במה אתם משחקים עכשיו?

דיונים על המשחקים עצמם, משחקי אונליין וכו'
hipoo
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: hipoo
נתן תודות: 570 פעמים
קיבל תודות: 104 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

התחלתי לפני שבוע את bloodorne אחד המשחקים הקשים, אין סייבים , רק אוטוסייב וזה פשוט מתסכל ואי אפשר להתקדם.
* עובדה ידועה היא, שהאנשים שהכי רוצים לשלוט על אנשים הם, מעצם העניין, הכי פחות מתאימים לעשות זאת.

כל אחד שמסוגל להגיע לכך שיתמנה לנשיא, אסור בשום אופן להרשות לו לקבל את התפקיד.

LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

hipoo כתב:התחלתי לפני שבוע את bloodorne אחד המשחקים הקשים, אין סייבים , רק אוטוסייב וזה פשוט מתסכל ואי אפשר להתקדם.
...

אני מתקשה להבין את ההנאה במשחק המזוכיסטי הזה. זה לא קשה כיף, זה לא קשה חכם. זה קשה ברמה שאתה צריך לשנן בעל פה כל אויב בכל מקום, כל מלכודת. אין טכניקה, יש רק ניסיונות חוזרים ונישנים.

אני סיימתי לא מזמן Titanfall 2, אחלה משחק!

hipoo
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: hipoo
נתן תודות: 570 פעמים
קיבל תודות: 104 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

@LinkMattan
·לגמרי
קיוויתי שאולי אקבל פה איזה טיפ
משחק רע :/
* עובדה ידועה היא, שהאנשים שהכי רוצים לשלוט על אנשים הם, מעצם העניין, הכי פחות מתאימים לעשות זאת.

כל אחד שמסוגל להגיע לכך שיתמנה לנשיא, אסור בשום אופן להרשות לו לקבל את התפקיד.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 627 פעמים
קיבל תודות: 996 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

מסכים אתכם חברים, גם הדיל ב 10 דולר (שגם אותם קיבלתי במתנה מסוני) לא ממש עזר לי להשתכנע לקנות אותו.
אולי זה משחק מעולה לחובבי הז'אנר, אבל אני לא מצליח להתחבר לסגנון המזוכיסטי הזה, ועד כמה שהבנתי הוא עוד קל יחסית ל DARK SOULS...
TITANFALL2, זה בהחלט על הכוונת.
ממש אתמול סיימתי את RISE OF TOMB RAIDER ואני חייב לציין שהמשחק אששששששש - אחד הטובים ששיחקתי, נמצא שם למעלה עם U4 ודומיו...

starrywolf
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 110 פעמים
קיבל תודות: 87 פעמים

נושא שלא נקרא #50 

אני דווקא מת על הסגנון המזוכיסטי הזה... :lol:

התחלתי לשחק ב-Bloodborne ודווקא התקדמתי לא רע (שיחקתי איזה 30+ שעות) אבל אז עברתי דירה וסדרי העדיפות השתנו פתאום ולא חזרתי אליו יותר. :(

ובצרוף מקרים מפתיע גם אני אתמול סיימתי את Rise of the Tomb Raider (מבחינת העולם סיימתי 97% ממנו) ואני חייב להסכים עם גל - אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בהם עם 2 סייגים: השליטה במשחק לא הרגישה לי 100% והמפות לא היו הכי מדוייקות בלשון המעטה. בכל זאת שווה לשחק בו אם אתם חובבי הז'אנר.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #51 

starrywolf כתב:אני דווקא מת על הסגנון המזוכיסטי הזה... :lol:

התחלתי לשחק ב-Bloodborne ודווקא התקדמתי לא רע (שיחקתי איזה 30+ שעות) אבל אז עברתי דירה וסדרי העדיפות השתנו פתאום ולא חזרתי אליו יותר. :(

ובצרוף מקרים מפתיע גם אני אתמול סיימתי את Rise of the Tomb Raider (מבחינת העולם סיימתי 97% ממנו) ואני חייב להסכים עם גל - אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בהם עם 2 סייגים: השליטה במשחק לא הרגישה לי 100% והמפות לא היו הכי מדוייקות בלשון המעטה. בכל זאת שווה לשחק בו אם אתם חובבי הז'אנר.
...
גדול!
גם אני סיימתי עם 97%.
וזה רק מוכיח לי שאני לא היחיד שרצה להיות פרפקציוניסט ככל שניתן במשחק, כי המשחק מאפשר זאת, ונותן לך לעשות זאת בצורה הנוחה ביותר, זה מושלם.
אני מציע לך לבדוק את ההרחבות, יש לך שם את EXPEDITIONS, אתה יכול לחזור לכל שלב גם בלי הציוד, או עם כל הציוד שאיתו סיימת את המשחק, ובנוסף, להגדיר רמות קושי ואפילו לשנות חלק מהחוקים (אויבים עם ראש גדול למשל..)
וגם יש את ה SURVIVAL שזה גם מוד מאתגר וטוב.
בקיצור, יש REPLAY VALUE ממש מפתיע למשחק, בהחלט משחק TO KEEP.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

אם כמה שאני נהנה מ- ROTTR (סימן רשום שלי) ואני מאד נהנה ממנו, אני חייב לציין שיש לו כמה אספקטים שלא היה מזיק להם עוד ליטוש. האויבים די טיפשים בקרבות וקצת מתנהגים מוזר באופן כללי, אבל בקטנה, אני גם ככה נהנה ממנו.
בנוסף, חוויתי איתו כמה באגים מה זה מוזרים. פעם אחת היתה דמות של אויב שפשוט עמדה בתנוחת צלב בלי תזוזה. פשוט עמדה ככה באמצע המסך קפואה במקומה. פעמיים בערך קרה לי שלארה לא יכלה לרוץ. הכי הרבה היתה ההליכה המהירה הזו, אבל בלי מהירות הריצה ולחיצה על L3 לא עשתה כלום. צחוק הגורל, פתאום גם הגיח לו דב מאיזו מערה והתחיל לרוץ אחריי.. כמובן שהוא הרג אותי בלי בעיה כי לא יכולתי לברוח או להתחמק ממנו. אחרי שהמשחק נטען מחדש הכל הסתדר פתאום. בקיצור, יש פה ושם כל מיני גליצ'ים מוזרים כאלה. אבל לא משהו קטסטרופי.

אבל בהחלט טייטל ראוי ששווה את הכסף והזמן שלי.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

JamesStone
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: James Stone
נתן תודות: 485 פעמים
קיבל תודות: 142 פעמים

צריך המלצה..

נושא שלא נקרא #53 

מחפש שני ז'אנרים.
האחד: מגירסת ה-Sniper Elite הראשון, ששם שמים מלכודות (רימונים) שאליהם מחברים חוט המעדה.
אני מחפש משחק דומה. לא חייב את גירסת ה-Sniper אבל אני מעוניין בכל עניין אסטרטגיית המלכודות.
באיזו מלכודות להשתמש, איפה להניח, סוגים שונים.

הסוג השני: בזמנו היה משחק חלל, שבו היית "טייס מבריח" (סטייל הריסון פורד). צריך לטוס בין בסיסי כוכבים, לקנות סחורה במחיר X ולמכור אותה ברווח במחיר Y. ככל שהיעד לסחורה נמצא במקום הזוי יותר ומסוכן יותר, הרווח גדול יותר. עם הרווח קונים חלליות טובות יותר, שיכלולים שונים, אפשרויות מטען גדולות יותר, נשק משוכלל יותר. כמובן שגרפיקה של טיסה בחלל מוסיפה המון, קרבות אויר מול פירטים מצד אחד ו"הממשלה" מצד שני. כמו גם מציאת כל מיני "חורי זמן" שמקפיצים אותך על פני אלפי קילומטרים לפינה אחרת של החלל..

אז מי מכיר מהז'אנרים שרשמתי?

ג'יימס

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

Re: צריך המלצה..

נושא שלא נקרא #54 

@JamesStone

עוד חודש וחצי:
http://sniperelite4.com/en

Nir_x7
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
שם מלא: Nir Havivyan
נתן תודות: 54 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

Heroes of the Storm, כמובן.
עד לפני כמה חודשים מכור קשה לWoW, אבל נאלצתי להגמל.
ככה שעברתי להתמיד בHOTS.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

BioShock: The Collection

כרגע לקראת סוף השני בסדרה.
מעולם לא יצא לי לשחק במקוריים כאשר יצאו בזמנו ועם השנים מעט התבאסתי שפספסתי את הסדרה הזו שקטפה לא מעט שבחים בז'אנר.
בינתיים נהנה מאד, אם כי המשחק/ים מרגישים לי בינתיים קצת חסרי איזון. (האויבים מאד מהירים ואני מאד מסורבל ואיטי. האויבים הורגים אותי בשתי יריות מקילומטר כשאני מרוקן עליהם מחסניות שלמות ממטר והם בקושי נפגעים. זה היה בלתי נסבל, אבל אחרי שני שלבים בערך של סבל ירדתי מ- HARD ל- MEDIUM שהרבה יותר סלחני) אבל בחפיף כזה, אפשר לזרום עם זה ולהנות מהם לחלוטין.

זו בדיוק הסיבה שאני אוהב שחרורים ב- REMASTER של משחקים ישנים. IT'S A WIN-WIN SITUATION.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

vitality
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

כרגע משחק ב Sea Of Thieves היא עדיין באלפה ועוד מעט יוצאת בטה וכן באלפה אין כמעט כלום אבל עדיין אני מאוד נהנה כשיש צוות נחמד לשחק אתו ולשדוד פירטים אחרים.

מאוד רוצה לעשות הזמנה מראש אבל 300ש"ח :\ לא רגיל להוציא סכומים כאלה על משחקי מחשב, לדעתי אמתין כשיצא המשחק המלא ואז נראה.

IASDA
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: iasda
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #58 

חלילה 300 ש"ח, הוא יעלה 200 (60 דולר) כמו כל משחק AAA חדש, כמובן מחנות נורמלית ולא הישראלית שם אני יכול לדמיין מצב כזה..

אני שמח לשמוע שהמשחק מהנה. אני בכל אופן אחכה לביקורות כי אני לא בטוח עד כמה הוא מדבר אלי.

vitality
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

נושא שלא נקרא #59 

@IASDA
·אף פעם לא רכשתי משחקים לX-BOX או לוינדוס 10
אז אני לא יודע אם ארכוש מחנות אחרת אז זה יעבוד לי בארץ ? (חנות אחרת זה מאתר שמוכר קודים למשחקים וכו...)
בינתיים הPRE-ORDER עולה 300 ש"ח בחנות ישראלית.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #60 

בדיוק סיימתי את Hellblade: Senua's Sacrifice שלטעמי זה אחד המשחקים היותר טובים שיצא לי לשחק. המשחק נבנה מראש במטרה לעסוק בנושא של פסיכוזה ומנסה, ולמיטב הבנתי גם מצליח, להעביר חלק מהתחושות של פסיכוזה. מה שמייצר חווית משחק יחודית ואולי המשחק עם ה-immersion הכי טוב שנתקלתי. על אף הנושא הכבד הזה הוא עדיין מצליח להיות מהנה, עם סיפור מצוין, פאזלים לא רעים וקרבות שמכניסים קצת אקשון. בסה"כ אני חושב שהם מצאו איזון טוב בשביל הכיוון שהם בחרו ללכת.

קחו בחשבון שהמשחק קצר יחסית (כ-8 שעות לסיים) אבל הוא עשוי ממש טוב ולדעתי בהחלט שווה אפילו מחיר מלא (גילוי נאות: קניתי כשהיה מבצע ב-steam שבוע שעבר).

עוד כמה הערות ששווה לציין:
- עדיף לשחק עם אוזניות וכשאין יותר מידי הפרעות (בשבילי זה היה בלילה).
- יש קטע קצת מוזר במשחק שכיביכול אם מתים יותר מידי פעמים צריך להתחיל מהתחלה. זה לא באמת ולא משנה כמה פעמים מתים כלום לא קורה.
- אם אתם פרפקציוניסטים (כמוני), ורוצים לאסוף את כל ה-lorestones צריך להזהר לא לפספס אחד ולהתקדם לאיזור הבא כי אין אפשרות לחזור (יש "מפרידים" בגלגל של ה-lorestones אז אפשר להבין כמה צריך למצוא בכל איזור; תזהרו במיוחד ב-Valravyn's Keep וב-Tower Shard Trial).

שלח תגובה

חזור אל “משחקים”