המלצות לשדרוג רסיבר - מרנץ או פיוניר?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

yanivb6 כתב:@itay123
קודם כל תודה על העזרה.
תפקוד הרסיבר בסטריאו לא ממש רלוונטי לגביי משום שהקדמיים מחוברים ישירות לאינטגרייטד (כנל גם הפטיפון /סידי). לכן אני לא ממש פוזל לכיוון האנת'ם ( או הארקאם אם כבר להיות גרידי..:o )
רוב הפעמים בהן אני שומע מוזיקה דרך הרסיבר היא בהזרמה מהסטרימר כשהרסיבר אינו ב pure direct/stereo אלא במצב רב ערוצי.

אם נשים את מע' הכיול בצד לרגע, אתה זוכר לומר מה אהבת בכל אחד או במה הוא הצטיין יותר?
...
·yanivb6

מאז ומתמיד דברתי על קולנוע (קרי כוחו של הפרוססור בחבילה), מכיוון שאני בעל מערכת דו ערוצית נפרדת, הדו ערוצי לא מדבר אלי כאשר אני בוחן אצלי פרוססור/רסיבר לקולנוע.
ומכיוון שאני אוחז במגבר רב ערוצי ומגבר דו ערוצי חיצוני, גם ההגברה ברסיבר לא מדבר אלי, אלא נטו כאמור יכולות העיבוד, איכות הממירים, תפקוד כממתג in/out וכמובן טכנולוגיות אודיו/וידאו.

יחד עם זאת, את ה Marantz וה pioneer ייעדתי גם הגברה לסראוונדים אצלי.

אין יותר מידי לספר ה Marantz הרגיש לי באופן יחסי "מרוח" וללא משקל, פחות הרגשתי שהוא "מחזיק" אצלי את הרמקולים ומצליח לעמוד ב SPLים תובעניים ובסצינות לא פשוטות להעברה/המחשה, אמנם לא תמיד אני מקשיב ב SPL גבוה, בד"כ אני רואה קולנוע גם בלילה וחשוב לי יכולות גם ב SPL נמוך (מאוד), כאמור ה Marantz לא צלח והרגיש אצלי אנמי, קטן ו"מרוח", אבל כאמור אילו תחושתיי על ה SETUP שלי.
ה Pioneer הרגיש בדיוק 180 מעלות ממנו בתכלס, דינמי ופתוח מאוד (מידי ) אך הרגיש יותר "קולנוע" כמו שאני רגיל מפרוססורי על בעבר שהיו לי, יחד עם זאת הרגיש ב SPL גבוה דו מימדי מידי, וב SPL נמוך ופה נק לזכות הצליח להעביר כל פרט ופרט..מדויק.

הייתי "חם" על פרוססור עדכני (עם הפורמטים העדכניים כמובן), היו לי תוכניות לשדרוג החוויה הכללית אצלי בכל הקשור לתכנון עיצובי של התקרה אצלי ולהכנס לשיפוץ ו Re-סידור מחדש של הסלון אצלי שנגנזו מסיבות כאילו ואחרות, ולכן כאשר הייתי בעצומו של תהליך, אולי באילוץ רכשתי לבסוף את ה 89 שהדליק אותי יותר מה Marantz, ה Marantz אמנם כבר ביקר אצלי בעבר בדמות פרוססור 7701 וגם שם, החוויה הכללית ממנו היה של "סאונד פשוט" מבחינתי אותו החליף פרוססור DENON A1HDCI שהיה 180 מעלות והיה מצויין בקולנוע! ולפניו וותיקים ואיכותיים אך כבר "דינוזאורים מיושנים", מדהימים ככל שיהיו, רציתי להתקדם (טכנולוגית) פשוט כך, אם לא היה ה"חרמנות" הזו להתקדם, ה DENON מאמין שהיה נשאר אולי אפילו עד היום, אך כאמור נמכר לטובת מכשירים חדישים יותר (ה 89 ), מה Pioneer כאמור הגעתי ל anthem ומרוצה ממנו עד היום.

אתה חייב להקשיב אצלך.
אין דרך להשתחרר מזה.
אחרת כל עצה תהיה אחיטופול.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

Re: המלצות לשדרוג רסיבר - מרנץ או פיוניר?

נושא שלא נקרא #32 

yanivb6 כתב:בעקבות שדרוג הטל' והסטרימר , נראה לי שהגיעה השעה לשדרג גם את הרסיבר (פיוניר LX83ׂ)
אחרי לא מעט חפירות ברשת נראה לי שהמתמודדים העיקריים הם המרנץ 7011 או הפיוניר 701/801.
המרנץ מקבל ביקורות חיוביות ביותר ודי future proof בכל הקשור לטכנולוגיה ותקנים למיניהם.
...
אגב, יש סיבה שדווקא קרצו לך הדגמים/חברות האלה?

מה עם ימאהה / דנון ?

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”