ביקורת מתקין אלקטרוניקס פרו NU8000

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
BARBIE
טרול
טרול
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 135 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

מנסיון, הפעלת לחץ לא אחיד על המסך תגרום לחוסר אחידות בפיזור האור במסך. מה שנקרא תופעת dse. ממליץ שתבדוק זאת בהקדם...

moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

השאלה אם המתקין לבש חליפת אבק אחרת כל ההתקנה לא שווה כלום :roll: :lol:

hypno12
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אצלי הותקנה nu7100

המתקין ניסה למכור מתקן מפרקי ב400 שקל (משהו דומה עולה בהום סנטר סביב 100-150)

כמו כן עוד לא הותקנו בדירה אינטרנט או סלקום טי וי בזמן התקנת הטלויזיה,
עידן+ הוא לא "ידע" לכוון, אבל כן ידע לנסות למכור אנטנת עידן חיצונית למרות שלא היה ממש צורך,
איך שהוא התפלא שהמסך היה מכוון עד הזמן שהוא ירד לרכב להביא את הפרטים לגבי הרחבת אחריות.

הרחבת אחריות ל3 שנים נוספות אכן לקחתי,
הוא ניסה כמובן למכור במחיר גבוה יותר אחריות להחלפת מסך ל6 שנים, דווקא כאן זה פריט סביר שינסה לשווק.

Shasoosh
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

adir211112 כתב:@BARBIE
·

מוזמן לעקוב אחרי ההודעות שלי ב 3 חודשים האחרונים.
התלבטתי המון בין ה mu9000 ל lg ושאלתי המון שאלות.
בסוף רכשתי את ה nu8000 וזאת הביקורת

אם צריך לפרגן אני אפרגן.
תמונה של מהלך ההתקנה לכל מי שפקפק באמינות.
...
·איך מתקין שמתקין כל היום מסכים מניח את הטלוויזיה בצורה כזאת על קרטון ריק? זה נראה כמו הדבר הכי לא יציב בעולם. מפחיד בכלל להסתכל על זה.

שמח שהותקן בהצלחה. תתחדש!

BANI302
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

אלקטרוניקס פרו הייתה ונשארה חברה נוראית. מנסיון עדכני של השבוע .
לכותב הפוסט אתה עוד שניה משתחווה למתקינים ומנשק את רגליהם על משהו שאמור להיות טריוויאלי, אולי גם תתן פידבקים מהללים לחברת החשמל והמים כל יום . אני לא אומר שאסור לתת פידבק, אבל פידבק ניתן שבאמת החברה עומדת בהבטחותיה מה שאצלך זה לא בדיוק קרה. ובוודאי שהתקנה היא לא מדד כל כך נכון לרמת שירות.
Maybe nature has a plan to control the ways of man

Mpro
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 99 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

התמונה שהטלויזיה שוכבת עם המסך כלפי מטה על הקרטון שהוא עומד זה השיא!!
זה מקצועי זה??

אני שמח שאתה מרוצה מההתקנה, אבל איך שהניחו את הטלויזיה זה ממש אסון

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

המתקינים של ח.י. שהתקינו את ה-OLED אצלי עשו אותו דבר. לא שאני חושב שאלקטרוניקס פרו טובים במיוחד, אבל המנהג הנפסד הזה נפוץ גם אצל אחרים.

ds123
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 84 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

גם אצלי המסך עמד ככה על הקרטון.
למה זה באמת משנה? אם המסך ייפול זו בעיה של המתקינים/החברה, לא של הלקוח. כל עוד המתקינים עוזבים את הבית כשהמסך מותקן בצורה טובה ועובד בצורה תקינה, מה זה משנה מה היה לפני?

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

זה לא תואם את הוראות ההתקנה של היצרן. מעבר לכך זה עלול לחץ על מקומות ספציפיים במסגרת ובתאוריה לגרום ליותר Backlight Bleeding.

cornflakes
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

אני לא מבין למה להניח את המסך בצורה הזאת, כשהקרטון בנוי בדרך כזאת ששולפים את הקרטון מלמעלה, ואז כמו שציינו פה, המסך נשאר לעמוד על הקרטון בצורה נוחה ובטוחה.
נזילת אור זה משהו נפוץ מאד, אז גם אם זה קיים במסך, קשה להאשים גורם כלשהו.

BARBIE
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #26 

cornflakes כתב:אני לא מבין למה להניח את המסך בצורה הזאת, כשהקרטון בנוי בדרך כזאת ששולפים את הקרטון מלמעלה, ואז כמו שציינו פה, המסך נשאר לעמוד על הקרטון בצורה נוחה ובטוחה.
...
·

למה יש טמבלים שנוהגים בלי חגורת בטיחות? מאותה הסיבה. החברה הזאת מחוייבת לשלוח מתקין עם דופק. מבחינתה זה מספיק בשביל להתקין מסך...

Evil-u
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 110 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

כואב לי לראות את איך שהם שמו את המסך על הקרטון ככה בזלזול, זה בדיוק הדברים שיוצרים DSE וזליגות אור.
תקפידו ותדרשו מהמתקינים לשים את המסך כמו שצריך על שולחן, עדיף עם הניילון של האריזה כלפי מטה.

Evil-u
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 110 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

cornflakes כתב:אני לא מבין למה להניח את המסך בצורה הזאת, כשהקרטון בנוי בדרך כזאת ששולפים את הקרטון מלמעלה, ואז כמו שציינו פה, המסך נשאר לעמוד על הקרטון בצורה נוחה ובטוחה.
...
·זליגת אור וDSE זה דבר נפוץ כי מובילים מתייחסים למסכים כמו חיות.

Rtingd פעם דיברו על זה שרוב המסכים יוצאים תקינים לחלוטין מהמפעל וגם מובלים כמו שצריך מסודרים עומדים (ולא שוכבים) בקונטיינרים. כך לא נוצר לחץ על הפאנל.
הסיוט קורה ברגע שהסחורה נפרקת, שים לב איך בד"כ מעמיסים את המסכים בבודדים למשאיות היבואן, בדרך כלל שוכבים אחד על השני,
כמעט תמיד מספרים פה שמגיע להתקנה מתקין אחד, שמרים את המסך על הכתף (אולי אפילו רוצה מחמחאה כמה הוא חזק).

BARBIE
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #29 

ב 2016 כאשר ישפאר הייתה ישפאר ולא אלקטרוניקס טפו, את הסוני 50 איטנש שלי הביאו שני מתקינים מאד מקצועיים והוציאו אותה מהקרטון והתקינו את הרגל בדיוק לפי הוראות יצרן. היום המצב שונה. מחירי הטלויזיות ירדו ולכן היבואנים פטרו את המתקינים והטכנאים ועברו לחברת עולם תחתון. פרט ל חי כל היבואנים עושים שימוש באותה חברה... למרבה הצער אין שום מסך שמתאים לי שנמכר עי חי. אולד לא בשבילי בגלל צבירה\צריבה, ו IPS זה מסך טוב אולי לתצוגת זמני המראה בשדה תעופה ולא לסלון ביתי...

משהפרפר
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

Re: ביקורת מתקין אלקטרוניקס פרו NU8000

נושא שלא נקרא #30 

@mdk_25
·אצלי הגיע מתקין אחד ויחיד מטעם אלק. פרו. הוא השכיב ככה טלוויזיה סוני 55 על הקרטון, בניגוד להנחיות
שכתובות באריזה ובניגוד מוחלט לכל מה שראיתי בסרטוני ההדגמה של מסכים אלה.
בכל ליבי התפללתי, שהמסך ייפול מהקרטון ויינזק, לאחר שהאדיוט לא שכח לצלם כך פעולה שהוא עשה, כדי
להוכיח שהכל בסדר [כולל גם תמונה שהמסך חובר ופעל כראוי]. כשרציתי לסייע בידו, הוא דווקא טען, שהכל תחת
אחריותו, ועל כן, אסור לי לגעת, שמא יקרה דבר מה למסך ואז אחריותו תוסר. אני ישבתי בצד ולא השתתפתי במסיבה.
לי נראה, שאדיר הגיע "מטעם" והוא אינו לקוח תמים, שבאמת בא להחמיא לתמקינים מכל ליבו.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”