AMD לעומת Intel בגיימינג

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

ChinggisKhan - מעבדי רייזן קיימים מ 02/17 - 3 שנים וכבר 3 דורות, אז עד מתי אתה מחכה? עד הדור העשירי ב 2027? :roll:

אז נכון שהדור הראשון והשני שלהם לא התחרה היטב מבחינת ביצועים באינטל (ובגלל זה פסחתי עליו), אבל הדור הנוכחי פשוט משאיר אבק לאינטל בהכל למעט גיימינג באקסטרים (וגם שם ההפרש זניח, בבמיוחד אל מול הפער האדיר במחיר).

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #17 

@ChinggisKhan
·
לא יודע על אילו בעיות ייצור אתה מדבר. היו (ויש) לי מעבדי AMD במהלך השנים ולא נתקלתי בשום בעיות ייצור.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני סבלתי בזמנו מהאת'לון 64 (מה עבדי 64 ביט הראשונים שיצאו) שהיו לי איתו המון בעיות ובמחשב אחר סבלתי מאד ממערך של 6870 שהתמיכה שלהם בקרוס פייר הייתה פשוט גרועה, דרייברים לא עודכנו למשחקים שפשוט היו קורסים ואותו קו מרצד מפורסם במסך משני.
נכון, זה היה מזמן במונחים של מחשבים אבל האמון שלי בחברה עדין לא חזר. יכול להיות שעוד שנתיים-שלוש זה ישתנה.
אין ספק שמחינה כספית מדובר בהרבה יותר מחשב תמורת אותו סכום כסף אבל בשבילי זה לא מספיק.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #19 

@ChinggisKhan
·
שיהיה לך בכיף עם אינטל, באמת.
תמיד היו לי מחשבים מבוססים על AMD, לא כולם, אבל תמיד היו לי. K6-III, Athlon 1.4, Athlon XP, Athlon64 X2, PhenomII, ועכשיו אני עם מחשב מבוסס Ryzen.
אולי עם הדגמים הממש ישנים היו פה ושם בעיות תאימות מסויימות, לא משהו בלתי פתיר, אבל עם Athlon64 אף פעם לא נתקלתי בשום בעיה, אז אני לא יודע באיזה בעיות אתה נתקלת עם שלך. בכל אופן, זה היה לפני 15 שנה, אין שום קשר בין המעבדים ההם למעבדים מהדורות הנוכחיים.
ואין קשר בין מעבדים של החברה לכרטיסי המסך שלהם, במיוחד כרטיסים מתחילת העשור הקודם.

בור_ועם_הספר
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

@ChinggisKhan
·

מחשבי העל של אותה תקופה היו בנויים מאופטרונים של AMD עם אותה ארכיטקטורה של אתלון 64.
מחשבי על היום נבנים עם מעבדי AMD מארכ' ZEN

אין ל-AMD שום בעיית אמינות ביחס לאינטל. אם כבר אז ההיפך, דווקא לאינטל היו באגים באבטחה וחישובים במעבדים שלהם שאילצו תיקוני תוכנה שהאטו את המחשב.

(לדוגמה meltdown )

יש לאנשים שיקולים למה להעדיף אינטל על AMD,
אמינות זה לא חלק מהם. אין הבדל באמינות.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”