בית חכם עם קוד פתוח

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
מנישלב (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

@Qua964
Grappa

Openhab זה משהו שכבר ניסיתי והחוויה של היציבות היתה ממש טובה אז חשבתי שכדאי להמשיך עם מה שמכירים. אין לי כל בעיה גם עם home assistant. יתכן ואפילו זה גם מה שיהיה בפועל כי עמדת הטעינה לרכב של החבר'ה שאולי אזמין מהם מתמשקת כרגע רק לha.

מרבית הדברים למימוש הם סטנדרטיים כמו תאורות, תריסים ומזגנים. יש כמה אוטומציות שמטרתן להעיר אותי במקרה והילד שלי הסובל ממוגבלות מתעורר באמצע הלילה לדוגמה.
וכמובן כיבוי תאורה ומיזוג אוטומטית כאשר עוזבים את הבית ועוד דברים שגרתיים. בעבר המערכת היתה מחוברת גם לניהול הקולטים הפוטו סלולריים ולתחזוקת המרתף כמו ניהול מחזורי ייבוש לחות מה שאין לנו בארץ.

בסופו של דבר המטרה היא להגיע למערכת יציבה שלא דורשת התעסקות או תחזוקה לשנים קדימה, וכרגע קשה לי למצוא סיבה להיכנס לזה בעצמי בשביל בסופו של דבר לשכוח מזה.
זה אולי ברור לאנשים שאוהבים ונהנים מכל התהליך. אבל אותי למען האמת כרגע זה מלחיץ.

DudeShemesh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 87 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

Grappa כתב:האמת היא שכ "אמריקאי לשעבר" היית אמור להיות יותר בכיוון של Home Assistant :D.
למעט הקטע המעצבן שצריך לאתחל כל הזמן לאחר שינויים
...
האמת שבנושא הזה יש שיפור מטורף מגרסה לגרסה. פעם הייתי מאתחל בערך פעם ביום. היום אני כמעט לא מאתחל בין שידרוגי גרסה.

Grappa
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: Grappa
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 385 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

DudeShemesh כתב:
...
...
פעם הייתי מאתחל בערך פעם ביום. היום אני כמעט לא מאתחל בין שידרוגי גרסה.
...
·
אם היית מאתחל פעם ביום זה אומר שכל היום הייתה "משחק" עם המערכת :D

אתה צודק בחצי שנה האחרונה חלו שיפורים משמעותיים במערכת.

בעיקרון לאחר שמגדירים הכל ועובד אין מה לגעת ואין מה לאתחל

DudeShemesh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 87 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

@Grappa

אני עדיין "משחק" די הרבה, אבל היום יש מעט מאוד משחקים שדורשים אתחול.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”