הגדרת Eero pro עם מודם

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

@compman112
·

מההתרשמות הכללית שלי, צורת השימוש והחיבור שאתה מנסה לעשות היא מספיק מסובכת שצריך הבנה מסויימת ברשתות, בהשלכות של הקונפיגורציה המסויימת שאתה מנסה לעשות (כמו לדוגמא double NAT עם או בלי DMZ וכו') ובצורה הכי נכונה להגדיר "הכל" בשביל למזער כמה שאפשר את המגבלות שתמיד יהיו בקונפיגורציות כאלה.

לדעתי האופציה של הפיכת ה-eero ל-bridge היא הרע במיעוטו ובתקווה ברור מה ההשלכות של זה. אם הנושא כל כך חשוב לך, תיקח בעל מקצוע שישב איתך על כל האופציות, יעזור לך לבחור אופציה מתיאמה ויקנפג הכל בצורה שתעבוד (או יותר מדוייק שיעבוד עד כמה שאפשר בהינתן זה שיש לך ציוד שלא באמת מתאים).

פסוט זה בתקווה יכול לשמש כשתשובה כללית לשאלות עתידיות מהצורה "האם אופציה 78923 שמצאתי באינטרנט תפתור לי את כל הסיפור?".

compman112 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

כנראה (;
אולי הייתה הרגשה של כיתה קשה, אבל תודה ערן!

יש בארץ ספק שאפשר להתחבר אליו ללא pppoe בכלל?

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

@compman112
·

עד כמה שיודע לי תשתית בזק זה תמיד חייגן pppoe ללא יוצא מן הכלל. בתשתית הוט או תשתיות סיבים מתחברים ללא חייגן (dynamic IP). במקרה כזה אתה יכול ובהחלט מומלץ להשתמש ב-eero כראוטר הראשי (לדוגמא במקרה של הוט, אתה מעביר את ההוטבוקס למצב bridge ומחבר אליו את ה-WAN של ה-eero, ה-eero יקבל את כתובת האינטרנט מהספק).

compman112 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #34 

סיבים יש גם לבזק ופרטנר לא? ז״א שאם יש באזור של סיבים אז זה יכול לעבוד, או שאעבור דירה רק בשביל שeero לא יעבור bridge 😂

compman112 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #35 

eran405 כתב:
...
...
בתקווה הדבר היחיד שלא עניתי בפוסט לעיל הוא "לחבר לvr600 דרך הכניסה wan/lan ולא לכניסות lan האחרות?", אם אני מבין ה-vr600 משמש גם כמודם לתשתית בזק ולכן ה-wan/lan משמש כפורט lan נוסף. עד כמה שיודע לי אין שום הבדל בינו לפורטי ה-lan האחרים ואין משמעות לאן אתה מחבר מה.
...
·
יש רשמים מהפעלה שלquad9? ממליץ?

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”