרות אומנותיות של GX Gallery 4K Ultra HD, דגמי Real 8K בגדלים של 88 ו- 77 אינץ', וגודל חדש של מסכי OLED בגודל 48 אינץ'. 

מסכי ה-8K וה- 4K LG OLED, כמו גם מסכי 8K LG NanoCell, משלבים במרכזן מעבד למשימות בינה מלאכותית Alpha 9 Gen 3. 

סדרת Gallery החדשה, בעיצוב מינימליסטי עם מבנה דק בעובי של 2 ס"מ בלבד בדגמי גודל 65 אינץ'. הסדרה מגיעה עם מתקן תליה ייעודי (ללא תוספת במחיר) וכך ניתן לתלות את המסכים בני 55, 65 ו- 77 אינץ' בקו שטוח עם הקיר.

דגמי LG OLED ZX Real 8K לשנת 2020 מספקים פירוט תמונה גבוה פי ארבעה בהשוואה לדגמי 4K ופי 16 בהשוואה ל- HDTV. לדברי LG, דגמי OLED בגדלי 88 ו- 77 אינץ' מציגים ביצועים הגבוהים גם מקריטריון המדידה המומלץ על ידי הוועדה הבינ"ל למדידת צגים (International Committee for Display Metrology), והם בין הצגים הראשונים שהוסמכו לשאת את הלוגו החדש CTA 8K Ultra HD.

LG מציגה 14 מסכים חדשים וקוביית קרח עגולה

במקביל להצגת גרסאות חדשות של שתי סדרות 4K UHD  (דגמי CX ו- BX) בגדלים של 77, 65 ו- 55 אינץ', מביאה LG את איכות ה- OLED גם למסכים חדשים, בני 48 אינץ'. הטלוויזיה החדשה (דגם OLED48CX), מפיקה תמונה חדה  ברזולוציה של 4K UHD, עם יותר משמונה מיליון פיקסלים על גבי מסך בן 48 אינץ' – שהיא צפיפות מקבילה לזו של טלוויזיית 8K בת 96 אינץ'.

קו טלוויזיות NanoCell של LG לשנת 2020 כולל שישה דגמי Real 8K, (בגדלים של 75 ו- 65 אינץ', בסדרות Nano99, Nano97 ו- Nano95).

אירוע העתונאים של LG

במסכים תוכלו למצוא מצב עבודה חדש - Filmmaker Mode, אשר מבטיח הצגת תמונות באופן המדויק אליו התכוון הבמאי. באמצעות ניטרול אפקטים מסוימים המוכנסים לסרט בשלב הפוסט-פרודקשן, (דוגמת החלקת תנועה, הפחתת רעשים וחידוד תמונה), ותוך שימור של יחס המסך, הצבעים וקצב מהירות הפריימים, יודעות טלוויזיות LG OLED הפועלות במצב Filmmaker Mode להפיק באופן הנאמן ביותר את התמונה אליה שאף הבמאי.

LG מציגה 14 מסכים חדשים וקוביית קרח עגולה

עבור חובבי הגיימינג, הטלוויזיות מציעות חוויית משחקים על גבי המסכים הגדולים. כידוע, LG היא הראשונה  שהציעה תאימות לתקן NVIDIA G-SYNC וכעת מרחיבה את היכולות האלה גם ל- 12 מסכי טלוויזיות OLED מתוצרתה עם קצב רענון משתנה וזמן תגובה אולטרא מהיר.

LG מציגה 14 מסכים חדשים וקוביית קרח עגולה

בנוסף, ולראשונה, טלוויזיות LG OLED מאפשרות גם עבודה במצב HGiG Mode  המבטיח תמונה באיכות גבוהה התואמת לכוונת מפתחי המשחקים, גם כאשר משחקים במשחקי HDR באמצעות הקונסולה מעל גבי מסך הטלוויזיה כשבמהלך משחקים ארוכים במיוחד, מסוגלים מסכי LG OLED לסייע בהתמודדות עם עייפות העין. 

חובבי ספורט, יקבלו חווית צפייה עם מסך התומך בזמן תגובה וריענון של 120Hz, בזכות מעבד בינה מלאכותית Alpha 9 Gen 3.

אירוע העתונאים של LG

מערכת התראות אירועי ספורט, Sports Alert, מאפשרת למשתמשים לעקוב אחר הקבוצות המועדפות עליהם ומשגרת עדכונים ממשחקים (לא בישראל). משתמשים יכולים לבחור בקבוצות מועדפות במגוון תחומי ספורט – כדורגל, פוטבול, בייסבול וכן הלאה – ולקבל עדכונים אוטומטיים בתחילת המשחק, עדכונים לגבי הבקעת שערים, או תוצאה סופית.

ניתן לקשר את הטלוויזיה לרמקולי BT, על מנת ליצור מרחב צלילים דינאמיים המדמה את חוויית הקול באצטדיון עצמו.

בתחום המוצרים הביתיים והלבנים מציגה החברה שוב את ה AIDD במכונות הכביסה החכמות שלה ובנוסף, שירות ProActive המבוסס על AI אשר ינחה את המשתמש כיצד לתחזק או לתקן את התקלה שהתגלתה במוצר עוד לפני שתצטרך לקרוא לטכנאי. ובמידה ויש צורך בטכנאי, המערכת תעדכן על זה.

שירות ProActive יהיה זמין ממש בשבועות הקרובים במוצרים שלה.

מכונות הכביסה החדשות יודעות להבין איזו וכמה כביסה הכנסתם למכונה על ידי שקילת ה Load או זיהוי סוג הבד שהכנסתם, דבר שמתבצע על ידי ניתוח הזרם החשמלי הייחודי שכל סוג בד מפיק ובדרך זו המכונה יודעת לבד באיזו תכנית לבחור ולכמה זמן. כך מבטיחים לנו ב LG, שהבגדים שלנו יישמרו לאורך זמן (18% יותר זמן לדברי LG). הטכנולוגיה הזו נקראת בפי החברה - AIDD - שילוב של בינה מלאכותית וביג דאטה, המסוגלת להבחין ולאמת סוגי בד שונים.

 

LG: פחות סמארטפונים, יותר מכונות כביסה

LG: פחות סמארטפונים, יותר מכונות כביסה

מעבר לטכנולוגיית הזיהוי, בדגמים החכמים של מכונות הכביסה של LG, שופרו והוספו פיות שטיפה בארבעה כיוונים שונים, מה שהופך את מחזור הכביסה למהיר יותר (39 דקות לדברי LG) כשמלבד החיסכון בזמן, הוא חוסך גם באנרגיה ומים.

LG: לא נהיה עוד מקום ראשון בסמארטפונים

תוף משודרג יותר לסבב כביסה קצר יותר

מכונות הכביסה החדשות של LG בדגם VIVACHE, יגיעו לישראל בסביבות חודשים מאי-יוני 2020

קרח עגול ושקוף ותנור עם הקשה כפולה

מקררי ה InstaView מקבלים שדרוג עם קירור לינארי והוספת דגם שיודע להפיק Craft Ice, קרח עגול שקוף וצלול שמתקבל דרך ברז השרות בדלת המקרר.

גם התנור הופך לחכם ומקבל את תכונות המקרר עם אפשרות ההקשה הכפולה על החלון כדי להציג את האוכל המתחמם שם. התנור יודע לבצע "טיגון" באמצעות אוויר - Air Frying.

LG מציגה 14 מסכים חדשים וקוביית קרח עגולה

אירוע העתונאים של LG

 


לדיון בנושא: LG מציגה 14 מסכים חדשים וקוביית קרח עגולה

 

 

 

 


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht