OLED E7 KING OF TV

פורום מסכי OLED בחסות LG
jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

גם בואו לא נשכח שעם כל הכבוד ל- 4K ככל הנראה השיפור המשמעותי יותר מגיע לאו דווקא מהרזולוצייה אלא מהכנסת אלמנטים כמו ה- HDR, מעבר לביט גבוה יותר (10 או 12), נפח צבע רחב הרבה יותר ועוד. אז סבבה, יש גם מעבר לרזולוציית 4K, אבל היא דווקא (לדעתי לפחות) ההיבט הכי פחות משמעותי במשוואה.
אוסיף גם שלדעתי מסך 65 אינץ' זה דווקא ממש ממש אחלה למרחק של 3 אולי 3.5 מטר.

לגבי תלת מימד, מה אפשר לעשות.. מים מתחת לגשר.
לא ברור לי מדוע הורידו אותו בכזו נחרצות. יכלו לפחות להוריד הילוך ולהמשיך להציע אותו לפחות באחד מהדגמים.
היתה בזמנו טענה שהתלת מימד ירד בגלל שפילטר קיטוב האור שמולבש על הפאנל מוריד את עצמת ההארה של המסכים. לאחר מכן קראתי שמקור רשמי כלשהו מ- LG טען שהטענה לא נכונה ושזו בכלל לא היתה הסיבה ושזה בוטל אך ורק בגלל ביקוש בשוק.
אני לא יודע מי עשה עבורם את הסקר ואיך הוא בוצע אך אני משוכנע שיש להם טעות במספרים ושפלח השוק לצרכני תלת המימד הביתי הוא גדול משמעותית ממה שהם משערים. נכון, חובבי התלת עדיין במיעוט אבל הם (אנחנו?) עדיין פלח שוק לא מבוטל. ואנחנו צנועים. מה ביקשנו ריבונו של עולם? דגם אחד!! 1!!
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

CUTNPASTE
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

oferlaor כתב:1

2. תלת מימש לא מת בגלל ש LG החליטו אלא פשוט אנשים לא קונים את הפורמט. הם לא קונים נגנים, הם לא נרשמים לשירותי טלוויזיה עם תלת מימד והם מעדיפים מודל כמו B6 ללא תלת על פני E6 עם תלת. זה לא רק LG, כל החברות עשו את הבדיקות האלה ולצערי הרב (כי אני חובב הפורמט) הקהל הצביע ברגליים.
...
·

אני לא קונה את כל התירוצים הללו. גם אם נניח ולרוב האנשים לא אכפת מ 3D, אין סיבה להוריד את זה, כי זה לא מפריע לאף אחד שיש אפשרות כזאת. זה לא בא על חשבון משהו אחר, זה בסה"כ הכל פיצ'ר נוסף, וזה נכון בעיקר ל 3D האקטיבי שניתן להוסיף לכל מסך שתומך בתדר תצוגה של 120 הרץ. אני בטוח שיש סיבה נסתרת אחרת העלמת הפי'צר הזה מכל המסכים. בכלל ה 3D עדיין הרבה יותר פופולארי מאשר HDR בקרב המשתמשים הפשוטים.

CUTNPASTE
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #18 

jacko-il כתב:אוסיף גם שלדעתי מסך 65 אינץ' זה דווקא ממש ממש אחלה למרחק של 3 אולי 3.5 מטר.

לגבי תלת מימד, מה אפשר לעשות.. מים מתחת לגשר.
לא ברור לי מדוע הורידו אותו בכזו נחרצות. יכלו לפחות להוריד הילוך ולהמשיך להציע אותו לפחות באחד מהדגמים.
היתה בזמנו טענה שהתלת מימד ירד בגלל שפילטר קיטוב האור שמולבש על הפאנל מוריד את עצמת ההארה של המסכים. לאחר מכן קראתי שמקור רשמי כלשהו מ- LG טען שהטענה לא נכונה ושזו בכלל לא היתה הסיבה ושזה בוטל אך ורק בגלל ביקוש בשוק.
אני לא יודע מי עשה עבורם את הסקר ואיך הוא בוצע אך אני משוכנע שיש להם טעות במספרים ושפלח השוק לצרכני תלת המימד הביתי הוא גדול משמעותית ממה שהם משערים. נכון, חובבי התלת עדיין במיעוט אבל הם (אנחנו?) עדיין פלח שוק לא מבוטל. ואנחנו צנועים. מה ביקשנו ריבונו של עולם? דגם אחד!! 1!!
...
·

כפי שאמרתי, ב 3D אקטיבי לא צריך אפילו לשנות כלום במסך עצמו, אלא רק להוסיף RF BT ולהתמיע את זה בתוכנה. העובדה שזה נעלם מכל הדגמים מבלי להשאיר דגם אחד, מחזקת את הטענה שלי זה כנראה איזו הוראה מגבוה... אגב גם בדגמי מקרנית חדשים זה מתחיל להעלם... מאד מחשיד...

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

CUTNPASTE כתב:
...
...
·

אני לא קונה את כל התירוצים הללו. גם אם נניח ולרוב האנשים לא אכפת מ 3D, אין סיבה להוריד את זה, כי זה לא מפריע לאף אחד שיש אפשרות כזאת. זה לא בא על חשבון משהו אחר, זה בסה"כ הכל פיצ'ר נוסף, וזה נכון בעיקר ל 3D האקטיבי שניתן להוסיף לכל מסך שתומך בתדר תצוגה של 120 הרץ. אני בטוח שיש סיבה נסתרת אחרת העלמת הפי'צר הזה מכל המסכים. בכלל ה 3D עדיין הרבה יותר פופולארי מאשר HDR בקרב המשתמשים הפשוטים.
...
·בוא ונפסיק עם תאוריות הקונספירציה, אין "מנהל הוידאו" שאחראי על להגיד לחברות מה הולך ומה לא הולך. הן נמצאות בקונסורטיום שכולל אולפנים ואחראי על כל השרשרת. אם הם מורידים את זה מהמסכים זה ברור לחלוטין שזה בדרך החוצה בכל השרשרת - מיצירת התוכן ועד הנגנים.

לגבי העלות, גם דולר אחד ירידה ב-BOM (וזה הרבה יותר מדולר) יכול להכניס להם המון כסף בגלל הכמויות של המסכים שהם מוכרים.

לגבי האקסיומה שזה לא פוגע בכלום. זה לא נכון. הפילטר הפסיבי של LG בפירוש יכול לפגוע בעוצמות האור ובמגוון הצבעים. קשה לי להסביר יותר את הפילטר האקטיבי, בפרט שהרכיב תזמון דורש BT וזה כלום להוספה.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

@oferlaor
·
מסכים איתך לגמרי.
(אגב, לא חשבתי כלל על הכיוון של גריעה מיכולות מגוון הצבעים, או נפח הצבע, בגלל פילטר קיטוב האור בפאסיבי. כיוון מעניין ובהחלט אפשרי.)

רק אחזור שוב,
אני עדיין חושב שכן היה ניתן להמשיך להציע את הפיצ'ר באחד מהדגמים מהליין. אם כבר, אז דווקא השנה הפיצ'ר הזה היה נחמד יותר כדי לבדל בין הדגמים, במיוחד בין ה- B7 וה- C7 שבניגוד לשנה הקודמת, השנה אין בינהם כמעט הבדל.
לדעתי לפחות, אפשר היה להוסיף את הכמה דולרים האלה ב- BOM ולגבות על זה מעט אקסטרה. למען השם, יש ל- LG השנה 5 דגמי OLED 4K HDR שכל ההבדל בינהם הוא עיצוב, חומרים וסאונד-בר. יכלו לדעתי לתקוע באחד מהם את הפיצ'ר ואף אחד לא היה כועס עליהם.

אם זה באמת לא היה מעניין כבר "אף אחד" בשוק, אז מעל 12 אלף איש לא היו טורחים לחתום על העצומה הזו:
https://www.change.org/p/lg-please-revi ... d-tv-model
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

אין ויכוח, הייתי מעדיף תמיכה בתלת על פני עוד עוצמת אור, אבל הקהל הצביע ברגליים.

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 364 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אני חושב שה-3D נפל בגלל המשקפיים ולא בגלל שום דבר אחר ...
לאנשים יש קושי לשנות הרגלים , במיוחד כשצריך לשים משהו על העיניים... חבל ..

הדבר המוזר הוא שבקולנוע לא ראיתי ירידה במבחר/כמות סרטים ב-3D .

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

acc800 כתב:
...
...
·
מה הקשר? איך בדיוק קבעת שגדלים 65 וכו׳ לא רלוונטיים? מה הקשר העדפות היחס צפיה למרחק אצלך לנושא השרשור?
אתה מבין שמדברים פה על איכות תמונה ומהבחינה הזו הסמסונג בסלון שלך היא בדיחה עצובה לעומת המסך שבנושא השרשור?
או ששוב בגלל שאלה מסכים יקרים תטען שזה לא רלוונטי?
...
·

חחח, כמה שזה היה צפוי.
האמת, אם זה לא היה מגיע, כבר הייתי מתחיל להיות מודאג.

אם היית טורח לקרוא עוד שתי שורות, היית מגלה שלא אני קבעתי את הדברים.
אבל בסדר, אינני מתווכח. אם עופר לאור ושחר טוענים שניתן ליהנות מ-- UHD גם ממרחק של 3 מטר- מקובל עלי.

חבל שבחרת לרדת לפסים אישיים, אך אם כבר עשית זאת, להלן התגובה:
הסמסונג 75 שקראת לו "בדיחה עצובה", עלתה לי לפני למעלה מ3 שנים כ-30 אלף שקלים, שזה לפחות מה שאתה שילמת על ה-OLED המהולל שלך. (סביר להניח שיותר)
כאשר אחליט שהגיע הזמן לשדרוג, יחליף אותו מסך לפחות באותו גודל, ושאינו נופל מהמסך שלך בשום פרמטר.
עלותו כמעט פי שתיים, ממה ששילמתי על המסך הנוכחי.
מספיק יקר עבורך???

כאחד שההעדפה הראשונית שלו היא קודם סאונד ורק אחר כך תמונה, אני ממשיך בינתיים להתענג מתכני בלוריי 1080 ,על מסך גדול (יחסית), משודך למערכת אודיו צנועה וסולידית....

CUTNPASTE
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #24 

bariko כתב:
...
...
·

הסמסונג 75 שקראת לו "בדיחה עצובה", עלתה לי לפני למעלה מ3 שנים כ-30 אלף שקלים, שזה לפחות מה שאתה שילמת על ה-OLED המהולל שלך. (סביר להניח שיותר)
...
·

מהסיבה הזאת זו טעות להשקיע כל כך הרבה במוצר אלקטרוני שמאבד משעותית מערכו בתוך פחות מ 3 שנים. כבר טענתי את זה כאן והיו שהתקוממו, גם OLED היא תופעה חולפת. אני בטוח שבתוך 5 שנים טכנולוגית מסכים הרבה יותר טובה ויציבה, ברמת ה CRT מבחינצ יציבות ושרידות, תהיה זמינה. חבל לזרוק סכום כמו 30k בכדי לשמש כשפן נסיונות.

אני שדרגתי מסך ב 2015 50 אינטץ עבור חדר קולנוע יעודי מרחק 2.4 מטר צפיה.השדרוג הבא לא לפני 2020, או כאשר 3D יחזור, מה שיבוא מאוחר יותר...

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #25 

CUTNPASTE

מסכים איתך.
מצפונית, הרבה יותר קל לי להשקיע במוצרים כמו רמקולים ומגברי כוח, שיכולים לשרת את המשתמש שנים ארוכות, בלי צורך לפזול כל דקה ימינה ושמאלה.

לדאבוני, מסך טלוויזיה, ככל שיהיה גדול יותר, כך גם העלות בהתאם.
זו בהחלט בעיה שצריך להתמודד עימה

Evil-u
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 110 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

CUTNPASTE כתב:
...
...
·

מהסיבה הזאת זו טעות להשקיע כל כך הרבה במוצר אלקטרוני שמאבד משעותית מערכו בתוך פחות מ 3 שנים. כבר טענתי את זה כאן והיו שהתקוממו, גם OLED היא תופעה חולפת. אני בטוח שבתוך 5 שנים טכנולוגית מסכים הרבה יותר טובה ויציבה, ברמת ה CRT מבחינצ יציבות ושרידות, תהיה זמינה. חבל לזרוק סכום כמו 30k בכדי לשמש כשפן נסיונות.

אני שדרגתי מסך ב 2015 50 אינטץ עבור חדר קולנוע יעודי מרחק 2.4 מטר צפיה.השדרוג הבא לא לפני 2020, או כאשר 3D יחזור, מה שיבוא מאוחר יותר...
...
·אני דווקא חושב שהאולד תגמור כמו קלטות
הבטאמקס, הטכנולוגיה העדיפה לא תנצח רק בגלל
המחיר ושוב נתקע עם הlcd

acc800
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

bariko כתב:
...
...
·

חחח, כמה שזה היה צפוי.
האמת, אם זה לא היה מגיע, כבר הייתי מתחיל להיות מודאג.

אם היית טורח לקרוא עוד שתי שורות, היית מגלה שלא אני קבעתי את הדברים.
אבל בסדר, אינני מתווכח. אם עופר לאור ושחר טוענים שניתן ליהנות מ-- UHD גם ממרחק של 3 מטר- מקובל עלי.

חבל שבחרת לרדת לפסים אישיים, אך אם כבר עשית זאת, להלן התגובה:
כאשר אחליט שהגיע הזמן לשדרוג, יחליף אותו מסך לפחות באותו גודל, ושאינו נופל מהמסך שלך בשום פרמטר.
עלותו כמעט פי שתיים, ממה ששילמתי על המסך הנוכחי.
מספיק יקר עבורך???

כאחד שההעדפה הראשונית שלו היא קודם סאונד ורק אחר כך תמונה, אני ממשיך בינתיים להתענג מתכני בלוריי 1080 ,על מסך גדול (יחסית), משודך למערכת אודיו צנועה וסולידית....
...
·
אה היה לך צפוי אבי החמוד..? אז הנה משהו שאולי פחות ציפית.
גם אם השקעת לפני שנתיים 30k (ואוו אתה כנראה מאוד עשיר) לא תשנה את העובדה שהמסך של עם התאורה המסגרתית, שחורים בצבע אפור, עננות וזליגות אור, חוסר אחידות ואני עוד יכול להמשיך ולהמשיך אבל מקווה שהבנת את התמונה הוא עדיין בדיחה עצובה לעומת המסך שבנושא השרשור.
זה שאתה סבור שבגלל ״השקעת בו הרבה כסף״ לפני שנתיים אז הוא מסך טוב אז זהו שלא ממש.
אה ועוד משהו קטן, לדעתי הצנועה אני השקעתי במסכים לאורך השנים האחרונות כולל כמה מסכי סמסונג ״קצת״ יותר ממך.

acc800
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #28 

CUTNPASTE כתב:
...
...
·

...
·
אז שוב זה תלוי עד כמה אתה חזק כלכלית.
מי שיכול שלא לחשוב נון סטופ רק על הירידת ערך של המוצר שהוא קנה ויכול רק להתרכז ביתרונות שהוא יתן לו יהנה.
מי שלא ירכוש מוצר זול יותר ונחות ויחפש את כל התירוצים בעולם למה לא לרכוש את מוצר הפרימיום שלגמרי לא משתלם לדעתו. זה הסיפור על רגל אחת.

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #29 

acc800 כתב:
...
...
·
אה היה לך צפוי אבי החמוד..? אז הנה משהו שאולי פחות ציפית.
גם אם השקעת לפני שנתיים 30k (ואוו אתה כנראה מאוד עשיר) לא תשנה את העובדה שהמסך של עם התאורה המסגרתית, שחורים בצבע אפור, עננות וזליגות אור, חוסר אחידות ואני עוד יכול להמשיך ולהמשיך אבל מקווה שהבנת את התמונה הוא עדיין בדיחה עצובה לעומת המסך שבנושא השרשור.
זה שאתה סבור שבגלל ״השקעת בו הרבה כסף״ לפני שנתיים אז הוא מסך טוב אז זהו שלא ממש.
אה ועוד משהו קטן, לדעתי הצנועה אני השקעתי במסכים לאורך השנים האחרונות כולל כמה מסכי סמסונג ״קצת״ יותר ממך.
...
·
ידידי,
כנראה שלא קראת, או לא הבנת את מה שרשמתי קודם.
האמן לי שלא תרצה להיכנס איתי ל"תחרויות", מהסוג הזה שרמזת.
סיימתי פה, תתקדם לקורבן אחר...

acc800
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #30 

bariko כתב:
...
...
·
ידידי,
כנראה שלא קראת, או לא הבנת את מה שרשמתי קודם.
האמן לי שלא תרצה להיכנס איתי ל"תחרויות", מהסוג הזה שרמזת.
סיימתי פה, תתקדם לקורבן אחר...
...
·
תחרות..? איתך..? אתה מצחיק :lol:
אין לי עניין בקורבן אחר דווקא נחמד לי בינתיים להתמקד בך.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”