החלפת טלויזיה במסגרת אחריות של אלטרוניקס פרו

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 7 פעמים

החלפת טלויזיה במסגרת אחריות של אלטרוניקס פרו

נושא שלא נקרא #1 

אלקטרוניקס פרו אחרי שכשלו ב-"דיאגנוזה" והחליפו כרטיס ראשי בסמסונג 55' NU8000 בת 20חודש והשביתו אותה לחלוטין מציעים לי מעודפים (4-100 שעות עבודה לטענתם) 55' RU8000 ללא תוספת או 900 ש"ח תוספת עבור 55' tu8000 חדשה או 4,940 ש"ח עבור q80T -'65 חדשה(אני שאלתי על הדגם הזה בכדי לראות עד כמה הם מגזימים) -כל הברירות נשמעות לי הזויות ודורשים תוספות פסיכיות ,אך הם לא ממש נותנים אפשרויות ריאליות לטובת הלקוח ומנסיוני בינתיים -לא מענין אותם מה אתה חושב שמגיע לך ולא מורידים לך שקל על מה שהם דורשים כתוספת !

מה הייתם עושים במקומי ?

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

Re: החלפת טלויזיה במסגרת אחריות של אלטרוניקס פרו

נושא שלא נקרא #2 

adv10 כתב:אלקטרוניקס פרו אחרי שכשלו ב-"דיאגנוזה" והחליפו כרטיס ראשי בסמסונג 55' NU8000 בת 20חודש והשביתו אותה לחלוטין מציעים לי מעודפים (4-100 שעות עבודה לטענתם) 55' RU8000 ללא תוספת או 900 ש"ח תוספת עבור 55' tu8000 חדשה או 4,940 ש"ח עבור q80T -'65 חדשה(אני שאלתי על הדגם הזה בכדי לראות עד כמה הם מגזימים) -כל הברירות נשמעות לי הזויות ודורשים תוספות פסיכיות ,אך הם לא ממש נותנים אפשרויות ריאליות לטובת הלקוח ומנסיוני בינתיים -לא מענין אותם מה אתה חושב שמגיע לך ולא מורידים לך שקל על מה שהם דורשים כתוספת !

מה הייתם עושים במקומי ?
...
·
RU8000 ממש לא ברמה של NU8000.
https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... eshold=0.1

ו-TU8000 היא בכלל ברמה של RU7400.
https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... eshold=0.1

אז אני מסכים איתך שההצעות הזויות לחלוטין.
יחד עם זאת, אין לי מושג מה אתה באמת יכול לעשות נגדם...
נערך לאחרונה על ידי mdk_25 ב 05/09/2020 23:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

איזה דגם עכשווי של סמסונג לדעת החברים המומחים ברמה של מה שהצליחו להשבית לי לחלוטין NU8000 ?

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4 

adv10 כתב:איזה דגם עכשווי של סמסונג לדעת החברים המומחים ברמה של מה שהצליחו להשבית לי לחלוטין NU8000 ?
...
·
אין אחד בדיוק.
Q70T טיפה פחות טוב ממנו.
ו-Q80T הרבה יותר טוב ממנו.
אז הוא איפשהו ביניהם.

adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

תודה רבה על התשובה.

הבעייה שאני צופה-מה שכתבת לי הם דגמים של:qled ואף אחד באלקטרוניקס פרו לא עומד "להתנדב" לתת לי כאלה דגמים ללא תוספת משמעותית ,למרות שלדעתי הם חייבים לתת לי טלויזיה באותה רמה ואם זו אותה רמה אז זה מה שצריכים לתת !

אולי תוכל בבקשה לכוון אותי לדגם נוסף שהוא לא Qled ,אך ברמה של הטלויזיה שלי NU8000 ?

מצאתי באתר שהפנית אותי אליו שעושה השוואות כי כנראה דגמים שנקראים KS8000 or KS8500 or KS9000 די דומים לדגם שהם השביתו לי ואפילו הייתי מסתפק ב-KS8000 ,אך לא מצאתי כזה דגם בארץ-ידוע לך משהו על זה ?

אני ממש אובד עצות עם הזבלים הללו כי,אני לא רואה שילכו לקראתי בשום מחיר ואני מאמין לפי מה שקרה עד עכשיו כי הם אפילו יעדיפו ללכת למשפט ולא לתת לי משהו באותה רמה !?

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #6 

adv10 כתב:תודה רבה על התשובה.

הבעייה שאני צופה-מה שכתבת לי הם דגמים של:qled ואף אחד באלקטרוניקס פרו לא עומד "להתנדב" לתת לי כאלה דגמים ללא תוספת משמעותית ,למרות שלדעתי הם חייבים לתת לי טלויזיה באותה רמה ואם זו אותה רמה אז זה מה שצריכים לתת !

אולי תוכל בבקשה לכוון אותי לדגם נוסף שהוא לא Qled ,אך ברמה של הטלויזיה שלי NU8000 ?

מצאתי באתר שהפנית אותי אליו שעושה השוואות כי כנראה דגמים שנקראים KS8000 or KS8500 or KS9000 די דומים לדגם שהם השביתו לי ואפילו הייתי מסתפק ב-KS8000 ,אך לא מצאתי כזה דגם בארץ-ידוע לך משהו על זה ?

אני ממש אובד עצות עם הזבלים הללו כי,אני לא רואה שילכו לקראתי בשום מחיר ואני מאמין לפי מה שקרה עד עכשיו כי הם אפילו יעדיפו ללכת למשפט ולא לתת לי משהו באותה רמה !?
...
·
כי זה דגמים ישנים, איפשהו בין 2015-2017...

אין דגמי 2020 ברמה טובה שהם לא QLED לסמסונג, הם עכשיו משקיעים רק בסדרת ה-QLED שלהם, ודגמי ה-LED זה רק דגמי בסיס.
הסיבה שאתה רואה את דגמי KS שהיו טובים כל כך, היא שאז לא היה דגמי QLED בכלל, אז את הדברים הטובים סמסונג היו שמים בדגמי LED שלהם.

adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

תודה על תשובתך .תשמע אנקדוטה בנושא-עלה לי רעיון הבוקר-טלפנתי לחנות שרכשתי הטלויזיה לפני 20 חודש וסיפרתי לבעל החנות את המקרה והוא מייד אמר-תשלח לי הפרטים ואני אטפל לך בנושא-עשיתי זאת ולפתע -"התהפך" 360 מעלות ואמר שאינו יכול לעזור כי אם היה לי סדרה 8000 אז אני אמור להסכים לקבל סידרה 8000 ולא qled -הסברתי לו בצורה יפה שהדגמים של 8000 שהוצעו לי לא "מדגדגים" את ה-NU8000 וה-qled70t כמעט ברמה של הטלויזיה שלי,אך הוא לא רצה לשמוע והסיר ידו מהענין.

בינתיים קיבלתי טלפון מאלקטרוניקס פרו-פקידה שמשחקת אותה "מומחית" בשם חן והסברתי לה שאיני מוכן לקבל כאלה הצעות מעליבות שלא תואמות את הרמה של המכשיר שלי-השיחה עלתה בטונים ולאחר דין ודברים היא אמרה שתברר הענין,אך רוב הסיכוי שלא יסכימו כי הם עובדים לפי טבלאות שלהם.שורה תחתונה,אמרתי לה שאם לא יתנו לי אותה טלויזיה או משהו באותה רמה לדעתי-אתבע אותם !

חברה של שקרנים שעובדים על אנשים על ימין ועל שמאל !

יש לך או למי מהמומחים פה איזו עיצה פרודוקטיבית ?

adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

אחרי ה-"בלגן" שעשיתי,חזרו אלי והציעו לי Q60R -שיפור מסוים אך לדעתי גם היא לא ברמה של NU8000 ואמרתי שמבחינתי הרמה המינימלית היא Q70R ,הפקידה סירבה נחרצות וביקשתי לשוחח עם המנהל והיא ניסתה להסביר לי שניא מנהלת קשרי לקוחות והיא קובעת....ובסוף הובטח לי שיחזור אלי מנהל עוד 48 שעות -למה -רק להם הפתרונים.....

האם נכון שמה שהציעו לי עכשיו לא ברמה של ה- NU8000 ? מה דעתך ?

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

עד שלא תתבע אותם- לא תקבל מהם שום הצעה עניינית.
ככה הם עובדים עם כולם !!!
הם "מנערים" 90% מאלה שפונים אליהם וכל השאר שתובעים אותם- הם מתמודדים מולם בדרכים שונות.

בקיצור, עד שהם לא יקבלו מצידך כתב תביעה- לא תתקדם בשום דרך.

adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

לצערי יש מצב שאתה צודק....למרות שהם כאילו יצאו מגדרם שהציעו לי את ה-Q60R שהם בכלל לא חשבו להציע לי משהו ברמה הזו ?!

מענין אם יש פה אנשים עם נסיון בתביעות נגדם-איך בתי המשפט ,שלצערי לא מלאי סבלנות ודואגים תמיד לצרכן הקצה, מתייחסים לתביעות כאלה ?!

אשמח לשמוע רשמים מנסיון בשטח של חברים מפה שהגישו תביעות כאלה נגד סמליין/אלקטרוניקס פרו !

האם החברים המומחים פה חושבים שאני צודק עם ההתעקשות שלי או שמא עלי להתפשר על Q60R ?

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

בטל עסקה וקח תכסף

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12 

adv10 כתב:אחרי ה-"בלגן" שעשיתי,חזרו אלי והציעו לי Q60R -שיפור מסוים אך לדעתי גם היא לא ברמה של NU8000 ואמרתי שמבחינתי הרמה המינימלית היא Q70R ,הפקידה סירבה נחרצות וביקשתי לשוחח עם המנהל והיא ניסתה להסביר לי שניא מנהלת קשרי לקוחות והיא קובעת....ובסוף הובטח לי שיחזור אלי מנהל עוד 48 שעות -למה -רק להם הפתרונים.....

האם נכון שמה שהציעו לי עכשיו לא ברמה של ה- NU8000 ? מה דעתך ?
...
·
ה-Q60R היא מאוד דומה ל-Q70T, כך שהיא כמעט ברמה של NU8000 כבר.
(הבדל של שמיים וארץ לדגמי סדרה 8 שהציעו לך בהתחלה)
לאומת ה-Q70R שהיא כבר רמה מעל ל-NU8000.
כך שלי אישית זה נשמע פשרה יותר סבירה (כמובן כל עוד לא נותנים לך מסך מתיקון או מתצוגה).

אבל אם תצליח להשיג מהם משהו יותר טוב, כמו Q70R או Q80T, זה כמובן הרבה יותר טוב.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

רוצה הצעה פרגמטית.

קח מה שנותנים לך, תהנה ממנו עד שימות ואל תקנה שוב מוצרים שלהם
אם אתה מחפש נקמה... גם תמליץ לאחרים לא לקנות.

כל העצות של בתי משפט וסיפורי פוגי, אולי נכונים אבל עדיף להיות חכם מצודק

adv10 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

הלוואי שהייתי יכול לקבל כסף חזרה-העיסקה נעשה לפני 20 חודש -מי יתן לי כסף חזרה ?!

אני אמנם עו"ד במקצועי וזה לא ממש בעייה להגיש תביעה כנגדם,אך לא ממש משעמם לי ועקב היותי בקבוצת סיכון-אני ממעט לצאת ככל האפשר בתקופת הקורונה. מעבר לכך הרי שעפ"י נסיוני המקצועי, בתי משפט לא תמיד בעד האזרח הקטן בטח לא בכאלה דברים !

מה שהציעו לי Q60R זה מעודפים (מתחייבים שזה היה בעבודה בין 4-100 שעות) עם המשך אחריות למה שהיה לי.....כך שגם זה לא מציאה גדולה !

הבעייה הגדולה ברכישת טלויזיה בעתיד ,שכל עוד לא ארכוש OLED לסמסונג כמעט אין מתחרים בטח לא LG ואולי סוני ,אך אני לא משוכנע ואם יש לסוני דגמים יותר טובים למשל מ-Q95T אז הם יקרים רצח .

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

דע לך שנציגיהם נמצאים בבתי משפט על בסיס יומי !!!
בזמנו תבעתי אותם והשופט הכיר את הנתבעים כאילו הם שותים קפה כל בוקר.
זה לא אומר שהוא נטה לכיוונם, רק אומר שבית משפט לא מפחיד אותם.
אתה עו"ד ומי כמוך יודע איך להתנהל במקרים כאלה ועוד כשאתה מרגיש שהצדק לצידך.
היתי בודק את כתב האחריות בכל הנוגע למכשיר חליפי. האם רשום שם שיכולים להביא לך מכשיר משומש במידה ולא מצליחים לתקן את הישן ?

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”