מה הם הזנים שנחשבים חמוצים ומה המרירים ?

פורום תערובות קפה וקליה ביתית, איפה לקנות, איך להכין ואיך לקלות
gedkoz
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

לי קרה עםPNG sigri בדיוק מה שה נכתב בשירשור הזה...קפה מקדמה(אווא) קודם בקליה של 16 דקות ב 237 מעלות יצאה מריר למדי... דומה לסומטרה זול, בפעם שניה הורדתי דקה ו התחלתי לקרר בסיום פיצוץ ראשון... ציפיתי ל יותר איזון, פירותיות, אבל היה חמוץ מא :? וד.... למה? :(
נערך לאחרונה על ידי gedkoz ב 10/07/2010 20:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

hosq
סמל אישי של משתמש
כתב קפה
כתב קפה
נתן תודות: 54 פעמים
קיבל תודות: 286 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

בגדול, לי אישית PNG מכל סוג יוצא טוב בין כהה - כניסה לפיצוץ שני, לכהה מאוד. אני לא בטוח שמתאים לו בהיר.
מצד שני, קליה בהירה טובה לא קל לבצע. כל שגיאה בפרופיל או בתהליך תוביל לטעם חמוץ.
קליתי לפני שבוע ירגשף, נגיעה בפיצוץ שני וקצת מהיר מידי. יצא בדיוק כמו שמוטי תיאר, לימון...אבל כבר הצלחתי בעבר לקבל ירגשף בהיר ובדיוק כמו שצריך. גיליתי שזה אפשרי אחרי שהזמנתי ירגשף מאינטליגנציה (בית קליה אמריקאי מצויין) ולהפתעתי קיבלתי אותו בהיר והיה מצויין.
what's next?

gedkoz
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 72 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

לא חיממתי ג'ין מראש בשני המקרים.ומרירות לא נעימה היתה בזה שנכנס לפיצוץ השני.... אולי פשוט סיגרי פחות איכותי מגיע אלינו?

יוסיסופר
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 193 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

כנראה שהסיגרי שנמצא באזורינו בזמן האחרון (בשנתיים האחרונות) פחות איכותי.

אני גם בעד קליה של תחילת פיצוץ שני(ממש בכניסה לפיצוץ) בזן זה,קליה כהה מידי הופכת אותו למר מדי,ובהירה מידי לא מייחדת אותו כלל משום זן אחר.

הטענה אומרת שזן זה יובא מג'מייקה לגינאה החדשה ושם אוקלם,ודי בהצלחה.

בקניה הבאה של זן זה אשתדל להסתכל מה כתוב על השק,ולנסות ולהשוות תאריכים ולהבין מה הבעיה,כדאי שכל אחד מאיתנו יעשה זאת.

את הרכישה הבאה של זן זה אעשה באווה,למרות הטענה שהוא מוכר את הזן הזה למספר חנויות בצפון.

שלח תגובה

חזור אל “תערובות קפה וקלייה ביתית”