ההפרש במחיר של NEATO XV-11 בין ישראל לבין ארה"ב - למעלה מ-1,500ש"ח, למ

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות
nat5050 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

ההפרש במחיר של NEATO XV-11 בין ישראל לבין ארה"ב - למעלה מ-1,500ש"ח, למ

נושא שלא נקרא #1 

אחרי הרבה הרבה בדיקות החלטתי ללכת על הNEATO XV-11 (או המקביל שלו בישראל)

מישהו יכול להסביר לי מדוע יש הפרש כזה במחיר בין רכישה בארץ לבין רכישה בארה"ב, למעלה מ-1,500 ש"ח?

ניסיתי להתקבן על מישהו שמגיע, הוא לא כל כך שמח לעשות את זה...איך אפשר אחרת וכמה זה יעלה?

detailer
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 98 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

יש מכס ,יש רווח של יבואן ויש אחריות בארץ.
מה יהיה ההפרש במחיר אם מישהו יביא לך את המכשיר ויצהיר עליו במכס בהתאם לחוק?

nat5050 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

נו באמת,

כזה הפרש? כפול 2? על מה?

אחרי זה שואלים למה כולם פה ממורמרים. התשובה שלי היא אחרת: הם פשוט יכולים / יותר נכון שטייניץ יכול.

בהזדמנות זו (אני מבקש סליחה אם אני עובר על חוקי הפורום, אבל נראה לי שזה חשוב): אולי כדאי שהפעם כולנו נצא להצביע, במקום ללכת לטייל עם המשפחה ולהגיד "יש לי יום חופש, חבל לבזבז אותו, במילא שום דבר לא ישנה..."
אל תתנו שוב (ושוב) למתנחלים, חרדים, ועדי עובדים ממשלתיים ועוד כמה מתקבנים, לקחת עוד ועוד מיסים בשביל לממן להם פנסיה תקציבית, העלאה בדרגה בפנסיה ותקציבים יחודיים.

אני חייב להודות שהנ"ל חכמים - פעם ב-4 שנים הם מצביעים בהמונהם כגוף אחד ושולטים בכסף של כולנו...

detailer
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

אתה מעלה כאן נקודות חשובות שצריך לטפל בהן, אבל מצחיק אותי (או מעציב אותי) שמה שגורם לך להתמרמר כל כך ולקרוא לאנשים ללכת ולהצביע זה המחיר הגבוה של מוצרי מותרות בארץ.
יש לא מעט בעיות דחופות יותר שצריך לטפל בהן.

nat5050 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

אתה צודק, אבל מה לעשות שאתה מספר לאנשים שהמחיר של מוצרי צריכה או עמלות וכו' עלה ב-30%, אז הם מהנהנים בראש וחושבים: זה רק עוד 2 שקלים למוצר ולא חושבים על זה שהם כל הזמן צריכים לקנות אוכל ומוצרי צריכה אחרים ושגידול של 1% בדמי הניהול בפנסיה, זה המון כסף אם מסתכלים על זה לאורך שנים וכאשר הפער הוא 1,500 שקלים למוצר שאתה קונה פעם ב-5 שנים במקרה הטוב, זה פסיכולוגית הרבה יותר משפיע, כי בטבע שלנו אנחנו מסתכלים תמיד על ההווה או העבר, אם יהיה לנו מזל הבחירות האלה, הציבור יתחיל להסתכל על העתיד...

detailer
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

שאלתי שאלה כי אני באמת לא יודע מה הפער האמיתי במקרה הזה בין להביא את המוצר לארץ באופן עצמאי או לקנות אותו ישירות מיבואן.
אני לא בהכרח מצדיק את פערי המחירים אבל בכל זאת עושה ניסיון כדי להבין אותם.
אגב, יותר רלוונטי זה להשוות את פערי המחירים בין ישראל לאירופה.

nat5050 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

אנחנו לא אירופה. ביום שנקבל תנאים סוציאלים כמו אירופה, נדבר. בנתיים אנחנו עובדים גם שישי שבת רובינו ולא מפסיקים לשלם מיסים...

בכל מקרה, נסכם: צאו להצביע, רע לא יצא מזה...

elrom
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 33 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

מהיבואן עולה 2867 ש"ח. אין ספק שנראה שיש לו רווח יפה מאוד מאחר והוא לא קונה יחידה ב 349$, מחיר רשמי בארה"ב, אלא בפחות. הוא גם מן הסתם מייבא מכשיר שמותאם לחשמל פה, כך שההפרש של מעל 1500 ש"ח אמור לכסות את ההוצאות שלו (הובלה וביטוח, איחסון, שיווק, עובדים, הוצאות בגין אחריות וכו'), הנתח שהמדינה לוקחת ואת הרווח שלו. הנתונים החסרים הם המחיר בו הוא קונה מהיצרן ועלות ההוצאות של היבואן ליחידה, אבל אני לא בטוח שהוא מרוויח כל כך הרבה פר יחידה. תחשוב לכמה אנשים/גופים הוא צריך לשלם בשביל להרים את האופרציה הזו. זה לא משהו פשוט. שום דבר לא מבטיח לו שהוא ימכור את כל המלאי שהביא. לא שאני בא לסנגר עליו, אבל לפעמים הצרכן הסופי לא מודע לכל המרכיבים שבדרך.
להביא אותו בצורה חוקית על ידי שירות חיצוני יעלה כ 1985 ש"ח.
תוסיף עוד 350 ש"ח למתאם חשמל. סה"כ 2335.
בהפרש, 532, אתה מקבל אחריות - שווה או לא, החלטה שלך.
להביא לבד יעלה כ 1361 + 350, סה"כ 1711. ההפרש במחיר - 1156. שווה בהחלט. גם במקרה הקיצוני שישבוק חיים לגמרי, תוכל לקנות חדש בערך בעלות ההפרש.

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 124 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

nat5050 כתב:אנחנו לא אירופה. ביום שנקבל תנאים סוציאלים כמו אירופה, נדבר. בנתיים אנחנו עובדים גם שישי שבת רובינו ולא מפסיקים לשלם מיסים...

בכל מקרה, נסכם: צאו להצביע, רע לא יצא מזה...
...
לא שיש מה להשוות את התמורה אבל לפחות מהמשכורת של של מעמד הביניים לא יורדים 40%+- כמו ב"אירופה"

detailer
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

ההשוואה לאירופה מתבקשת כי המוצר הספציפי באירופה דומה יותר למוצר בישראל מאשר למוצר בארה"ב (מתח של 220V ויש לזה משמעות גם במחיר).

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #11 

הכוונה שיש להסתכל גם על הדברים החיוביים (גם אם יש מעט :$ ) מהצד שלכם, אני נאצלתי לשלם פה על משחק לאקסבוקס מיסים (19%) מאחר והוא הוזמן מארה"ב (קונסולה אמריקאית..) מאחר וכל מוצר מעל 25יורו! מחויב במס, מזל שזה לא היה מוצר יותר יקר... :?

detailer
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

dgent
אתה חי בגרמניה?

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

detailer כתב:dgent
אתה חי בגרמניה?
...
(Y)
על מה הלכה ההודעה ה 1000, בסה:$)

nat5050 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

טוב, גרמניה אף פעם לא עשתה טוב ליהודים, אתה יודע...סע לצרפת, יש לי שם חברים, חודשיים חופש בשנה...

dgent
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

nat5050 כתב:טוב, גרמניה אף פעם לא עשתה טוב ליהודים, אתה יודע...סע לצרפת, יש לי שם חברים, חודשיים חופש בשנה...
...
גם פה , זה בס'דר , 24 יום במקום עבודה עם התנאים הכי מינימלים שיש , מצד שני , אין השוואה בין פה לצרפת , אחת המדינות הכי "שוות" להיות בהן באירופה אם לא המובילה היא גרמניה , רק צריך לדעת את השפה ואתה יכול להסתדר (חוץ מהחבר'ה בברלין שעדיף שלא אפרט פה את המצב שם מבחינת "ישראלים" בשירות שונאי ישראל...)

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”