עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

 CES 2018: הקץ לקיפולי כביסה

08/01/2018 - 09:00 
 
 

זה אולי נשמע חלום רטוב של כולנו, אבל בעתיד הקרוב לא נצטרך עוד לעשות פעולות פשוטות ומעצבנות כמו קיפול כביסה ומכונה תעשה זאת במקומנו.

FoldiMate היא מכונה בדיוק כזו, פרי פיתוחה של חברה ישראלית שפגשנו בתערוכת CES בלאס וגאס. מדובר במכונה, לא קטנה יחסית אך בהחלט משהו שאפשר לחיות איתו, שתבלע כמעט כל פריט לבוש שתזינו לה ותקפל אותו בצורה יפה ותערום אותו לערימה אותה פשוט תיקחו ותאחסנו בארון הבגדים.

אל המכונה ניתן להכניס חולצות, מכנסיים ומגבות. המכונה יונקת אותם לתוכה, מבצעת קיפול ומוציאה אותם בסופו של תהליך מקופלים ומוכנים לאחסון.

אבל לפני שאתם צועקים - קחו את הכסף שלי, חשוב להדגיש שהמכונה שהוצגה בפנינו בתערוכה לא היתה ממש מכונה עובדת. צפינו בקונספט שהראה כיצד הוא שואב את הבגד, אך לא ממש מקפל אותם כך שלא נוכל להגיד שממש ראינו את זה עובד. מה שכן, החברה הציגה בצד סרטון וידאו של אבטיפוס קודם שלה, שהוא כן מבצע את הקיפול ממש.

CES 2018 - הקץ לקיפולי כביסה

מכאן תצא הכביסה המקופלת

בנוסף, קחו בחשבון שהמכונה, לפי דברי החברה, אמורה להיות מוכנה לשיווק רק בסוף...2019. כן, בעוד כמעט שנתיים. אז מדוע כבר עכשיו מציגים את הקונספט שלה בתערוכה? בדרך כלל המטרה היא גיוס כספים ומשקיעים, אולי אפילו להירכש על ידי אחת הענקיות. בינתיים, הודיעו בחברה שהם מתחילים לגייס כספים מאנשים שמעוניינים לשמור לעצמם זכות ראשונים לרכוש את המכשיר לכשייצא בעוד שנתיים, משהו כמו פרוייקט מימון המונים.

המכונה עדיין לא יודעת לקפל גרביים והיא לא יודעת לגהץ (חבל, כבר שאבת את החולצה לקרבייך) ועדיין תיאלצו לעמוד לידה ולהזין את הבגדים ידנית. טוב נו, משהו אתם צריכים לעשות.

המחיר הצפוי: קצת פחות מ-1,000 דולר

 

 


לדיון בנושא: CES 2018 - הקץ לקיפולי כביסה


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht