זהירות נפילה! חוויותי אחרי שבוע עם "ספינת הדגל" סמסונג 65KS9500

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
noamhazan (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

זהירות נפילה! חוויותי אחרי שבוע עם "ספינת הדגל" סמסונג 65KS9500

נושא שלא נקרא #1 

• חוויותי אחרי שבוע עם ספינת הדגל 65ks9500:

1. למסך אין כפתורים פיזיים. לא מוצא את השלט? צריך להשתיק או לכבות מהר..? קרע את הכבל מהקיר. (עריכה, תיקון- חבר הפורום איציק עדכן אותי שקיים כפתור פיזי בודד ואחרי מאמצים הצלחתי לאתר אותו... אמנם מסורבל אבל קיים ולכן לוקח את מילותיי בחזרה בעניין זה!)

2. למסך יש זליגות אור לא קטנות, אם לא יושבים ממש מול מרכז המסך- איכות הצפיה נפגמת (לא שונה ממסך קודם של סמסונג שרכשתי ב2012) מאכזב מאוד מאוד ביחס להבטחות שפוזרו בreviews השונים.

3. הצבע האדום רווי מדי. לא משנה מה ניסיתי ואיזה כיוון ידני כיוונתי- האדומים רוויים מאוד.

4. הכי גרוע: הדגם UE65KS9500T מפורסם ע"י סמסונג העולמית כדגם בעל תאורת FULL ARRAY LED. בניגוד לדגם ה"אמריקאי" UN65KS9500 שמפורסם כדגם בטכנולוגייה נחותה יותר- EDGE LED. נחשו מה...? הדגם שנמכר בארץ מגיע עם EDGE LED למרות הפרסומים הרשמיים של סמסונג. הטעייה ואולי אפילו הונאה. ההתמודדות של המסך עם תאורה מקומית על רקע שחור היא בזיונית, מתחת לכל ביקורת ומזכירה מסכים שקונים בשופרסל. עדכון- מצאתי סקירה שמראה בדיוק את הבעיה ועד כמה היא חמורה! בקישור הבא החל מדקה 04:40:

• לסיכום, אכזבה רבתי ממוצר שקודם ופורסם כמהפכני... לא שווה את הכסף!!! (ואם זה מעניין מישהו, המסך עלה לי 13200 ש"ח בתשלום אחד)
נערך לאחרונה על ידי noamhazan ב 01/09/2016 9:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

[size= 20.9333343505859px]שלום לך, אני מצטער שאתה מאוכזב מהמסך שקנית אבל אותי כנראה הצלת מקנייה של המסך הזה כי הייתי דיי נעול על 55ks 9500 .הציעו לי אותו לפני ויכוח ב12k.בלי קשר לאכזבה הגדולה שלך מהמסך המחיר שקבלת הוא מחיר פיצוץ.אבל מכיון שאנ כבר לא מעוניין במסך .הייתי רוצה לשאול האם בחנות שקנית הם מוכרים oled של l.g כי אם המחירים של הoled הם גם הם בהנחה גדולה אולי אני יכול ללכת על המסך הזה אשמח לדעת באיזו חנות קנית.דרך אגב אני חושב שיש לך 14 יום להתחרט ולהחזיר את מסך ולהחליף במסך אחר.אני מקווה שזה יסתדר לך .תודה רבה[/size]

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אם יש בעיות אחידות (עננות) רציניות, נסה לדבר עם היבואן כדי להחליף ליחידה אחרת.
אולי אפילו דגם אחר. לפעמים דגמים "נמוכים יותר" טובים יותר בפועל.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

דעתי היא, שבגלל נתח השוק שלהם הם לא מקדישים מספיק מחשבה על "איכות המוצר" כחבילה כללית.

נכון ...

לכל היצרנים יש בעיית זליגות
ולכל יצרן יש את החסרונות שלו.
אבל בסופו של יום הצרכן רוצה למקסם את הרכישה שלו

יותר מידי תלונות על אמינות ואיכות יצור
יותר מידי תלונות על שרות גרוע.
נכון שחלקם היחסי גדול יותר...אבל עדיין!

מוצר שהוא ספינת הדגל חייב להיות טיפ טופ! אין פשרות

אם זאת היתה תקלה נקודתי במכשיר, ניחא.
תחושת הבטן שלי שגם לאחר החלפה של המכשיר התופעה תישאר.

oronm
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 5 פעמים

Re: זהירות נפילה! חוויותי אחרי שבוע עם "ספינת הדגל" סמסונג 65KS9500

נושא שלא נקרא #5 

@noamhazan
·

ריספקט. לא הרבה מסוגלים להודות במציאות. בטוח שעזרת לאחרים.

Audemars
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אתה בטוח שזה 65 ks9500
המחיר לא נשמע הגיוני ..
רכשת מיבואן רשמי? או מחנות יבוא מקביל שמוכרת בתחום?
המחיר שציינת מספיק בקושי לדגמים נחותים יותר.

yuria
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 99 פעמים
קיבל תודות: 239 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

למה שלא תזמין טכנאי לבדיקה:?:
מסך אולד LG65C8.
רסיבר Marantz SR7015
רמקולים פולק אודיו S20+S30.
סראונד ביפולר מוניטור אודיו.

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 364 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

מה שאמרת נשמע קצת מוקצן לטעמי .

אני ראיתי את הדגמים של השנה של שנה שעברה וגם דגמים של שנים קודמות (אני מדבר בעיקר על סדרה 9XXX ב-UHD ולדעתי
כנראה שנפלת על יחידה לא תקינה.

איכות התמונה של ה- 9500 גבוהה ממה שאתה מתאר .
הדגם שנמכר בארץ מגיע ללא FALD (שהיה בשנה שעברה אבל בגודל 78) אלא עם EDGE ביחד עם LOCAL DIMMING (שעושה עבודה טובה ומפתיע).

דבר נוסף (אותו אני טוען כבר זמן מה) הדגמים הרשמיים השנה לא מגיעים מאותה מדינה/ארץ ייצור (דגמים שמכילים את האותיות UE)
כמו בשנים הקודמות (דגמים שמכילים את האותיות UA) וגם כנראה שהאיכות שונה (אני מחכה עדיין להשוואה אצל חבר של KS9500 מול JS9000)

ahersko - ידידי לגבי מה שרשמת:
" יותר מידי תלונות על אמינות ואיכות יצור
יותר מידי תלונות על שרות גרוע.
נכון שחלקם היחסי גדול יותר...אבל עדיין! " - מדובר על הפרש ניכר מאוד

אחת הסיבות לכך היא כי סמסונג מוכרת בממוצע פי 3 ויותר טלוויזיות מכל מותג אחר , לכן טבעי שיהיו יותר תקלות וכו..
לגבי השירות - לצערינו (בלי קשר לאף חברה ספציפי) השירות בארץ אינו מהגבוהים בעולם בכל תחום .
אני לא חסיד של אף חברה - מה שאיכותי בשבילי ומתאים לי לכיס - אני רוכש (לפעמים גם במחירים מאוד גבוהים).

לדעתי , מי שרוכש מוצר פרמיום - משלם בהתאם מחיר גבוה - אבל צריך לקבל גם מוצר ושירות פרמיום.
תתקשר לסמסונג - (סמליין/אלקטרוניקס פרו) תזמין טכנאי ותראה לו את הבעיות. אני מניח כי יחליפו לך TV במידה והיא גרועה.

אי אישית ראיתי בתצוגה את הליין החדש של LG - דגמי OLED ואני שוקל ללכת על הדגם הקעור שלהם C6 בגודל 65'.
במידה ואני אואל לבחון אותו אצלי בבית- יש מצב שאני רוכש אותו.

Itsik
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

Re: זהירות נפילה! חוויותי אחרי שבוע עם "ספינת הדגל" סמסונג 65KS9500

נושא שלא נקרא #9 

noamhazan כתב:
  • חוויותי אחרי שבוע עם ספינת הדגל 65ks9500:

1. למסך אין כפתורים פיזיים. לא מוצא את השלט? צריך להשתיק או לכבות מהר..? קרע את הכבל מהקיר.

2. למסך יש זליגות אור לא קטנות, אם לא יושבים ממש מול מרכז המסך- איכות הצפיה נפגמת (לא שונה ממסך קודם של סמסונג שרכשתי ב2012) מאכזב מאוד מאוד ביחס להבטחות שפוזרו בreviews השונים.

3. הצבע האדום רווי מדי. לא משנה מה ניסיתי ואיזה כיוון ידני כיוונתי- האדומים רוויים מאוד.

4. הכי גרוע: הדגם UE65KS9500T מפורסם ע"י סמסונג העולמית כדגם בעל תאורת FULL ARRAY LED. בניגוד לדגם ה"אמריקאי" UN65KS9500 שמפורסם כדגם בטכנולוגייה נחותה יותר- EDGE LED. נחשו מה...? הדגם שנמכר בארץ מגיע עם EDGE LED למרות הפרסומים הרשמיים של סמסונג. הטעייה ואולי אפילו הונאה. ההתמודדות של המסך עם תאורה מקומית על רקע שחור היא בזיונית, מתחת לכל ביקורת ומזכירה מסכים שקונים בשופרסל.

לסיכום, אכזבה רבתי ממוצר שקודם ופורסם כמהפכני... לא שווה את הכסף!!! (ואם זה מעניין מישהו, המסך עלה לי 13200 ש"ח בתשלום אחד)
...
אהלן,

יש לי את המסך הזה כמעט 3 שבועות.

לגבי סעיף 1 - לא ממש נכון, יש לך בתחתית המסך מתחת ללוגו של סמסונג כפתור שדרכו ניתן להעביר ערוצים, להגביר/להנמיך, לשנות מקור ואף לכבות את המסך. קצת מסורבל לעומת השלט - אבל זה קיים.

2. מסכים איתך, במסך שלי יש זליגות אור מהחלק העליון והתחתון של המסך(בעיקר מהעליון). בנוסף, כשאני צופה במרקו פולו בסצינות כהות (ויש שם הרבה) ואז פתאום מופיע התרגום בלבן בוהק, אז המסך לא יודע להתמודד עם זה ונוצר פס מואר יותר לגובה המסך(מאונך) ברוחב התרגום - יש לציין שאני רואה את הסדרה בחדר חשוך לגמרי וכנראה שזו הסיבה.

לגבי סעיף 3 - אני לא רואה את זה. כיילתי את הטלויזיה לפי ההגדרות בRTINGS.

אני עדיין חוכך בדעתי אם להזמין טכנאי לגבי סעיף 2 או לא...
·
איציק.

noamhazan (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

איציק צודק! מצאתי את כפתור הכיבוי בגוף המסך... מוסתר היטב

נושא שלא נקרא #10 

איכשהו הצלחתי לפספס את הכפתור הבודד הזה ( גם מספרון ההפעלה... ) לכן כמובן שאני לוקח את מילותיי מסעיף 1 בחזרה . ועדיין- מוצר נחות ביחס לפרסטיז'ה וביחס למחיר.

לשואלים לגבי המחיר: בדיוטי פרי מחיר המדבקה עומד על 14150 אז אני לא מבין מדוע מתפלאים ממחיר סגירה של 13200? אני מניח שעם קצת לחץ אפשר לסגור אפילו במעט פחות ממה ששילמתי... אבל פשוט לא כדאי. איכות המוצר לא מצדיקה מחיר גבוה כל כך.

דבר נוסף: המסך מיוצר בסלובקיה, איכות ההרכבה לא מושלמת גם מבחינת פלסטיקה וגוף המסך. אם התמונה היתה טובה לא היה אכפת לי מפגמים קטנים כאלו ואחרים... אבל היא לא 😑

noamhazan (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

יבואן רשמי סם-ליין

נושא שלא נקרא #11 

@yuria
·
אל תתייחס למחירי זאפ ומחירי מדבקה ברשתות החשמל. בדיוטי למשל, מחיר המדבקה עומד על 14150. סם-ליין הפחיתו מחירים בצורה משמעותית ממה שפורסם בהשקה, אני לא חושב ששילמתי מחיר נמוך בצורה יוצאת דופן. (לגבי שם החנות, לא בא לי לתת להם פרסומת חינם... עד עכשיו לא שלחו לי חשבונית מס, רק הזמנה ואני צריך לרדוף אחריהם )

yuria
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 99 פעמים
קיבל תודות: 239 פעמים

Re: יבואן רשמי סם-ליין

נושא שלא נקרא #12 

@noamhazan

לא אני דיברתי על מחירי המסכים
מסך אולד LG65C8.
רסיבר Marantz SR7015
רמקולים פולק אודיו S20+S30.
סראונד ביפולר מוניטור אודיו.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #13 

לגבי התרגום בנטפליקס, ממליץ לשנות (דרך האתר במחשב) את צבע האותיות לצהוב. זה יכול לעזור להפחית את תופעת הבלומינג.

gkatz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

הים אותו ים והLCD אותו LCD

Danni
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

למחוק
נערך לאחרונה על ידי Danni ב 31/08/2016 21:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”