עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

Prime Day 2017 - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

07/07/2017 - 17:00 
 
 

אנחנו בעיצומו של אמאזון דיי בכל האזורים:

באמאזון מבטיחים עשרות אלפי מבצעים על מוצרים שונים שימשכו במשך 30 שעות רצופות בכל החנויות השונות.

לינקים לחנויות השונות:

לפני הכל

כפי שכולם כבר יודעים הפריים דיי הוא יום שנועד לקדם את תכנית הפריים של אמאזון כמו גם לצ'פר את המנויים הקיימים. על מנת להינות מההטבות ביום הזה (וגם בהמשך השנה) יש לפתוח חשבון פריים.

אמאזון מאפשרת 2 אפשרויות תשלום לתכנית המנויים שלה, חודשי ושנתי.

התשלום החודשי הינו $10.99 והוא יגבה לאחר כל 30 ימים מרגע ההרשמה. היתרון במסלול החודשי הוא שניתן להחליט כל חודש בחודשו האם אתם מעוניינים להמשיך או לא. מסלול זה רלוונטי ללקוחות אשר ממעטים ברכישות, כאלו שמעוניינים במבצע ספציפי לחברי פריים (נניח חסכון של $50 על מוצר מסוים לחברי פריים בלבד), או בשימוש זמני בהטבות הנוספות אותם ציינו במאמר הקודם.

התשלום השנתי עומד על $99, אשר ישולם בתשלום אחד. המסלול הנ"ל מגלם הנחה של כ25% מהמחיר אותו הייתם משלמים במסלול הקודם. מסלול זה רלוונטי ללקוחות הנאמנים של אמאזון, אשר מבצעים רכישות לעיתים קרובות כמו גם שימוש בהטבות הנוספות.

הטיפ: אמאזון מאפשר לכל לקוח חדש לנסות את תוכנית הפריים בחינם, למשך 30 ימים (בתנאי שהוא לא נרשם לתכנית בעבר).

להרשמה ל30 ימים בחינם

לאחר לחיצה על הלינק למעלה תגיעו למסך ההרשמה לתכנית:

PRIME DAY המשך

לאחר לחיצה על כפתור ההרשמה, תתבקשו לאשר את אמצעי התשלום (אל דאגה, לא תחוייבו) על ידי לחיצה על הכפתור הצהוב:

PRIME DAY המשך

 

כעת, לאחר שנהיינו חברים מן המניין בתכנית המנויים, במידה ואנו לא מעוניינים בחידושו (ובתשלום הכרוח בכך) נצטרך להודיע לאמאזון שאנו לא מעוניינים להמשיך בחודש הבא.

נעשה זאת על ידי כניסה לניהול חשבון הפריים שלנו

 ולחיצה על הכפתור הבא:

PRIME DAY המשך

 מאחר ואמאזון מאוד רוצים אותנו בתכנית שלהם, נאלץ לאשר את הפעולה פעם נוספת:

PRIME DAY המשך

ופעם אחרונה.....

PRIME DAY המשך

 

 עכשיו, כחברי פריים מן המניין אנחנו יכולים להתחיל בחגיגה.

 

טיפים בסיסיים

 איזור המבצעים

*מומלץ לשמור את כל הלינקים בכתבה במועדפים על מנת לאפשר גישה נוחה ומהירה.

באמאזון דאגו לעשות לנו את החיים קלים ויצרו דף מרכזי אשר מרכז בו את כל המבצעים כולל אלו אשר הסתיימו, ואלו העתידיים לבוא.

 כפי שניתן לראות, אמאזון מאפשרים לסנן את סוגי המבצעים לפי מבצעיים יומיים (Deal of the day), מבצעי בזק (Lightning Deals), הנחות מיוחדות (Saving $ Sales), קופונים (Coupons) ומבצעי בזק אשר מאפשרים קניה מוקדמת ללקוחות פריים (Prime Early Access Deals).

PRIME DAY המשך

 *מבצעים יומיים הנם מבצעים אשר לרוב נמשכים 24 שעות, או עד גמר המלאי. לרוב מדובר במוצרים בודדים.

טיפ: מדי פעם מתווספים להם מבצעים נוספים במהלך היום, אל תהססו לבדוק כל כמה שעות אם יש מבצע חדש.

 

*מבצעי בזק הנם מבצעים אשר מתחילים ומסתיימים בזמן מוגדר או כאשר המלאי אוזל (טיימר קטן יראה לכם את הזמן שנותר, וסקאלה אדומה תראה את הכמות הנותרת).

טיפ 1: מומלץ לבצע סיור מוקדם בדילים הצפויים על ידי סינון למבצעים עתידיים (Upcoming), במידה ונתקלתם במוצר מעניין תוכלו להוסיף אותו לרשימת הצפייה על ידי לחיצה על כפתור "Watch This Deal"

PRIME DAY המשך

 כל הדילים אשר הוספתם לרשימה יועברו אוטומטית לדף מרוכז לנוחיותכם.

טיפ 2: מתלבטים? קודם כל תוסיפו את המוצר לעגלה. מרגע ההרשמה לדיל, יש לכם 15 דקות להחליט האם אתם מעוניינים במוצר. עדיף להתלבט עם אפשרות לרכוש מאשר לגלות שאזל המלאי בזמן שחשבתם.

PRIME DAY המשך

 

טיפ 3: נתקלת בדיל על מוצר שרציתם אך המלאי אזל? לא לאבד תקווה, ניתן להכנס לרשימת המתנה על בסיס כל הקודם זוכה. הרבה אנשים נרשמים לדילים ולאחר התלבטות מחליטים שלא לרכוש ואז תקבלו התראה על האפשרות לרכישה.

PRIME DAY המשך

*קופונים הנם הנחות חד פעמיות על מוצרים ספציפיים (כל מוצר קופון משל עצמו). על מנת להינות מקופון כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור. מרגע זה ההנחה נרשמת לזכותכם במידה ותהיו מעוניינים לרכוש אותו.

PRIME DAY המשך

PRIME DAY המשך

 *טיפ: לכל קופון יש תנאי שימוש (ניתן לקרוא על ידי לחיצה על כפתור Details  אשר מופיע בצד הכיתוב הירוק בתמונה. לפעמים לקופונים יש תוקף ארוך מה שאומר שהרבה פעמים תזכו להנות ממנו גם לאחר שהוא כבר לא יהיה זמין יותר באיזור הקופונים. לכן תמיד תפעילו כל קופון מעניין שאתם רואים ותוסיפו את המוצר לעגלה. לאחר מכן, בעגלה עצמה תבחרו בכפתור ה Save for later. פעולה זאת תכניס את המוצר למעקב מתמיד אצלכם בעגלה, ובמידה ומחיר המוצר ירד תקבלו על כך התראה ויכול מאוד להיות שהקופון עדיין יהיה בתוקף וכך תוכלו לרכוש את המוצר במחיר זול יותר.

PRIME DAY המשך

מבצעי שילוח - מה לעשות אם המוצר לא נשלח לארץ?

PRIME DAY המשך

 לא הכל אבוד, בדיוק למקרים האלה קיימות חברות שילוח אשר ידאגו לספק לכם כתובת אמריקאית למשלוח המוצרים, קבלתם ומשלוחם לארץ עד לביתכם, כולל שחרור מהמכס.

החברות המובילות הנן חברת יושופס אשר תעניק לחברי האתר 15% הנחה נוספים על מחיר המשלוח עם קופון HTMAG15

וחברת IDGU המציעה עד 40% הנחה עם קופון SALE40.

חברת DEALTAS מציעה מבצעי שילוח: ההנחה תנתן לפי משקל החבילה לחיוב: 30% הנחה עבור חבילות שמשקלן לחיוב עד 10 ק״ג, ו40% הנחה עבור חבילות במשקל לחיוב הגבוה מ-10 ק״ג. תוקף: 25.5.2017 עד 25.7.17

 

טיפים מתקדמים:

1) כרטיס האשראי שלכם לא יחוייב עד אשר המוצר ישלח בפועל! מידע זה חיוני שכן הרבה אנשים מתלבטים האם לבצע רכישה מיידית כאשר הם נתקלים במבצעים והרבה מאוד פעמים מוצאים את עצמם מצטערים על כך עקב גמר המלאי. גם אם המוצר ישלח לאחר חודש ימים, כרטיס האשראי שלכם לא יחויב עד תאריך המשלוח עצמו.

2) Buy first, ask questions later - נתקלתם במוצר עם מחיר טוב אבל אתם לא בטוחים אם לרכוש או לא ? דבר ראשון תוסיפו את המוצר לעגלה באותו הרגע, פעולה זו שומרת עבורכם את המחיר הנמוך למשך 15דק. גם אם המחיר בפועל עלה תוכלו לממש את הקניה במחיר הנמוך. אך שימו לב! במידה ואזל המלאי, לא תוכלו לרכוש את המוצר. לכן, מומלץ קודם כל לבצע הזמנה מיידית. מאחר ומדובר במשלוחים בינלאומיים- לאמאזון יקח לפחות כמה שעות עד שהמוצר יעבור לשלב מתקדם של הכנה למשלוח (אז כבר לא ניתן לבטל). רכישת המוצר מיידית מבטיחה לכם את המחיר הנמוך, במידה ואתה מתחרטים ניתן לבטל את ההזמנה באופן מיידי בלחיצת כפתור וללא השלכות נוספות.

3) כפי שקראתם בטיפ על הקופונים- ניתן להוסיף מוצרים לעגלה גם אם אינכם מעוניינים לרכוש אותם מיידית. פעולה זו מכניסה אותם למעקב מחיר תמידי אצלכם בעגלה. כלומר, בכל פעם שתכנסו לעגלת הקניות שלכם, במידה והיה עדכון במחיר (עליה או ירידה) תקבלו על כך הודעה מיידית. לפעמים השינויים הם מינוריים (סנטים בודדים) ולפעמים מדובר בעשרות אחוזים לכן מומלץ לבצע בדיקה מהירה של העגלה שלכם מספר פעמים ביום, זה יקח מספר שניות אבל עשוי לחסוך לכם המון כסף.

4)עודפים והחזרות (לא נשלחים ישירות לארץ, יש להשתמש בשירותי השילוח) - באמאזון ישנו איזור שלם נפרד של עודפים והחזרות של מוצרים הנקרא Warehouse Deals. באיזור זה ניתן לחפש מציאות בהנחות ענק (לפעמים גם 70%-80% ממחיר מוצר חדש).מוצרים אלו הנם עודפים של דגמים ישנים או החזרות של מוצרים רגילים במצבים שונים. כל מוצר אשר מוחזר אל מחסני אמאזון עובר בדיקה יסודית על מנת להבטיח תקינות והמצאות כל החלקים. במידה וישנה הערות, הן ירשמו בצורה מפורטת:

PRIME DAY המשך

כפי שניתן לראות בדוגמה, מחיר הלפטופ במצב חדש נמכר במחיר של $335.60 אך אותו הלפטופ בדיוק, במצב "טוב מאוד" נמכר בהנחה של כ$80. במידה וישנן הערות הן ירשמו כפי שניתן לראות בתמונה :

"Item will come repackaged. Cosmetic damage (Less than 5% ) on the top of the item."

5)המחירים באמאזון משתנים באופן רציף, לפעמים מספר פעמים ביום. כיצד תדעו אם מחיר המוצר הנוכחי הינו אטרקטיבי? בדיוק בשביל זה קיימים שני אתרים:

www.camelcamelcamel.com - באתר זה ניתן להדביק בשורת החיפוש את קישורי המוצרים ישירות מאמאזון ולקבל מיידית היסטוגרמת מחירים בעבר. כך ניתן לדעת אם המחיר הנוכחי אטרקטיבי ביחס למחירי עבר.

PRIME DAY המשך

www.keepa.com - אתר זה מאפשר בנוסף להיסטורית מחירים, גם השוואת המחיר הנוכחי עם מחירי המוצר באתרי האמזון השונים. כל מה שצריך לעשות הוא להעתיק את שם המוצר ולהדביקו בשורת החיפוש.

 

PRIME DAY המשך

 

 במידה ותהיו מעוניינים להשוות מחירים גם באתרי אמזון האירופאיים לחצו על כפתור ההשוואה

PRIME DAY המשך

PRIME DAY המשך

ככה נוכל לדעת אם מחיר המוצר אותו אנו שוקלים לרכוש נמכר במחיר נמוך יותר במקום אחר.

6)איתור מבצעים באופן עצמאי - במידה ואתם מעוניינים למצוא מוצרים ספציפיים קיים כלי אינטרנטי שיעזור לכם במשימה:

http://faq.programmerworld.net/amazon-discount-finder.htm

כל שיש לעשות הוא לבחור במדינה הרצויה -> מחלקת מוצרים (נניח אלקטרוניקה) -> אפשרות להכנס מילת חיפוש (נניח לפטופ)-> בחירת טווח ההנחה הרצוי -> אפשרות למחיר מינימום על מנת לנפות תוצאות לא רלוונטיות ולחיצה על חיפוש.

כעת, נרצה לנפות תוצאות לא רלוונטיות ככל האפשר. נעשה זאת על ידי סינון מוצרים אשר נשלחים רק על ידי אמאזון עצמו וכמובן פילטרים נוספים רלוונטיים לנו.

PRIME DAY המשך

*הערה- הכלי אינו מושלם, שכן הוא משתמש במחיר הזול ביותר בתור קריטריון - גם אם הוא לא מוצע על ידי אמאזון עצמו. הוא נוטה לעבוד טוב יותר באתרי אמזון האירופאיים מאחר וכמות המוכרים שם נמוכה יותר ואמאזון לרוב מוכר במחיר הנמוך ביותר.

7)אל תסתמכו על דירוג המוצר באופן עיוור - תמיד מומלץ לקרוא חוות דעת על המוצר. יכול מאוד להיות שהמוצר מדורג בציון גבוה, אבל ישנן בעיות שעשויות להפוך את המוצר ללא שמיש עבורכם (לדוגמה דיסק קשיח מרעיש, אזניות לוחצות, מידות "לא אמיתיות" של פריטי אופנה וכו...)

8) Best Sellers - באמאזון קיים עמוד המרכז את כל המוצרים החמים מוצרים אלו הם המוצרים הנמכרים ביותר בקטגוריות שלהם. ככה ניתן למצוא מוצרים שאפילו לא ידעתם שאתם צריכים.

9)Movers & Shakers - עמוד זה מרכז את המוצרים עם הכי הרבה תנועה יחסית. כלומר, מוצר אשר נמכר באופן תדיר בקצב של 100 יחידות ביום ולפתע עלה לקצב של 1000 יחידות (עליה של 1000%) מצביע על מוצר חם, שכנראה נמכר במחיר אטרקטיבי. מומלץ לבקר פה ואולי לתפוס מבצע חם שלא ידעתם על קיומו. גם כאן ניתן לסנן לפי קטוגריות רצויות.

10)אפליקציה- לאמאזון ישנה אפליקציה (חיפוש Amazon בחנות), אשר מאפשר גישה נוחה ויעילה באתר כולל התראות בזמן אמת. ישנם גם דילים אקסקלוסיביים למשתמשי האפליקציה ולכן מומלץ לבדוק גם שם אם יש דילים מעניינים. כמו גם לבדוק את העגלה שלכם באופן תדיר לשינויי מחירים כפי שהסברנו בטיפ 3.

11)מיסים - כל מי שהזמין מחול לארץ יודע שכלל מספר 1 הוא שמעל $75 נדרש לתשלום מכס מעמ. באמאזון הקלו עלינו את העניין והם יגבו את המס מראש על מנת לחסוך לנו את כאב הראש של התעסקות עם המכס. לעיתים חישוב המס שגוי, מה שברוב הפעמים יביא להחזר המס אלינו לכרטיס (עשוי לקחת עד חודשיים מרגע משלוח המוצר). ככה שאין מה לפחד להזמין מוצרים יקרים, המחיר הסופי המוצג בעגלה בעת התשלום הוא מחיר אבסולוטי ואליו לא יתווספו שום חיובים נוספים בהפתעה. מה שרשום בהזמנה זהו המחיר הסופי המקסימלי (במידה ויש החזר, המחיר נמוך יותר) עד לביתכם כולל כל תהליך שחרור המוצר מהמכס.

12)באמאזון אירופה המחיר המוצג כולל מס מקומי של האיחוד האירופי. מאחר ואנו שולחים לישראל אנו לא מחוייבים לשלמו ולכן, בעת הוספת המוצר לעגלה אמנם נראה את המחיר המקורי הכולל את המס, אך ככל שנתקדם בתהליך ההזמנה נראה כי אמאזון מורידים אותו עבורנו

PRIME DAY המשך

כפי שניתן לראות בתמונה, מחיר המוצר ירד מ339 יורו לכ284 יורו. למחיר זה יתווספו מחיר השילוח ותשלום המיסים.

PRIME DAY המשך

 13)באמזון קיים באג ידוע אשר לפעמים מראה מוצרים כלא נשלחים לישראל אך בפועל אין שום בעיה להזמינם. מוצרים אלו יהיו בעלי כיתוב "This item does not ship to Israel":

PRIME DAY המשך

אל תהססו לבדוק אם אכן זהו המצב. הוסיפו את המוצר לעגלה והמשיכו בתהליך הרכישה כרגיל. במידה והגעתם למסך הבא:

PRIME DAY המשך

סימן שהמוצר כן נשלח למרות הכל ואין שום בעיה לבצע הזמנה. המוצר ישלח כרגיל ללא שום בעיות. 

 

בהצלחה!

 


לדיון בנושא: Prime Day 2017 - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול


עוד מ: HT-Deals
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0
(4) הצבעות

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht