dvr reboot תאריך על 1970

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

@rm1
·
טוב הברירת מחדל הייתה על 60 אז אני אשנה את זה ל10

וכן אני בטוח ברגע שעשיתי תריסטארט זה לא עדכן אוטומטי

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #32 

mescaline כתב:
...
...
·

זה משהוא שאולי תעשה רק בפעם הזו עד שימות המכשיר.

עד אז זה לא יעבוד לך כמו שצריך.

בכל אופן זה מתעדכן לפי הזמן שאתה מקציב לו, ולפי התמונה בהגדרה למעלה לא הגדרת דבר כזה.
...
בהגדרה ששלחתי לפי התמונה עוד לא הפעלתי ntp אז מן הסתם הפרטים היו ריקים הברירת מחדל של הזמן המוקצב היה 60 דקות שיניתי לדקה אחת בשביל שזה יעדכן ישר אחרי ריסטארט אני אשנה את זה ל10 דקות

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #33 

@rm1
·

אחרי שסיימנו עם ה ntp ואני לומד ממכם הרבה אשמח לעוד שאלה קטנה

מה זה h264 plus? ההקלטות כרגע מתבצעות בפורמט h264 אבל ראיתי ב dvr אופציה לסמן v על h264+ זה משהו חדשני יותר?

ממה שהסתכלתי באינטרנט זה אותו פורמט רק שזה מקטין את הרוחב פס של המצלמה זה נכון? אם ככה עדיף לעבור מ h264 רגיל לפלוס? עצם זה שזה מקטין תצריכת רוחב פס זה אומר בטח איכות פחות טובה לא?

rm1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 145 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

נראה כמו שיפור בקידוד של H264 שיראה טוב יותר.
https://www.securitymagazine.com/ext/re ... nology.pdf
אתה יכול פשוט לנסות.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #35 

@rm1
·

הבנתי

יש משהו אחד שמסקרן אותי בכל הנושא הזה של רוחב פס במצלמות

נניח מצלמה אחת נמצאת ב bitrate 2078kbps שזה אומר 2mbps זה שווה ערך ל 2mbps של מהירות העלאה? שזה אומר נניח אם יש לי 5 מצלמות כאלה זה שווה ערך ל10 מגה העלאה שאני מקבל נניח בהוט? או שהגודל הזה זה לא עניין של אינטרנט ויותר של משקל רגיל כמו קובץ וידאו ששוקל משקל כזה

וגם להפך אם אני אקטין את הצריכה מ 2078kbps ל 768kbps זה אומר שיהיה פחות צריכה במהירות העלאה או שזה מתייחס נטו למשקל של הקובץ הסופי ב "אחסון של ה dvr"

rm1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #36 

נכון זה שווה גם לרוחב הפס וגם לגודל הקובץ למרות שבקובץ צריך לחלק ב 8 כי זה בבייט ולא בביט.
אבל זו הכמות שנשלחת ואו נשמרת בשניה של צילום.
רק אל תבלבל הכל ברזולוציה של המצלמה או בתמונות לשניה.
בהצגה מרחוק של מספר מצלמות בד"כ זה לא סיכום של כלם אלה קידוד מחדש לרזולוציה נמוכה יותר.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #37 

@rm1
·

כן אני יודע שיש main stream ו sub stream שאחד זה ראשי ואחד משני כי שמתי לב שאני מפעיל את את כל המצלמות בצפייה מרחוק (9 במספר) יש צריכה של 5200kbps אז מן הסתם זה sub ושאני צופה במצלמה אחת זה מנצל את כל ה2078kbps למצלמה אחת

ואם אני רוצה להגדיל את הרזולוציה/fps ואני משאיר נניח תרוחב פס ל 2078kbps זה נשאר אותו הדבר או שזה יצרוך טיפה יותר בגלל שהוספתי רזולוציה או fps? כי ראיתי 3 מצלמות שהן על540p והן יכולות לתת 10800p

ואגב בצילום מסך זה קצת סותר את מה שאמרת שזה כן שונה שיש storge ויש network שזה לא בהכרח אותו הדבר מבחינת הנתונים אתה רואה שהצריכה שם שונה לגמרי אחד מהשני

rm1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #38 

כי בשמירה לדיסק הוא שומר ברזולוציה ו fps שהגדרת.
ובצפיה הוא מציג לפי רוחב הפס הזמין ואו רוחב פס שמוגדר בנפרד.
לא מכיר את ההגדרות ב dvr הספציפי.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #39 

@rm1
·

טוב נראה לי חפרתי לכם מספיק בנושא של dvr בשבוע הזה אקפוץ לשם לראות פרטים מזהים על ה dvr שאוכל לבדוק לגבי קושחה.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #40 

@rm1
·
אוקיי לפי מה שראיתי עד עכשיו זה ה dvr שיש

http://www.ltsecurityinc.com/platinum-h ... 6t-ea.html

כמובן שאגיע לשם בשבוע הזה אני אוודא בוודאות (לפי הנתונים הטכנים והויזואלים הם תואמים למה שיש כמו תמיכה ב2k ו16ch

והחיבורים) שאגיע לשם אני אבדוק עם זה מזוהה לפי המספר דגם הסתכלתי על הקושחות לפי הדגם הספציפי הזה והן יצאו בתאריך 2018 אבל ה version הוא TVI3_V3.4.80_170223 ככה שזה נראה מ2017 מה שכן ב dvr הגרסא הנוכחית היא 16 ככה שזה נראה לי שווה לעדכן כי יש הבדל של שנה שלמה זה יכול לשפר/לעדכן דברים אתה אומר ששווה?

ואיך אפשר לוודא שלא יהיו בעיות למיניהם בעדכון קושחה? (כמובן שאוודא מראש שהדגמים תואמים לקושחה שאני מוריד) אבל עדיין איך אפשר להמנע מבעיות שפתאום אחרי העדכון ה dvr לא עולה/לא עובד? עדיף אולי ליצור קובץ גיבוי של ה dvr במקרה והקושחה קורסת? תודה.

ואגב אם אתה זוכר ב ddns שהראתי לך מ ה dvr שלי היה אחד default אז זה ddns lts של היצרן ראיתי באתר של lts פירוט על ה ddns שלהם ב dvr שהם מייצרים ו default זה אומר lts הכתובת של ה ddns היא

https://www.dvrlists.com/logon.aspx זה נראה אתר פשוט של ddns וזה נראה חינמי יצרתי חשבון ולא היה כתוב על חידוש מנוי או כסף כל חודש ככה שנראה לי אבטל את ה no ip ואבחר ב ddns הזה

rm1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #41 

אם אתה לא בטוח שהגרסה מתאימה ב 200% עדיף לא לעדכן ולהסתכן בלבנה שחורה חסרת שימוש.
או למצאה בפורומים משהוא עם מכשיר בדיוק כמו שלך שעדכן ועבד לו.
לפעמים העדכונים מוסיפים תיקוני הבטחה אבל כמו שכבר כתבתי עדיף VPN על כל עדכון סיני.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”