עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאכזב אבל צפוי: CES 2021 בוטלה

28/07/2020 - 17:00 
 
 

מאכזב אבל צפוי: CES 2021 בוטלאם למישהו היה ספק, אז עכשיו זה רשמי. תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם בוטלה. כמעט


וירוס הקורונה ממשיך לפגוע בכל חלקה טובה והיום התבשרנו באופן רשמי שתערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם - CES שאמורה היתה להיערך בחודש ינואר 2021, מבוטלת במתכונתה הקבועה ותעבור לאירוע דיגיטלי מרחוק.

CES כידוע היא תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם בה מופיעות כל החברות והיצרניות בתחום הטכנולוגיה הצרכנית, החל ממכשירי סלולר וגאדגטים ועד למסכי טלויזיה ולרכבים אוטונומיים ואליה מגיעים מאות אלפי מבקרים ומציגים מידי שנה.

לדברי גארי שאפירו, נשיא CTA, המעבר לאירוע שכולו דיגיטלי הוא אתגר שנובע מאירועי התקופה והוא יאפשר למציגים להגיע ללקוחותיהם בצורה פשוטה יותר ודיגיטלית.

תערוכת CES קיימת זה כבר 50 שנה ונראה שזו הפעם הראשונה בה היא מוכרעת על ידי מגיפה עולמית ומחייבת אותה, בפעם הראשונה, לעבור לאמצעים דיגיטליים ולשדר למאות אלפי המבקרים מרחוק. זה אמנם ינגיש את התערוכה לקהל נוסף ושונה, אבל אין ספק שאין תחליף לנגיעה פיזית בטכנולוגיה ומפגש פנים אל פנים עם האנשים מאחוריה.

במהלך יותר מעשור, צוות האתר הגיע ללאס וגאס כדי לדווח לכם ממקור ראשון על כל החידושים הטכנולוגיים. הפעם, כך נראה, נעשה זאת מהבית. כולנו תקווה כי זהו החלל הטכנולוגי האחרון של וירוס הקורונה

אירועי CES ברשת ייערכו בתאריכים המקוריים בין ה 6-9 לינואר 2021

 


לדיון בנושא: מאכזב אבל צפוי: CES 2021 בוטל


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht