שרשור תגובות: סמסונג וסמליין משיקות את סדרת הטלויזיות ל-2020

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
spiderman
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

באמת שקטונתי להעריך איזה מסך טוב יותר, יש כאן חברים שבאמת מסוגלים לבצע השוואה, חוששני שיש רבים שרק חושבים שהם מסוגלים לכך והרי בשורה התחתונה 95% (לדעתי יותר מכך) של הציבור לא באמת שולט במקור השידור, לא כל מקורות השידור זהים באיכותם ומהירותם, מעטים מאד יודעים לכייל את המסכים ואיך לומר בעדינות, לא פעם "הבדלי האיכות" הם בראש ובתדמית שרוב האנשים יוצרים לעצמם, לא פעם אדם מתאהב ברכישתו וזה בסדר גמור אבל זה לא הופך אותה לרכישה טובה משל חברו.

אז "השחורים של LG טובים יותר", ביג דיל, בואו נראה את המסך של LG מתמודד עם כמות האור שיש לי בסלון ששניים מקירותיו הם חלונות.

אז הסמסונג בהיר יותר ומתאים יותר אבל מה נעשה עם הכתוביות הזוהרות שלו?

ומה עם החרדה המתמדת מהצריבה, איך אני יכול להמשיך ובאמת ליהנות מאולד..?

נכון, אין מושלם, אני לא חושב שגם יש טוב יותר, מצחיק אותי ששמים פה את הלינקים של הבחורים האלו שמשווים בין שני מסכים, זורקים נתונים שאף אחד לא באמת מסוגל לבדוק ואנו סוגדים לניואנסים שהם מציינים בסרטון שלהם שנועד כל כולו לצבור צפיות...

עשיתי פעם טעימות יין לחברה חובבים אך דעתניים מבלי שיראו באיזה יין ובאיזה קבוצת מחיר או נמצא, לא נבחרו יינות גרועים באמת, הרוב המוחלט היה אבוד, אנשים ניסו בכוח לחבר בין חווית הטעם לתדמית יין ומחיר שהייתה להם בראש, הם כשלו, די הזוי ומדהים.

כך גם לגבי השירות, אז ח.י. יותר ליברליים בהחלפת הצרובים (לעיתים בתוספת מחיר לשדרוג) אבל בסמסונג אין צורך להחליף צרובים (לי אגב יש מסך סמסונג f8000 משנת 2013 שנקנה מתצוגה לאחר אלפי שעות פעולה בחנות א.ל.מ, אצלי הוא עובד בממוצע כ-8 שעות ביום וטפו טפו, אפס תקלות אחרי 7 שנים!!, מוכן לצלם ולהוכיח שכך הדבר..).

שורה תחתונה, אולי הוויכוח כאן יוצר עניין, אני בספק אם יש אמת אחת חקוקה בסלע..

בשביל הקוריוז, אני עתיד השנה להחליף את המסך ומתלבט עדיין בין LG סמסונג, סוני ופיליפס ןשואל עצמי אם בסופו של דבר לא כדאי לקנות את מסך הדגל של TCL ולשלם חצי....בהחלט אתייעץ בפורום כאן

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #47 

@spiderman
·
אין בארץ טלוויזיות TCL ששוות משהו.

שלח תגובה