עזרה עם בניית MultiRoom

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
andrewvlk88 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

202 כתב:ללכת על השיטה שדוחף יצרן המגבר שלך.
היתרון הוא mirroring מלא של מה שהמגבר משדר.
chromecast מגביל אותך לאפליקציות שיודעות לעשות cast.
אם אתה רואה חדשות בסלקום TV למשל, אפליקציה בלי cast כמה שאני מכיר, תוכל להישאר מעודכן במרפסת ובשירותים.
החסרון הוא עלות יותר גבוהה.
disclaimer - אני עם יאמהה ומה שאמרתי נכון ליצרן זה. מניח שזה ככה גם אצל השאר.
...
זה באמת פתרון הכי פשוט וקל אבל גם היקר יותר.
אני כנראה אכין תשתית ועם הזמן אחפש לקנות AVR-X4700 או AVR-X4500 שיתנו לי 3 Multi-Room

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

andrewvlk88 כתב:
...
...
·Nest Mini עומד בלחות של האמבטיה ובמרפסת?
...
אצלי אין בעיות, אחרי יותר משנה של שימוש. אני מקפיד כמובן שהרמקול לא יהיה חשוף לנזילה ישירה של מים.

202 כתב:ללכת על השיטה שדוחף יצרן המגבר שלך.
היתרון הוא mirroring מלא של מה שהמגבר משדר.
...
זה יתרון אם אתה רוצה לנגן בכל הבית תכנים שאי אפשר לנגן דרך Google Home. אצלי התכנים היחידים שנופלים להגדרה הזו הם סרטים וסדרות, ואותם אין לי שום צורך לנגן בכל הבית. מוזיקה ופודקסטים אין בעיה לנגן ב-Google Home. אני לא מאזין לרדיו לפחות 5 שנים (בערך מאז שהתחלתי להאזין לפודקסטים).

לשליטה דרך המגבר יש כמה חסרונות משמעותיים:

- אם משתמשים בחיבור בכבלים אז אין הרבה איזורים. אצלי (דנון X4400H) יש שלושה איזורים, וזה לא קרוב אפילו להספיק כי אני רוצה כיסוי של כל הבית. הבעיה השניה היא שצריך למתוח כבלים. זה הרבה יותר מסורבל מאשר פתרון אלחוטי.
- אם משתמשים בפתרון אלחוטי (במקרה שלי רמקולים HEOS של דנון) אז המחיר לרשת את כל הבית הוא בערך בסדר גודל יותר גבוה, כי אין רמקולים זולים וכי אי אפשר להשתמש במערכת קיימת. צריך לזרוק הכל ולהתחיל מחדש. זה בניגוד לפתרון מבוסס כרומקאסט שבו יש מגוון גדול של מוצרים של חברות שונות, כולל רמקולים קטנים וזולים וכולל אפשרות להשתמש ברמקולים או במערכות סטריאו קיימות (כפי שניתן עם כרומקאסט אודיו או דונגל כרומקאסט). בפתרון של דנון חייבים לזרוק את כל ציוד האודיו בבית ולהחליף הכל ב-HEOS.
- בניגוד לרמקולים של גוגל (וגם של מתחרים כמו אמזון) שתומכים בזיהוי קולי, אין אפשרות לשלוט על המוזיקה (מה לנגן, באיזה ווליום) מבלי להשתמש באפליקציה בטלפון ומבלי לצרף לרמקול עוד רמקול של גוגל שישמש כמיקרופון. אפשר לאפשר לטלפון להקשיב לפקודות קוליות, אבל זה לא משהו שאני באופן אישי מעוניין לעשות.

בקיצור, אני רואה המון חסרונות בפתרון הזה, והיתרון העקרי (לנגן תכנים שלא תומכים בקאסטינג) לא רלוונטי למקרה שלי. לא בטוח לגבי פותח הדיון.
נערך לאחרונה על ידי boren ב 08/06/2020 15:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

nangel
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

ככה סידרתי בבית וזה תענוג. עובד מושלם

נושא שלא נקרא #18 

boren כתב:חבר דונגל כרומקאסט לכל רסיבר עם HDMI או כרומקאסט אודיו (יד שניה כי כבר לא מיוצר) לכל רסיבר שלא כולל HDMI. כרמקולים בודדים תשתמש ברמקולים שכוללים כרומקאסט מובנה. הם מתחילים ב-200 ש"ח ל-Nest Mini ועולים במחיר ככל שאתה מחפש איכות סאונד גבוהה יותר. ברגע שהכל במקום, כל מה שאתה צריך זה ליצור באפליקציית Google Home קבוצת אודיו שכוללת את כל ההתקנים ופשוט לבצע אליה קאסטינג מהטלפון (למשל מספוטיפיי) או מדפדפן כרום. מניסיוני זה עובד מעולה.
...
·

IPV
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #19 

@boren
·אפשר הסבר קצת יותר מעמיק??
אם אני משתש בבית חכם עם ST ואלקסה ולא GOOGLE

שלח תגובה