הטלפון עם איכות הצילום הטובה ביותר היום בשוק

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 168 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

הטלפון עם איכות הצילום הטובה ביותר היום בשוק

נושא שלא נקרא #1 

איכות הצילום הוא אחד הפרמטרים החשובים לנו ברכשית טלפון מתוכננת.

המתחרים שביניהם אנחנו בודקים הם אייפון איקס, נוט 9 וגם נוספים באים בחשבון.

שמעתי שגם אחד הסוני אקספריה עם איכות צילום טובה וגוגל פיקסל.
אשמח לקבל כיוון אם מישהו עשה סקר בנושא.

NetanelAzu
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

תשאיר לרגע את המצלמה בצד, אתה קונה טלפון. מה הדברים שחשובים לך בטלפון (סוללה, ביצועים, טעינה, ממשק, מסך...)?

idabari
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

NetanelAzu כתב:תשאיר לרגע את המצלמה בצד, אתה קונה טלפון. מה הדברים שחשובים לך בטלפון (סוללה, ביצועים, טעינה, ממשק, מסך...)?
...
·

כל זה וודאי גם נלקח בחשבון ונבדק.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #5 

...
·

עברתי על הרבה ביקורות לגבי מצלמה של טלפונים.
לא ברור במה שצירפת מה היו השיקולים של המדרגים האם גם שיקול של מחיר, לגביו לא התיחסתי בשאלתי.
הנושא מאוד טריקי.
בסקירות , עם דוגמאות רבות של צילומים למשל בין הנוט 9 לאייפןו 10, אין מעודף ברור.
האייפון בגדול טוב יותר בצילומי פורטרייט והנוט בנופים מעט מרוחקים יותר ( אם כי גם לאייפון כמה יתרונות בתחום) בתאורה חלשה ובוידאו.
מניח שלא תהיה תשובה חד משמעית בנושא.
אז יש שיאמרו עזוב אותך, אף פעם טלפון לא יגיע לרמה של מצלמה ייעודית ברמה סבירה ואסכים אתם.
אבל הכוונה הייתה להשיג את המירב כשאתה ללא מצלמה ייעודית.
אגב, לגבי Huawei P20 Pro המדורג שם גבוה עם נתון מטורף של מגה פיקסלים קראתי באחד המקומות שסהכ הצילום יוצא לא טבעי ולא נאמן למקור.
בקיצור עסק מורכב ( כמעט כמו סאונד) שכנראה לא אקבל לגביו תשובה מוחלטת.
נערך לאחרונה על ידי stive ב 29/09/2018 23:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

NetanelAzu
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

...
·הציונים שלהם לא בהכרח משקפים את מבחני המציאות. הם נקבעים לפי שקלולים מאוד ספציפים...

NetanelAzu
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

stive כתב:
...
...
·

כל זה וודאי גם נלקח בחשבון ונבדק.
...
·ובשביל להועיל ולעזור לך, מה חשוב לך בטלפון חוץ ממצלמה?

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

NetanelAzu כתב:
...
...
·הציונים שלהם לא בהכרח משקפים את מבחני המציאות. הם נקבעים לפי שקלולים מאוד ספציפים...
...
·
תיארתי לעצמי.
לא מספיק טוב עבורי.
בסופו של דבר אתה מצלם במציאות.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #9 

NetanelAzu כתב:
...
...
·ובשביל להועיל ולעזור לך, מה חשוב לך בטלפון חוץ ממצלמה?
...
·
כמובן שגם ביצועים, אורך חיי סוללה, רזולוציית מסך, אמינות .
אבל הטלפונים שביניהם אני מתלבט אין ביניהם הבדלים מהותיים עבורי בפרמטרים אלו ולכן שאלתי על צילום

NetanelAzu
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

בוודאי שיש הבדלים מהותיים, אתה רק לא מודע אליהם.
אני אעשה לך סדר...

בדרך כלל, בהתייחס למבחני המציאות, בפיקסל XL ובפיקסל 2 XL, כל שנה, הפיקסלים של גוגל זוכים בתואר המצלמה הטובה ביותר בסמארטפון (ב9.10, בעוד 10 ימים זה יהיה הפיקסל 3 XL), באנדרואיד ובכלל. בעיקר בזכות עיבוד תמונה יוצא דופן למצלמה ואינטגרציה מירבית בין התוכנה שגוגל מייצרת (אנדרואיד), בכבודה ובעצמה, לבין המצלמה. עיבוד התמונה של גוגל הוא חד משמעית הטוב ביותר באנדרואיד וגם השמועות וההדלפות מראות שהמצלמה שלו הולכת שוב להיות הטובה ביותר...
חסרון גדול - המכשיר לא מיועד להרבה שווקים בכלל, בעיקר כמה מדינות באירופה וארה"ב (כמובן שיש דרכים לעקוף את זה כמו לקנות מיבואן מקביל בארץ או להזמין בייבוא אישי), כך שזה לא מהווה בעיה, ובנוסף לכך העלויות מטורפות כמו האיפונים של אפל, אבל אם זה לא משנה לך, ללא ספק הייתי הולך על זה.
כעקרון, הפיקסל 3 XL אמור להיות הטלפון האולטימטיבי עבורך.
ויש משהו אחד ששכחתי ממנו לגמרי, למסך של הפיקסל 2 XL הייתה בעיית חומרה כללית די בלתי נסבלת (לטענת חבר שיש לו את המכשיר), שגוגל שלחה עדכון על מנת לפתור אותה, אבל התקלה לא נפתרה. זו בעיית חומרה כללית שיש אותה לכל בעלי פיקסל 2 XL ובלתי פתירה (וחבל, חוץ מזה הכל בו פשוט מעולה, הוא היה יכול להיות הטלפון האולטימטיבי בשנה שעברה). כך שאני ממליץ לך לא למהר כל כך לגבי הקנייה של ה3 XL אם יש לך בו עניין, למרות שהבעיה במסך הייתה בגלל שהמסך הוא P-OLED שסופק על ידי Lg שידועה כספקית הOLED הטובה ביותר בטלוויזיות, אך גרועה ביותר בסמארטפונים. בפיקסל 2 הם שמו את האמולד של סמסונג ולא הייתה בו שום בעייה. על טעויות כאלה בדרך כלל לא חוזרים (מנסיונות עבר של חברות אחרות :lol:) ומאמין שהפעם הם ישימו את האמולד של סמסונג בשניהם ורוצה להאמין ולקוות שלא תהיה שום בעייה.

לעניין אחר, המצלמה של האיפון היא גם בין הטובות שיש, אבל אם אתה בעניין של סוללה הייתי ממליץ על דגם גדול. אבל כרגע, על האיפונים החדשים לא הייתי ממליץ, יש להם תקלה רנדומלית עם שקע הטעינה, לחלק זה מטעין, לחלק זה לא מטעין כשזה כבוי, לחלק לא כשזה דלוק, ויש פעמים שזה לא מטעין בכלל. יכול להיות שזו בעיית חומרה ויכול להיות שזו בעיית תוכנה שתטופל.
ניתן לראות את זה בסרטון הנ"ל.

הגלקסי נוט 9, זה פשוט גלקסי S9 פלוס במעט גדול יותר, עם סוללה גדולה יותר (בהתאם לגודל), מצלמה עם שיפור מינורי, ועט. לכן, אם העט הוא לא גורם משמעותי בשבילך לקניית טלפון (יש כאלה שהתרגלו לדגם הנוט ולא יכולים בלי עט), הגלקסי 9 פלוס עדיף, הנוט 9 סתם הרבה יותר יקר.
הטלפונים של סמסונג ממש מעולים, כמעט מכל הבחינות, אבל אני לא מתחבר אליהם מסיבה אחת- הממשק שלהם כבד, מה שמקשה על הביצועים להיות יציבים וחלקים, לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. תוך תקופת זמן מסויימת זה יורגש יותר.
בנוסף, הגלקסים ממש עדינים ושבירים! לדעתי בעיקר בגלל הקצוות (אדג׳) המקומרות שלהם, וזה כנראה מה שמייקר החלפת מסך (אחי תיקן את המסך של הגלקסי 8 פלוס שלו ב1000 שקל לפני חודשיים-שלושה וזה שוב התחיל להשבר לו... אלה המחירים... ומאמין שלגלקסי נוט 9 זה בין 1500 ל2000...).

תרשה לי לשאול אותך, בעבור מי שהטלפון מיועד לו, מה הטלפון הנוכחי שלו?
לדעתי, תתפשר קצת בעניין המצלמה. יש את הOnePlus 6 שהמצלמה שלו קצת יותר טובה משל הגלקסי 8 פלוס (שהמצלמה שלו גם מעולה) ולפעמים התוצאות יוצאות טובות כמו בגלקסי 9 פלוס ולפעמים גם יותר טובות, בהתאם לתנאי תאורה.
היתרונות הכי בולטות של הוואנפלאס 6:
1.מהירות-על (ממש ככה.), זה מכשיר האנדרואיד המהיר ביותר, עם הביצועים היציבים ביותר לטווח הקצר והארוך, באופן חד משמעי. יש לו טעינה בטכנולוגייה ייחודית הכי מהירה שקיימת ומיושמת החל מהOP3 ועד היום, באמצעות המטען המקורי של וואנפלאס בלבד.
2.עדכוני תוכנה+אבטחה למשך 3 שנים, החברה היחידה שמבטיחה את זה בנוסף לגוגל (כל השאר עדכוני תוכנה למשך שנתיים), ומיישמת את זה לראשונה החל מהOP3 (הוא יצא עם אנדרואיד 6, עודכן לאנדרואיד 7, אנדרואיד 8, ועד סוף השנה, כשכולם מתחילים לשחרר עדכון לאנדרואיד 9 אחרי גוגל והעדכון כבר שוחרר רשמית לOP6 לא מזמן והוא בין הבודדים שיש לו אנדרואיד 9 יציב באופן רשמי כרגע, הOP3 יעודכן גם לאנדרואיד 9).
3.מנגנון סליידר (בכל הטלפונים שלהם, החל מהOP2) קומפקטי ופרקטי ייחודי (הקונספט לא דומה לזה של אפל שיש באיפונים והרבה יותר טוב ונוח וזה גם מורגש), להחלפה בין מצבים (מצב שקט, רטט וצליל).
4.כמובן, המחיר (לא כזה זול אבל גם לא יקר בכלל, בטח שלעומת הגלקסי 9 ו9 פלוס).

אם אתה מעוניין,
בעוד חצי חודש, ב17.10, וואנפלאס תכריז על הOnePlus 6T. זה OnePlus 6 משופר.
מה שידוע באופן רשמי על ידי וואנפלאס זה שהוא יגיע עם סורק טביעות אצבע חדשני, בתוך המסך (טרנד חדש שהספיק להגיע כבר לכמה טלפונים של כמה חברות סיניות מוכרות ויגיע גם לסמסונג בגלקסי S10 ולחברות נוספות), ומשום שזה הצריך מוואנפלאס שטח נרחב נוסף ולאור השמועות, וואנפלאס יצאו בהודעה רשמית נוספת שהם ויתרו על החיבור לאוזניות (מה שאומר שסמסונג וLg החברות היחידות שעדיין יש להם את הפיצ׳ר הזה במכשירי דגל, לבינתיים...), אפשר להשתמש באוזניות אלחוטיות או להסתובב עם מתאם לאוזניות עם חיבור 3.5 מ"מ של אוזניות, שתואם לכלל מכשירי האנדרואיד עם חיבור USB-C (החיבור המתקדם שיש לכלל מכשירי הדגל - אנדרואיד בימינו), שאני מניח שהם יספקו בקופסה ואפשר להזמין גם באיביי ב20 שקלים ומטה (הפתרונות של אפל באיפונים דומה- להשתמש באוזניות אלחוטיות, להסתובב עם מתאם שתואם רק לאיפונים שהם כבר לא מספקים החל מהאיפונים החדשים שייצאו וזה עולה עשרות שקלים יותר, ובנוסף, האוזניות האלחוטיות הרגילות של אפל, רק עם חיבור הטעינה- לייטנינג של אפל, מה שנותן שמע דיגיטלי פחות איכותי מאשר שמע אנלוגי שנותן חיבור ה3.5 מ"מ).
ובנוסף, על פי הדלפות ממקורות אמינים, יהיה לו מסך כמעט מלא לגמרי, רק עיגול קטן למעלה באמצע, בשביל המצלמה הקדמית והאפרכסת ותהיה לו סוללת 3700 מיליאמפר שתציג ביצועים דומים לסוללת ה4000 מיליאמפר של הנוט 9 ומשך ההטענה שלה יהיה קצר במיוחד, כ-35 דקות מ0 ל100 (איך זה עובד? זה מטעין שני חצאי סוללה שווים, בנפרד, בו זמנית, כלומר, לכל חלק לוקח 35 דקות בנפרד, רק בו זמנית), בזכות טכנולוגייה חדשנית ופרקטית אף יותר, של Oppo (חברת האם של OnePlus, שיש לה עוד חברה בת שהקימה לא מזמן- Realme ועוד חברה "אחות" - Vivo, שנמצאות תחת חברת אם ראשית אחת - BBK Electronics. וואנפלאס מוציאה מכשירי דגל בצורה הטובה ביותר מבין כל החברות הללו.), שהביאה אלייה את טכנולוגיית הDASH Charge המהירה ביותר (שאצל Oppo היא נקראת VOOC). הטכנולוגייה החדשה הנ"ל נקראת Super VOOC אצל Oppo והיא כבר מיושמת לראשונה במכשיר של Oppo עם 3700 מיליאמפר, Oppo Find X.
ואין לך ממה לחשוש, זו אחת החברות האיכותיות והאמינות ביותר שקיימות ויש גם למכרים שלי טלפונים שלה אז אני אומר גם מנסיון.

theezway
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

המצלמה הכי טובה היא של הוואווי p20pro

נושא שלא נקרא #11 

בחנתי כמה ובחרתי אותו בדיוק בגלל שיקול המצלמה. לא השוויתי לנוט 9 שעוד לא יצא כשקניתי אבל היא טובה בהרבה מהסמסונג s9+.

הקישור שנתנו לך הוא למבחנים הנחשבים ביותר בתחום הצילום. יש שם התייחסות נרחבת על כל סלולרי ולכל היבטי הצילום. יותר מקיף מכל המלצה שתקרא כאן. רוב המכשירים הקודמים שלי היו סמסונג ואני מעדיף את הממשק שלהם. מבחינת מצלמה וגם סוללה הוואווי בליגה אחרת. במקומך הייתי מחכה להכרזה של פיקסל3 ושל וואווי מייט 20 שיוצאים באוקטובר ואמורים לעלות את הצילום בסלולרי עוד מדרגה
אתר הבית שלי - www.ezway.co.il

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

תודה NetanelAzu על הסקירה המקיפה.

חלק מהדברים שרשמת, למשל על ה1פלוס6 והדגם החדש שעומד לצאת מוכרים לי מקריאה.
הבעיות שתיארת לגבי הטלפונים שך פיקסל מדאיגים אתי, בין היתר כי כרגע הטלפון הוא עבור בתי.
כרגע החלטנו לדחות את הרכישה לסוף דצמבר, תחיל ינואר, גם בשל בהמחירם הגבוהים וגם כי אני עומד לנסוע בקרוב לארהב ( לא חושב שזה נכון לקנות שם טלפון ממגוון סיבות).
כרגע לבתי יש lg v10 , שעשה ועושה לא מעט בעיות, אבלעדיין עובד כרגע תקין.
עושה רושם שהיא מכוונת כרגע ל אייפון 10, אולי מהתלהבות סטטוס של אייפון, לא ברור לי, טוענת שאוהבת את הצילומים שלו.
אבל הנושא לא סגור וכאמור סוכם להמתין.
לי יש כרגע נוט 3 שכנראה אחליף אותו רק כשיתקלקל (-:
אביא לידיעתה גם את הדברים שרשמת.
אגב, האייפונים החדשים ממה, שקראנו, יש להם גם איזה עניין עם המצלמה הקדמית שטוענים שהיא "מחליקה" צילומי פנים למשל, כלומר עושה סוג של מייק אפ לא טבעי.
הדברים שהחלטנו להתפשר עליהם, אם נעדיף טלפון מסוים שאין בהם אותם, או שהם נחותים בו הם- מהירות טעינה, אם יש קצת יתרון של ביצועים, עמדות למים, סריקות אצבע וכדו.
הפרמטרים החשובים לנו הם, צילום, איכות מסך, אמינות, משך עבודת סוללה , אם כי גם אם יהיה יתרון בטלפון מסוים לנושא הסוללה, ונעדיף אחר בגלל הדברים האחרים, נתפשר קצת גם בנושא זה.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: המצלמה הכי טובה היא של הוואווי p20pro

נושא שלא נקרא #13 

theezway כתב:בחנתי כמה ובחרתי אותו בדיוק בגלל שיקול המצלמה. לא השוויתי לנוט 9 שעוד לא יצא כשקניתי אבל היא טובה בהרבה מהסמסונג s9+.

הקישור שנתנו לך הוא למבחנים הנחשבים ביותר בתחום הצילום. יש שם התייחסות נרחבת על כל סלולרי ולכל היבטי הצילום. יותר מקיף מכל המלצה שתקרא כאן. רוב המכשירים הקודמים שלי היו סמסונג ואני מעדיף את הממשק שלהם. מבחינת מצלמה וגם סוללה הוואווי בליגה אחרת. במקומך הייתי מחכה להכרזה של פיקסל3 ושל וואווי מייט 20 שיוצאים באוקטובר ואמורים לעלות את הצילום בסלולרי עוד מדרגה
...
·בהחלט נקרא בעיון על הטלפון הזה.
היות וזה מיועד לבתי מטריד אותי מה שנכתב למעלה על בעיות אפשריות בחומרה.
יש להם בכלל יבאון מסודר/רשמי בארץ?

NetanelAzu
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

stive כתב:תודה NetanelAzu על הסקירה המקיפה.

חלק מהדברים שרשמת, למשל על ה1פלוס6 והדגם החדש שעומד לצאת מוכרים לי מקריאה.
הבעיות שתיארת לגבי הטלפונים שך פיקסל מדאיגים אתי, בין היתר כי כרגע הטלפון הוא עבור בתי.
כרגע החלטנו לדחות את הרכישה לסוף דצמבר, תחיל ינואר, גם בשל בהמחירם הגבוהים וגם כי אני עומד לנסוע בקרוב לארהב ( לא חושב שזה נכון לקנות שם טלפון ממגוון סיבות).
כרגע לבתי יש lg v10 , שעשה ועושה לא מעט בעיות, אבלעדיין עובד כרגע תקין.
עושה רושם שהיא מכוונת כרגע ל אייפון 10, אולי מהתלהבות סטטוס של אייפון, לא ברור לי, טוענת שאוהבת את הצילומים שלו.
אבל הנושא לא סגור וכאמור סוכם להמתין.
לי יש כרגע נוט 3 שכנראה אחליף אותו רק כשיתקלקל (-:
אביא לידיעתה גם את הדברים שרשמת.
אגב, האייפונים החדשים ממה, שקראנו, יש להם גם איזה עניין עם המצלמה הקדמית שטוענים שהיא "מחליקה" צילומי פנים למשל, כלומר עושה סוג של מייק אפ לא טבעי.
הדברים שהחלטנו להתפשר עליהם, אם נעדיף טלפון מסוים שאין בהם אותם, או שהם נחותים בו הם- מהירות טעינה, אם יש קצת יתרון של ביצועים, עמדות למים, סריקות אצבע וכדו.
הפרמטרים החשובים לנו הם, צילום, איכות מסך, אמינות, משך עבודת סוללה , אם כי גם אם יהיה יתרון בטלפון מסוים לנושא הסוללה, ונעדיף אחר בגלל הדברים האחרים, נתפשר קצת גם בנושא זה.
...
·תשמע, הדברים האלה לא כל כך צריכים להדאיג אותך. לכל חברה יש את העליות והמורדות שלה (רק שבמקרה של Lg נאבדה האמונה לגמרי לאור טלפונים רבים ברצף שהיו בהם בעיות חומרה וראינו רק מורדות. כיום יש לה טלפונים מעולים, אבל לא הכי טובים שיש, ואפשר להסתדר גם בלעדייה, בעולם כבר מזמן אין לה שם גדול בכלל כמו פעם... על סוני בכלל לא הייתי ממליץ, הם כמו Lg, מעולים כמעט בהכל, חוץ מבטלפונים).

אני אתן לך כמה דוגמאות...
1.וואנפלאס בהתחלה יצאו לאור לראשונה עם הOP1, שהביא להם הרבה שבחים וייצג אותם באור חיובי הראוי לה, אבל שנה לאחר מכן הם הוציאו טלפון נוראי, שהיה בו מלא בעיות תוכנה ובעיות חימום יתר של המכשיר והם השיקו בו ממשק משתמש חדש לראשונה עם מלא באגים, אך לאחר שנה, הגיע הOP3, שהחזיר את האמונה בחברה וגם את השבחים כפליים, ואותה תוכנה שהייתה באגית ולאגית כל כך בOP2, הפכה להיות המהירה ביותר והיציבה ביותר שקיימת אי פעם, מאז הOP3 ועד היום.
2.סמסונג לאורך השנים הוציאה מכשירים ממש טובים, עד שהגיע הגלקסי נוט 7 שזכה לתואר "המתפוצץ", שלאור דחיסת סוללה ענקית במכשיר שהגודל שלו לא מאפשר סוללה גדולה כזו, הוא פשוט היה מתחמם על יתר המידה, ומתפוצץ באופן גורף לכולם, כולם ירדו על החברה והתבדחו על הנוט 7 "המתפוצץ" ונאבד להם האמונה בה, אך מאז, יצאו הגלקסי S8/S9, גלקסי נוט 8/נוט 9, ולא נראו יותר בעיות חומרה, וכבר חזרה האמונה בגלקסי S8. מי זוכר בכלל את הנוט 7 "המתפוצץ"...
3.שיאומי הוציאה לפני שנתיים את הMi5, שלפי סרטון "מבחן עיקום" המוכר של JerryRigEverything, התעקם בקלות יתר, עם הידיים. שנה לאחר מכן, ייצא הMi6, שברשותי כבר שנה, ולפי סרטון "מבחן עיקום" שלו של אותו יוטיובר, האיכות השתפרה פלאים והוא לא מתעקם כלל, אפילו לא טיפונת, כמו רוב מכשירי הדגל כיום.
4. אפרופו מדברים על עיקום יתר, האיפון 6/6 פלוס ממש סבל מזה, הוא היה מתעקם ממש בקלות יתר, היית יכול לשבת עליו בטעות או לשים אותו בכיס והוא היה מתעקם עם הזמן (קרה לכמה אנשים שאני מכיר), ובנוסף הייתה לו בעיית חומרה שאפל הודתה בכך, בעדשה של המצלמה, והציעה שירות החלפה רק לאחר שנה שנתיים... כיום, איפה תראה דבר כזה אצל אפל? כבר מהאיפון 6S/6S+ האיכות השתפרה פלאים.
5.לפני הפיקסל 2 XL, ייצאו הפיקסל והפיקסל XL, ולא היו בהם בעיות חומרה כלל, וגם בפיקסל 2 לא היו בעיות כלל, כי בשלושת המכשירים הללו השתמשו באמולד של סמסונג, רק הP-OLED של Lg ב2 XL היה הבעיה ומאמין שזה לא יחזור על עצמו השנה.
6.HTC הוציאה את הHTC M9 עם מעבד סנאפדרגון 810 שידוע כבעייתי וכגורם לחימום יתר המכשיר בצורה מוגזמת, זה השפיע על כל מכשיר שהיה לו את המעבד (מלבד הנקסוס 6P של גוגל שהיה יוצא דופן), זה גם משפיע על הסוללה ולכן הוא סבל מחימום יתר, אך משנה לאחר מכן ועד היום, בעיות חומרה לא חזרו על עצמן בחברה והם רק השתפרו יותר ויותר מטלפון לטלפון, משנה לשנה...
7.וואווי לא הייתה החברה הכי איכותית שיש בעבר וזה מתבטא במיוחד בנקסוס 6P של גוגל, שמיוצר על ידייה ולא על ידי גוגל, בניגוד לפיקסלים שאותם גוגל מייצרת בעצמה. גם הוא היה מתעקם בקלות יתר ובנוסף היו לו בעיות חומרה ולחבר שהיה לו את המכשיר, הוא תיקן אותו כמה פעמים ולבסוף הוא מת לגמרי וקנה אותו אחד במצב תקין לגמרי מיד שנייה, כי לא יכל לוותר על גוגל, וגם המכשיר הזה מת בסוף אחרי זמן קצר (לבסוף הוא התפשר על מכשיר ביניים של שיאומי כדי לחסוך לפיקסל 3 XL :lol:).
כיום האיכות חומרה השתפרה פלאים, אך לדעתי האישית, יש עוד לאן לשאוף.

אין צורך להתחיל לחשוש ממכשיר מסויים, רק לוודא לתקופת זמן מסויימת אם אין במכשיר בעיות שצצות פתאום.

stive (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

תודה נתנאל.

מכיר חלק מהדברים שציינת ומסכים אתך.
אמנם בקרוב אהיה בארהב אבל ממה שבדקתי ראיתי שאין הבדל משמעותי במחירים שם בטלפונים, ונוסיף על זה חשש ממכס וחוסר אחראיות, ואולי גם אי התאמה לארץ כך נראה לי עדיף לקנות בארץ.

אגב שמעתי שהשיאומי החדש חושב שנקרא הפוקופון הוא טוב, בטח למחיר שלו, אבל שאנשים התלננו ששיאומי פתחו בו אפשרות להרבה חברות לעשות כזה פופ אפ של פרסומות שאין לך שליטה עליו ולא ניתן לנטרל.
זה נכון?

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”