מעוניין לבנות מחשב גיימינג כבד עבור משחקי 4K לטלוויזיה LG 4K 3D

קונפיגורציות מחשב לגיימינג, אביזרים, כרטיסי מסך רלוונטיים וכו'
RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

MikMak כתב:ולגבי הכרטיס אני פוחד שלא יריץ הכל על 4K ו60FPS עם הגדרות ULTRA .
...
שלא תהיה לך טעות, אין היום שום כרטיס שיכול להריץ משחקים חדשים על 4K ב60FPS עם הגדרות גבוהות, שלא לדבר על אולטרא.

בהתחשב בשליטה המוחלטת של nVidia בשוק כרטיסי המסך האקסטרימיים סביר מאוד להניח שגם ה1080Ti לא יהיה מסוגל להחזיק 4K לבד, לא בגלל שאין להם יכולת כמו בגלל שהם ימתחו את הקפיצה הטכנולוגית הזו על כמה שיותר זמן כדי להרוויח כמה שיותר.

בקיצור, אם אתה מתכנן לשחק על 4K טוב תעשה אם תקנה 2 כרטיסים במערך SLI או שתבין שבשנתיים הקרובות אתה הולך לעשות את זה על הגדרות בינוניות במקרה הטוב והגדרות נמוכות במקרה הפחות טוב.

המלצתי האישית, רד ממסך 4K. גם ככה אין כמעט תוכן ברזולוציה הזו. קנה לעצמך מסך שווה של 2560x1440. יש כאלו בגודל "27 שמיועדים ספציפית לגיימינג עם זמן תגובה מעולה. GTX1080 יהיה מסוגל להחזיק משחקים על הגדרות אולטרא ברזולוציה כזו גם עוד שנתיים ואז (בשאיפה) כבר יהיו כרטיסים שיוכלו להחזיק 4K לבד.

MikMak (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 247 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

toxin כתב:אם אתה יכול להוסיף עוד 200 ש"ח אז כמובן שעדיף אבל סה"כ ההבדלים ביניהם יחסית זניחים:

צריך לבדוק אם הלוח אם שבחרת תומך ב SKYLAKE
...
·ועדיף לקנות BOX או TRAY , או שאין הבדל ביניהם ?

MikMak (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #18 

RobotCop כתב:
...
...
שלא תהיה לך טעות, אין היום שום כרטיס שיכול להריץ משחקים חדשים על 4K ב60FPS עם הגדרות גבוהות, שלא לדבר על אולטרא.

בהתחשב בשליטה המוחלטת של nVidia בשוק כרטיסי המסך האקסטרימיים סביר מאוד להניח שגם ה1080Ti לא יהיה מסוגל להחזיק 4K לבד, לא בגלל שאין להם יכולת כמו בגלל שהם ימתחו את הקפיצה הטכנולוגית הזו על כמה שיותר זמן כדי להרוויח כמה שיותר.

בקיצור, אם אתה מתכנן לשחק על 4K טוב תעשה אם תקנה 2 כרטיסים במערך SLI או שתבין שבשנתיים הקרובות אתה הולך לעשות את זה על הגדרות בינוניות במקרה הטוב והגדרות נמוכות במקרה הפחות טוב.

המלצתי האישית, רד ממסך 4K. גם ככה אין כמעט תוכן ברזולוציה הזו. קנה לעצמך מסך שווה של 2560x1440. יש כאלו בגודל "27 שמיועדים ספציפית לגיימינג עם זמן תגובה מעולה. GTX1080 יהיה מסוגל להחזיק משחקים על הגדרות אולטרא ברזולוציה כזו גם עוד שנתיים ואז (בשאיפה) כבר יהיו כרטיסים שיוכלו להחזיק 4K לבד.
...
·אחלה הסבר ! תודה.
יש לי כבר מסך 4K , השאלה אם אני קונה את 1080 ואני שם על 1440P על מסך 4K זה יראה טוב כמו 4K ? למרות שאני מעדיף רזולוציה טיבעית 4K .
איך בסרטוני משחקיות אני רואה 4K על 50+ FPS במשחק GTA V עם כרטיס מסך 1080 ?

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

BOX זה אומר שאתה מקבל את המעבד עם הקירור של אינטל. TRAY אומר שאתה מקבל את המעבד "עירום".

MikMak (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #20 

toxin כתב:BOX זה אומר שאתה מקבל את המעבד עם הקירור של אינטל. TRAY אומר שאתה מקבל את המעבד "עירום".
...
·שאני קונה את המחשב דרך אייבורי וגם את המעבד דרכם עדיף לי את הגירסה העירומה על BOX והם שמים לי מאוורר כלשהו ? או שעדיף את המאוורר מBOX ?

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #21 

@MikMak

אם אתה מתכוון לקנות קירור צד ג' (Noctua, Zalman, Arctic וכו') אתה יכול בשקט לקנות Tray. אם אתה לא חושב שתזדקק לקירור איכותי (בד"כ משודך כשרוצים לעשות OverClock למעבד) תוכל להשתמש במאוורר המקורי של אינטל.

בנוגע לשאלות הקודמות שלך:
1. למרות שגם QHD וגם 4K הם 16:9 לא מומלץ לעשות את הטריק של לשחק ככה על מסך 4K. זה נראה קצת מוזר, כאילו אתה לא ברזולוציה הנכונה של המסך. אם כבר, עדיף לשחק FHD על מסך 4K כי ההמרה הרבה יותר פשוטה (כל ארבעה פיסקלים עובדים כאילו הם פיקסל אחד) - גם לא נראה מטריף אבל יותר טוב מQHD.

2. זה שאתה רואה GTA5 על 4K ב50FPS מחזק את מה שכתבתי קודם. זה משחק שעוד מעט שנתיים בשוק, הוא לא תובעני במיוחד על המערכת ועדיין GTX1080 לא מצליח לסחוב אותו על 60 קבוע. תחשוב מה יקרה כשתנסה לשחק Witcher 3 או משחקים חדשים אחרים.

חוצמזה שאני לא הייתי שם כ"כ הרבה כסף על כרטיס שאולי יצליח ואולי לא להגיע ל60FPS בחלק מהזמן בחלק מהמשחקים.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

טוב, קראתי פה כמה דברים שאני חייב לתקן:

1. אי אפשר היום להריץ משחקים על 4K עם כרטיס בודד. טעות! הנה ההוכחה:

http://www.anandtech.com/show/10326/the ... -preview/2

והנה למי שטען ש THE WITCHER 3 לא ירוץ טוב ב 4K על כרטיס 1080:

http://www.tomshardware.com/reviews/nvi ... 572-8.html

כל משחק שנבדק שם רץ טוב, כשרק 2 משחקים ירדו לאיזור ה 35 פריימים. וכן, אני יודע שתכף משיהו יקפוץ ויגיד לי ש"פחות מ 60 פריימים לא שווה", לא מסכים. מניסיון שלי כל דבר מעל 35-40 פריימים נותן חווית משחק מהנה. במקרה הכי גרוע ואם הפריימים זה הדבר הכי קריטי, אפשר להוריד הגדרה או שתיים מאולטרה לרמה אחת מתחת ונפתרה הבעייה. קח כרטיס אחד, אם לא תהיה מרוצה, הוסף עוד כרטיס. 2 כרטיסים הם מעל ומעבר למה שצריך, והנה ההוכחה, שום משחק לא יורד מתחת ל 60 פריימים במערך שכזה:

http://www.guru3d.com/articles_pages/ge ... ew,13.html

2. ספק - 1000 וואט?!? ממתי מערכת כזו צריכה 1000 וואט?!? לי יש מחשב עם כרטיס דומה, מעבד דומה וכו וספק 600 וואט. עם 2 כרטיסים אולי הייתי לוקח 800 וואט. הנה מחשבון שיחשב לך איזה ספק תצטרך לפי המערכת, מה שהוא נותן לך פשוט קח אחד מעל וסגרת את הפינה (לי יצא 600 וואט אפילו למחשב עם 2 כרטיסי 1080P):

http://outervision.com/power-supply-calculator

לגבי מה שאמרו לך על הכרטיס, נכון, כרגע יש יותר ביקוש מהיצע והמחירים לא שפויים. חכה כחודש-חודשיים, זה מה שאני עושה - ובכל מקרה אל תרכוש את גירסת ה FOUNDERS EDITION, היא יותר יקרה ופחות טובה (תדרים יותר נמוכים, קירור פחות טוב וכו).

לגבי המסך, לשחק במסך שלא על הרזולוציה המקורית שלו פשוט נראה רע. ניסיתי את זה - זוועה. אם יש לך מסך 4K ותרצה לשחק ב 4K, רכוש את המפרט שלמטה עם כרטיס 1080P וזהו.

לגבי רכישה מאמזון, גם אני אוהב לרכוש שם - אבל בגלל שרציתי אחריות על מחשב מורכב (במקרה שתהיה תקלה להעביר אותו למעבדה שלהם ושהם ישברו את הראש עם בידוד הבעיה ותיקונה), רכשתי את רב המחשב בארץ. אני די בטוח שהדבר היחיד שיהיה הרבה יותר יקר בארץ יהיה הכרטיס מסך, כך שתוכל לרכוש אותו באמזון שהמחירים יתייצבו ולתת אותו לחנות ממנה רכשת את המחשב שתרכיב אותו בפנים.

יש פה ת'רד שאני פתחתי על מחשב שאני רכשתי לפני כמה חודשים לגיימינג ב 4K, מה שרכשתי שם בסוף היה מדהים. הנה, זה מה שיש לי כרגע, בקרוב יצטרף אליו כרטיס 1080 GTX:

http://www.hometheater.co.il/vp2414911#2414911

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #23 

ביטול.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #24 

אני מבין שפותח הת'רד נטש, אבל סתם בשביל הידע, הנה עוד הוכחה שגיימינג ב 4K בהחלט אפשרי עם 1080:

MikMak (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #25 

Huber כתב:אני מבין שפותח הת'רד נטש, אבל סתם בשביל הידע, הנה עוד הוכחה שגיימינג ב 4K בהחלט אפשרי עם 1080:

...
·תודה ,
לא נטשתי , פשוט מחכה להוזלת מחירים .
אחלה מחשב בנית ...

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 428 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

מה עם Nvidia Titan X החדש שרק הוכרז ויוצא עוד שבועיים?

http://www.anandtech.com/show/10510/nvi ... august-2nd

Batnun

.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

אם יש לך 1200 דולר מיותרים...

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #28 

Batnun כתב:מה עם Nvidia Titan X החדש שרק הוכרז ויוצא עוד שבועיים?

http://www.anandtech.com/show/10510/nvi ... august-2nd

Batnun

.
...
·

כן, רק למי שלא מוגבל בתקציב. 1200 דולר רק לכרטיס מסך, לא בדיוק פונה לכל כיס.

MikMak (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #29 

זה באמת חור רציני בכיס , אבל מי שישקיע היה לו שקט של 3 שנים לפחות ...
-----------------------------------------------
רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון.

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

MikMak כתב:זה באמת חור רציני בכיס , אבל מי שישקיע היה לו שקט של 3 שנים לפחות ...
...
·
למעשה, מי שישקיע היום 600 דולר ועוד פעם 600 דולר עוד 3 שנים יהיה במצב טוב יותר.

שלח תגובה

חזור אל “PC גיימינג”