פנסוניק ST60 האים לקנות או לחכות ..

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
ivanhoe888
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

haifaboy כתב:אולי נקבל תשובה אחת מקצועית לעניין ?? מה אתם אומרים ?? לקנות או לא ?? איפה מנהלי הפורום ?? השרשור הזה הולך לכיוון שלא אליו התכוונתי ואני רוצה לחזור לעיקר . אותי מעניין לדעת האים מעבר לפינה בעוד שלושה חודשים מה הולך להחליף את הפלאזמה ?? אם זה LED אז אין מה לחכות .
...
העתיד זה כנראה מסכי 4k אבל עד שזה יגיע ובמחירים שפויים...

לי יש 60st60 למעלה מחצי שנה ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו. זה נכון שהסמארט לא משהו, אבל זה משהו שבקלות ׳הקרבתי׳ בשביל איכות התמונה.

הכי טוב שתראה בעיניים ואז תחליט.

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #32 

זה שהפלאזמה הולכת למות , אני יודע , זה ש הOLED וה 4K זה העתיד אני יודע אבל זה לא משוה לטווח הקרוב.. זה עוד 3..4 שנים לפחות ולכן אני מנסה לחשוב על בינתיים ..

אתה יכול לפרט על התופעות שאתה מדבר עליהן ?? לי יש פלאזמה כבר 5 שנים ואני לא יודע על מה אתה מדבר ..
לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי כחבר .

https://www.facebook.com/groups/samsungsmart

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

integral כתב: לקנות או לא לקנות אינה שאלה שיכולה להיענות באופן מקצועי כי זה עניין של טעם והעדפות ולכל טכנולוגיה יש יתרונות וחסרונות.

הפלזמה הולכת למות וכנראה שה OLED תהיה היורשת בעתיד. בדרך/במקביל נעבור דרך מסכי 4K שעדיין עולים המון.

עדיין עם כל המגרעות שלה, לצפיה בחושך מוחלט אין לטעמי על פלזמה איכותית (למרות תופעות הזמזומים, הצבירות, הטריילים, צריכת האנרגיה, הפליקרינג שחלק מהאנשים חווים, עוצמת התאורה הנמוכה (חוץ מה F8500 של סמסונג) שמפריעה לצפיה בתנאים מוארים).
...
(Y) מילה במילה.

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

haifaboy כתב:זה שהפלאזמה הולכת למות , אני יודע , זה ש הOLED וה 4K זה העתיד אני יודע אבל זה לא משוה לטווח הקרוב.. זה עוד 3..4 שנים לפחות ולכן אני מנסה לחשוב על בינתיים ..

אתה יכול לפרט על התופעות שאתה מדבר עליהן ?? לי יש פלאזמה כבר 5 שנים ואני לא יודע על מה אתה מדבר ..
...
אלו תופעות ידועות שחלק מהאנשים חווים בפלזמות (תעשה חיפוש בגוגל):

זמזומים - ככל שעוצמת הלבן בפלזמה עולה, הספק עובד יותר חזק ובחלק מהפלזמות אנשים שומעים. זה עניין של מזל ורגישות.

צבירות - עדיין יש בחלק מהפלזמות. צריך להימנע מתמונה קבועה לאורך זמן ומומלץ להריץ את הטלוויזיה עם קבלתה (יש הרבה מידע בפורום)

פוספור טריילינג - חלק רואים, חלק לא. נראה לי גם עניין של מזל ותלוי גם בדגם. אומרים שהתופעה יורדת עם הזמן. תראה פה בהתחלה על המשקף של הדלת

פליקרינג - יש אנשים מעטים שכשמתסכלים על תמונת הפלזמה רואים ריצודים. פלזמה לא בשבילם. מציע שתראה לפני שאתה קונה.

עוצמת תאורה נמוכה - בגללה בסביבה מוארת איכות התמונה יורדת מהותית וקשה לטלוויזיה להתגבר על השתקפויות. יוצאת הדופן זה ה F8500 של סמסונג שמגיעה לעוצמת תאורה קרובה למסכי לד. בגלל זה פלזמה לא תתאים למי שצופה בסביבה מוארת שכן חלק לא קטן מיתרונותיה מתבטלים.

צריכת אנרגיה - טוב, את זה אתה צריך להכיר משלך, אפשר להתחמם לידה בחורף הקר, אבל את מי זה מעניין כשיש איכות צפיה טובה? גם ה LCD הקודמת שלי בסלון הייתה די חמה.

קיצר, לפני שאתה קונה, לך תראה בחנות מתמחה.
נערך לאחרונה על ידי integral ב 16/02/2014 15:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

תמיד תמיד תמיד יש הגיון בלשבת על הגדר ולחכות. לדגם חדש, לטכנולוגיה חדשה, לירידת מחירים או כל סיבה אחרת. מתישהו צריך לקבל החלטה (אם הטלוויזיה עדין עובדת, אחרת זה מתבקש מעצמו) שמשדרגים למשהו גדול יותר ו/או טוב יותר מבחינת איכות או טכנולוגיה. אם אתה מרגיש שאתה שם (ואתה מרגיש) חבל על ההססנות. מה גם שהתקציב שלך לא מאוד גבוה ולא נראה לי שעוד 5 שנים 4k או OLED יהיו במחיר ״עממי״ כמו ST60 (יותר בכיוון VT). ופלזמה לא מתה כי הled טובה יותר באופן מוחלט כמו שCRT לא מתה מהסיבות האלה. CRT סבלה ממגבלת גודל (זה היה עכב האכילס כשהיא החלה להידחק). כך גם פלזמה מפסידה ללד הקלילה שמתקרבת אליה באיכות ובגודל ומסוגלת לתת 4K. בפלזמה פשוט כבר אין איפה ללכת קדימה. בטח מבחינת כדאיות כלכלית.

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #36 

תודה לכם על התשובות שלכם . אני עדיין חושב שה LED פחות איכותית מהפלאזמה ובקשר לתופעות שציינת תודה על ההסבר המקיף , אני חייב להודות שב 6 שנות ותק שלי עם פלאזמה לא שמתי לב לתופעות הללו ( למעט החום , אבל מה אכפת לי כשהפלזמה תלויה על הקיר 3-4 מטר ממני .. ) .

חבל לי מאוד שאין להשיג את ה VT בגדלים הללו בארץ ואין עברית במסכים של פנסוניק , מה שמראה באיזשבהוא מקום על חוסר רצון או כדאיות של היבואן וחבל . אני לא מאלו שיושבים על הגדר וכשאני מחליט אז אני מחליט , נבדוק את המחירים בשוק , אני גם רוצה אם יש אפשרות לסוג של טריידאין על ה PY800 שלי ואז באמת נחליט .

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #37 

אם תוכל לשים כסף על סמסונג F8500 בגודל 64" אז בעיית העברית תפתר :) אבל, גם לה יש את החסרונות הספציפיים לה.

אין כיום טלוויזיה מושלמת. השאלה על מה מתפשרים ופה נכנס סדר העדיפויות ותנאי הצפיה.

aviad40
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #38 

haifaboy כתב:תודה לכם על התשובות שלכם . אני עדיין חושב שה LED פחות איכותית מהפלאזמה ובקשר לתופעות שציינת תודה על ההסבר המקיף , אני חייב להודות שב 6 שנות ותק שלי עם פלאזמה לא שמתי לב לתופעות הללו ( למעט החום , אבל מה אכפת לי כשהפלזמה תלויה על הקיר 3-4 מטר ממני .. ) .

חבל לי מאוד שאין להשיג את ה VT בגדלים הללו בארץ ואין עברית במסכים של פנסוניק , מה שמראה באיזשבהוא מקום על חוסר רצון או כדאיות של היבואן וחבל . אני לא מאלו שיושבים על הגדר וכשאני מחליט אז אני מחליט , נבדוק את המחירים בשוק , אני גם רוצה אם יש אפשרות לסוג של טריידאין על ה PY800 שלי ואז באמת נחליט .
...
אני רק מקווה בשבילך שלא תלמד מקרוב על התופעות והמגבלות האלה לאחר השדרוג.
טרייד אין בטח שלא שווה לך לעשות כי לא תקבל יותר מכמה מאות שקלים זיכוי.
תעביר אותו לחדר אחר או תן אותו לאיזה בן משפחה. באמת שאין לחנויות מה לעשות עם מסך כה ישן.

ambar
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

לפותח השרשור,

אני גם עם PY800 ומאוד מרוצה מאיכות הצפייה.
קצת מפריע לי שהצבע הלבן לא חזק כמו במסכי LED אבל איכות הצפייה בסרטי HD פשוט פנטסטית ואמיתית (עד היום בכל מסכי ה LED שראיתי התמונה היתה ריאליסטית מידי ופחות סינמטית)

לפי דעתי שווה לחכות עוד שנה שנתיים למסכי UHD במחיר סביר או OLED באם המחיר יהיה עממי.
פעם אמרתי פיקסל פחות מ FHD לר נכנס אצלי בבית, היום אני כבר אומר פיקסל פחות מ- UHD לא יכנס אצלי הביתה...

אם אתה מתכוון להחליף מסך כל כמה שנים לדעתי שווה לחכות, אנחנו נמצאים בתקופת תפר, יש לך עדיין מסך מצויין שאתה יכל להמשיך להינות ממנו, מה עוד שהמסך הכי טוב שתקנה היום ישפר לך את האיכות הקיימת בנקודות ולא בנוק אאוט.

uv2u
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

טלHD כתב:
...
...
(Y) מילה במילה.
...
+1

הפלזמה, בערוב ימיה, ולמרות חולשותיה (שלטעמי בטלות בשישים), עדיין בטווח המחירים שמרבית הציבור יכול להרשות לעצמו, נותנת את התמונה האיכותית עם הצבעים, המדויקים, העשירים הטבעיים ביותר ומספקת את חווית הצפיה הכי קרובה למציאות הקולנועית.

למי שיש סבלנות לחכות עוד שנתיים שמחירי ה-OLED יהפכו לשפויים ושהטכנולוגיה תתגבר על מחלות הילדות - זה הפתרון אולי האולטימטיבי.

מנגד, מי שצריך לקנות מסך כיום ורוצה לקבל בראש ובראשונה איכות תמונה מעולה, הפלזמה מהווה חלופה מצוינת ובהיבט של תמורה למחיר - מובילה.

יש רק לקוות שססמסונג ו-LG ימשיכו לתמוך בטכנולוגיה עד שה-OLED יתייצב בעוד כמה שנים.

דודי11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 167 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

integral היקר אהבתי לקרוא את הפירגון שלך ל f8500 כפי שטל אמר כל מילה בסלע

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #42 

טוב . הזמנתי בשעה טובה את ה 50st60 ועכשיו אני מתלבט עם להגדיל ב 1.90 ( משיהו אמר מקדונלדחחח ) ל 60 אינטש ?? אני יושב כ 3 מטר מהמסך. האים תהיה בעיה של פיקסליזציה ?? . האים בשידורי SD ההבדל דרמטי ??

נ.ב פרסמתי פורום יד שניה למכירה את ה PY800 שלי למי שמעוניין .

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #43 

ברור שכדאי להגדיל :) חוצמזה, מי קונה טלוויזיה כזאת בשביל SD?

shiki
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שלומי
נתן תודות: 257 פעמים
קיבל תודות: 184 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

תתחדש 8)

ברור שכדאי להגדיל למרחק צפייה שלך בתכני hd זה רק יגדיל את ההנאה מהמסך ואיכות התמונה

tbind
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 471 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

כדאי ומומלץ להגדיל.
אם אתה לא בטוח תסתכל בחנות ממרחק הצפיה בבית ותתרשם.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”