מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

תגובות לביקורת: רסיבר Pioneer SC-LX83

עמוד 17 מתוך 18
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  16  |  17  |  18  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
RamLevine
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 87

#241  נשלח: שבת 28/05/2011 22:24

oferlaor כתב:
רם

אתה מצהיר את ההצהרות הללו בכזה בטחון. אני לא מבקש יותר מאשר שתגבה חלק מההצהרות שלך עם עובדות. אני למשל לא יודע את הדברים הללו ואני רוצה טיפה מעבר למילה שלך (צר לי, לא מכיר אותך אישית) בשביל להאמין להם.

זה לא נראה לי הרבה. אני אישית לא מצהיר דברים שאני לא יודע מידע אישי או מנתונים אחרים. כל מה שאני טוען הוא שחלק מהדברים שאתה מציג כאקסיומות שאי אפשר לערער עליהם, זה פשוט הדעה שלך.

כלומר, כל מה שצריך הוא לסייג ש "לדעתך הגברת ה-ICE של B&O היא הגברה שנועדה לנגן סרטים בווליומים גבוהים". לא שזה השיקול שסביבו מהנדסי B&O תכננו בפועל את המגבר.

לדעתי, הם פשוט ניסו לייצר את המגבר הטוב ביותר שהם יכולים בתחום הההגבר הדיגיטלית Class D. לא פחות ולא יותר. אם הם הצליחו או לא, אין לי מושג, אבל זו היתה המטרה שלהם לדעתי.

אני לא ממש מבין מה ההבדל בדרישות בין מגבר כזה שמיועד לרב ערוצי לבין כזה שמיועד לדו ערוצי. בדו ערוצי, די ברור שהמטרה היא לשחזר מוזיקה באיכות הגבוהה ביותר עם מינימום עיוותים. ברב ערוצי מנסים לעשות את אותו הדבר פשוט ביותר ערוצים. הויכוח ארוך הימים לגבי הקשר בין הערוצים השונים מסביר מדוע בדו ערוצי אודיופילים יעדיפו מונובלוקים על פני הגברה משולבת. עם זאת, בתכנון מתאים (ברמות הגבוהות ביותר של פיוניר כבר הדגימו הגברה שמורכבת בעצם ממונובלוקים שפשוט ארזו אותם באותו מארז מתכת) אני לא ממש מבין מדוע זה צריך להפחית מהמוצר.

אני לחלוטין לא מנסה לפסול את דעתך. אתה רשאי לה בדיוק כפי שאני או יוסי רשאים לדעותינו. אף אחת מדיעותינו לא פוסלת את האחרות.

ברור שהאמת של יוסי והאמת שלך אינן תואמות. אבל מצד שני, הן אינן מתנגשות באמת כי מדובר בדעות ולא באמת האחת והאבסלוטית.

באודיו אין כזו. אין שניים שמסכימים מה המגבר האולטימטיבי ואם יש שני יהודים בחדר יהיו שלוש דעות ואולי אחת נוספת שטוענת שיתכן שאחד מהשניים בכלל אינו יהודי... במלחמות היהודים על האודיופיליה יש לא מעט דעות - יש הבדלים בין טרנספורטים, אין הבדלים, מקור אנלוגי מול דיגיטלי, הגברות טרנזיסטוריות מול מנורות מול Class-D, כבלי חשמל, טיפול חשמל ועוד אלף ואחד נושאים.

מה שאין בו ויכוח הוא שבעצם אין שום קונצנזוס בתחום הזה. נסיון לפסול דעה על בסיס זה שאינה תואמת את הקונצנזוס המקובל, אינה מקובלת עלי מהסיבה הפשוטה שכאמור אין כזה קונצנזוס. הכל טענות ואמונות, כולל הטענות והאמונות שלי.

כל המאמר הזה הוא על דעתו של יוסי. אפשר להסכים או לא להסכים איתה. אפשר לטעון כנגד ואם יהיו סימוכין ובדיקות מסודרות, נשמח גם לפרסם מאמר שמסביר אותן. בעבר פרסמנו לא פעם מאמרים על מוצרים שאני אישית איני מאמין בהם, אבל היה לי בטחון מלא שהכותב של המאמר כן מאמין וכן הרגיש בהבדלים שהוא טען להם במאמר. הסיבה פשוטה - אנחנו לא מנסים לשכנע כאן אנשים להעביר דעה ממחנה כזה לאחר, אלא לנסות ולבנות גשר שאנשים יבינו שלא רק הדעה שלהם קיימת אלא שיש פלורליזם של דעות וכולם רשאים להביע אותן (כולל אתה!).

תודה עבור הפוסט האדיב והמנומס. אני מעריך את זה!

ההבדל ביננו הוא שאתה כל דבר שקשור באודיו מסייג תחת "דעה". אצלי אחרי כל כך הרבה שנים דברים רבים נהפכו ל"עובדה".

מה גם שישנם דברים שבפירוש נאמרים ע"י היצרן, כמו זה שה-ICE של B&O נוצר, יועד ומתאים לסרטים. וצר לי שאני לא מסתובב עם כל דבר שאי פעם קראתי בתחום בכיס על מנת לשלוף ולהראות לפי כל דרישה.

כל תינוק זב חוטם בתחום יכול לומר "לדעתי" על כל דבר ובזה יסתיים הדיון. ובכן, לא! לא הכל זה עניין של דעה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Almogc
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2010
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 2431

#242  נשלח: שבת 28/05/2011 22:32

רם,

אם אתה מסתמך על עובדות, אתה לא חושב שבסופו של דבר העובדה הכי טובה הינה האוזן של כל אחד?... לכן זה דיון/וויכוח שיכול להמשך עוד 20 עמודים ועדיין יהיו חילוקי דעות...
אני יכול להגיד לך שבזמנו הרסיבר שלי היה מחובר לסרווין ווגה e-715 ולא אהבתי את התוצאה בסטריאו, לאחר שעשיתי שיעורי בית לא קצרים גיליתי כמה טעיתי וכמה חשוב להתאים את אופי ההגברה לרמקולים, לדעתי ברמת הרסיברים הנ״ל ניתן להגיע לתוצאה טובה פשוט חשוב השידוך של הרמקולים, את זה אני מספר לך מתוך נסיון טרי ועובדתי מבחינתי והיו לא מעט אנשים שהיו חלק מהתהליך שלי והם בעצמם נדהמו מהשינוי הקיצוני והחיובי.
dorong
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 26, 2011
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 25

#243  נשלח: שבת 28/05/2011 22:32

RamLevine כתב:
dorong

לפי מה שכתבת איכותו של מגבר נמדדת רק ביכולת שלו לספק את העוצמה הנידרשת בעכבה מסוימת ללא עיוותים. נכון?

כן, איכות ההגברה נמדדת בלינאריות של המגבר לפי הפרמטרים שציינת. (נכון גם בתחומים אחרים כמו תקשורת)
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 841
מספר הודעות: 6728

#244  נשלח: שבת 28/05/2011 22:37

ציטוט:
אתה מזכיר לי את דניליאור שרב איתי בפראות פעם ואתה ממשיך בדרכו.
אתה עוד מעט תסיים כמוהו

מעניין מאוד למה
הרי זה שקוף...

יוסי על תתרגש...החסימה שלו עוד תבוא, רק שאלה של זמן וכמות הזמן עוד שנסבול ממנו...

אין לו שום סימוכין על כלום, כרגיל מילים גדולות מתנשות על כלום... כיאה ל....

ציטוט:
מלך הריסוורים
, yea right...אם היה עולה משמעותית פחות, אולי... וגם זה אחר פייט צמוד ותקף מול מתמודדיו באותה מסגרת המחיר...
ADICT
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2007
הבעות תודה: 233
מספר הודעות: 7717

#245  נשלח: שבת 28/05/2011 22:37

\אני חושב שאפשר להכתיר את ה83 כמכשיר הכי שנוי במחלוקת בפורום הקולנוע במדינת ישראל
והכי מלבה ייצרים שאי פעם יוצר
פיוניר הצליחה

RamLevine
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 24, 2009

#246  נשלח: שבת 28/05/2011 22:38

dorong כתב:
RamLevine כתב:
dorong

לפי מה שכתבת איכותו של מגבר נמדדת רק ביכולת שלו לספק את העוצמה הנידרשת בעכבה מסוימת ללא עיוותים. נכון?

כן, איכות ההגברה נמדדת בלינאריות של המגבר לפי הפרמטרים שציינת. (נכון גם בתחומים אחרים כמו תקשורת)

אם כך לפי דבריך זה טירוף להשקיע אלפי דולרים במגברים שמוציאים "רק" 1W-5W
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3648
מספר הודעות: 68898

#247  נשלח: שבת 28/05/2011 22:38

לחלוטין לא מסכים שהגברת ice מוגבלת לסרטים. בל קאנטו ו b&o עצמם מייצרים, לזכרוני, מגברי ice למוזיקה.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 24, 2004

הבעות תודה: 109
מספר הודעות: 4662

#248  נשלח: שבת 28/05/2011 22:39

אני חושב שהשרשור מיצה עצמו
ADICT
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2007
הבעות תודה: 233
מספר הודעות: 7717

#249  נשלח: שבת 28/05/2011 22:42

רונן כתב:
אני חושב שהשרשור מיצה עצמו

רק עכשיו מתחילה החגיגה

RamLevine
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 24, 2009

#250  נשלח: שבת 28/05/2011 22:44

Almogc

התחלת לא טוב, אם כל העניין הוא "לאוזני זה נשמע הכי טוב" אז אין לכך סוף ואין טעם לנהל אתרים וספרות מקצועית על אודיו. כן יש טוב ורע מוחלט ולא סובייקטיבי.

המשכת יותר טוב, סינרגיה זה דבר מאוד חשוב.

ודרך אגב, לעניינך - לא ברור תחת אילו תנאים ניהלת את המבחן אבל בגדול אומר לך שרוטל זה תיבת פנדורה, אין לך מושג מה יקפוץ משם ישנם מגברים מחברה זו ששונים מאוד זה משזה. תלוי על איזה מודל נפלת.

מה שכן אומר לך, קח הביתה מגבר של נאד של 4,000 ש"ח חבר אותו למקור טוב ואת הרמקולים שלך ישרות אליו ושים מוסיקה שאתה אוהב לשמוע בסטריאו בפיוניר שלך.

אם לא תבכה מעוצמת השיפור, הוצאות המבחן שלך עליי פלוס ארוחת ערב, איך אני?
RamLevine
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 24, 2009

#251  נשלח: שבת 28/05/2011 22:46

oferlaor כתב:
לחלוטין לא מסכים שהגברת ice מוגבלת לסרטים. בל קאנטו ו b&o עצמם מייצרים, לזכרוני, מגברי ice למוזיקה.

נכון, גם ג'ף רולאנד.

מדובר במודולים על שעולים ליצרן מחברת B&O יותר מ-$500 לערוץ.

התכוונתי למודולים הפשוטים שנמצאים ברסיברים של פיוניר. לו פיוניר היה שם את אותם המודולים שנמצאים בבל קנטו הוא היה צריך לרשום צ'ק ל-B&O על סך של $3500 לכל רסיבר......
Almogc
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2010
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 2431

#252  נשלח: שבת 28/05/2011 22:47

רם,

נהפוך את הדברים, הקפה עליי ה - NAD עלייך
RamLevine
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 24, 2009

#253  נשלח: שבת 28/05/2011 22:48

itay123 כתב:
ציטוט:
אתה מזכיר לי את דניליאור שרב איתי בפראות פעם ואתה ממשיך בדרכו.
אתה עוד מעט תסיים כמוהו

מעניין מאוד למה
הרי זה שקוף...

יוסי על תתרגש...החסימה שלו עוד תבוא, רק שאלה של זמן וכמות הזמן עוד שנסבול ממנו...

אין לו שום סימוכין על כלום, כרגיל מילים גדולות מתנשות על כלום... כיאה ל....

ציטוט:
מלך הריסוורים
, yea right...אם היה עולה משמעותית פחות, אולי... וגם זה אחר פייט צמוד ותקף מול מתמודדיו באותה מסגרת המחיר...

מה בדיוק כואב לך?
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1765
מספר הודעות: 15336

#254  נשלח: שבת 28/05/2011 22:58

RamLevine כתב:
Almogc

התחלת לא טוב, אם כל העניין הוא "לאוזני זה נשמע הכי טוב" אז אין לכך סוף ואין טעם לנהל אתרים וספרות מקצועית על אודיו. כן יש טוב ורע מוחלט ולא סובייקטיבי.

המשכת יותר טוב, סינרגיה זה דבר מאוד חשוב.

ודרך אגב, לעניינך - לא ברור תחת אילו תנאים ניהלת את המבחן אבל בגדול אומר לך שרוטל זה תיבת פנדורה, אין לך מושג מה יקפוץ משם ישנם מגברים מחברה זו ששונים מאוד זה משזה. תלוי על איזה מודל נפלת.

מה שכן אומר לך, קח הביתה מגבר של נאד של 4,000 ש"ח חבר אותו למקור טוב ואת הרמקולים שלך ישרות אליו ושים מוסיקה שאתה אוהב לשמוע בסטריאו בפיוניר שלך.

אם לא תבכה מעוצמת השיפור, הוצאות המבחן שלך עליי פלוס ארוחת ערב, איך אני?

רם היקר
עושה רושם שאתה בחור שמחזיק באמתחתו נסיון רב.
אני מבקש לאתגר אותך, ברשותך, כמובן
בוא נארגן מבחן עיוור בין רסיבר, נניח כמו הפיוניר ,לבין מגבר בטופולוגית ss שהוא בעל +- אותם נתוני הגברה על הניר
את המבחן נבצע במערכת שלך ובחלל האזנה שלך.
לאחר ביצוע המבחן נחזור לפה ונרשום את תוצאותיו

האם אפשר לקבוע מיקום ותאריך?
sufgi (איציק)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 13, 2005

הבעות תודה: 221
מספר הודעות: 3665

#255  נשלח: שבת 28/05/2011 23:01

נמחק, אין לי חשק לעימותים
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  16  |  17  |  18  |  הבא 

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה

תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht