מסכים כחולים בחלונות 10 בחומרה שונה

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

90 אחוז כונן האחסון!!
שזה קורה לי פעם שניה תוך זמן קצר מחליף ללקוח SSD/HDD

Fish72 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 956 פעמים
קיבל תודות: 335 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

@moog
·החלפתי כונן אצל לקוח לפני חודש ל SAMSUNG 860 EVO + כבל SATA ושחזרתי אימג' מגיבוי ובכל זאת התופעה חזרה פעמיים מאז. בנוסף גם התקנתי לו בפעם השניה אל פסק - מה שלא היה מותקן קודם לכן....אצלו השגיאה הייתה עם הקוד 0xc000014c אבל זה גם BCD ERROR.
במשרד אחר ראיתי את אותו ה ERROR 0xc000000e בשני מחשבים מבוססי AMD אבל עם כוננים שונים לפני כחודש בגלל הפסקת חשמל (לא הייה מותקן בהם UPS).באותו משרד יש מחשב מבוסס AMD שהתקנתי כחצי שנה לפני כן אשר בו כן מותקן UPS ובו זה לא קרה.....כן שזה רק מחזק את הסברה שלי שזה קשור למשהו עם הפסקת חשמל או אפקט דומה.
במאות מחשבים שהתקנתי חלונות 7 אין את הבעיה הזאת בכלל. רק בחלונות 10 חוויתי את התופעה האיומה הזאת. בגלל זה נמנעתי ככל הניתן מלהתקין חלונות 7 עד הדקה ה-91 אבל לצערי בתי התוכנה המספקים תמיכה מאלצים את המשתמשים לעבור לחלונות 10 ה"מאובטחת יותר" על מנת לקבל מהם תמיכה, אז זה לא משאיר לי הרבה אופציות...
דרך אגב 2 המחשבים המדוברים עובדים מצויין מאז השחזור ללא החלפת חומרה כלשהיא.

moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #18 

אין שום קשר לחלונות 10
אם מה שאתה טוען היה נכון הייתי צריך להתרוצץ כל רגע אצל לקוחות

Fish72 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #19 

@moog
·הנסיון שלי מלמד אחרת. אני טכנאי מעל ל25 שנה ואני אומר לך בוודאות שזה ספציפית קורה רק בחלונות 10.
התקנתי מאות אם לא אלפי מחשבים החל מימי חלונות 3.11 ומעלה ורק בחלונות 10 התופעה הזאת קרתה מנסיוני.
אפילו המסך שקודם צורף של חלונות 7 עם אותה שגיאה על רקע שחור קרתה לי אולי פעמיים כשהתעללתי במחשב, אבל השגיאות האלה הם בוודאות שייכות לחלונות 10.
עדיין יש ללקוחותי מאות מחשבים פעילים עם חלונות 7 שעובדים בצורה מושלמת. רק בחלונות 10 הדרעק הזה אני חווה את הבעיה הזאת.
אם היה מדובר במחשב אחד או שניים פעם בכמה שנים, ניחא - הייתי מחליף את כל המחשב ומתקין הכל מחדש, אבל זה קורה יותר ממה שציפיתי ובמיוחד לאחר הפסקת חשמל פתאומית - ממש לא מתאים לי ומאוד לא מקצועי מבחינת מיקרוסופט.
שלא לדבר על זה שכל FEATURE UPDATE של מיקרוסופט דופק משהו אחר במערכת ההפעלה, כך שאני דוחה את עדכוני הפיצ'רעם ב-180 יום לשמירת על יציבות המערכת בתקווה שעד אז מיקרוסופט יתקנו את הבאגים הקריטיים.
רק בעדכון האחרון (גרסת 2004) מיקרוסופט רשמו שזה מתקן מספר מצבים של מסכים כחולים שנבעו מבאגים בגרסאות קודמות.....

moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #20 

והנסיון שלי ושל אחרים מלמד גם אחרת כולל חבר שלך
גם אני התקנתי אלפי מחשבים מ Win 3.1 ועד 10 וזה עדיין לא מדד לכלום
תאמין לי שיותר נתקלתי בתופעה כזאת עם חלונות 7 עם כוננים קשיחים ו Fat32 ו Ide
היום זה יחסית תענוג עם Ssd,Ntfs New Versions+,Secure Boot
אם נלך לפי הטענה שלך אז כל מי שיש לו מחשב עם חלונות 10 צריך להתקין את המערכת הפעלה מחדש כל חודשיים אחרי כשל בבוט.

Fish72 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21 

@moog
·טוב אני לא מתכוון להתווכח איתך.גם אם יש לך נסיון רב,אתה קצת מגזים בתגובות (להתרוצץ כל רגע בין כל הלקוחות, להתקין חלונות כל חודש חודשיים אחרי כשל בבוט).
פשוט רשמתי שנתקלתי בבעיות במספר מצומצם של מחשבים אשר המשותף לכולם הוא שמותקן עליהן חלונות 10 ובעיית שגיאה דומה, שאני מנסה לרדת לעומקן על מנת לפתור אותן.

moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #22 

אז אנחנו מגיעים לנקודה הראשונה שטענתי
"במספר מצומצם של מחשבים" = אם זה קורה שוב תקלת חומרה

אין לך ברירה אלה לשלול
להחליף ssd/זיכרון לעדכן את הביוס של הלוח (יש מצב שהציפסט של הלוח אם "מחרבש/מאט לך את הנתונים בכונן האחסון כמו sata בלוחות X570)

הייתי ממליץ לך גם להתקין מערכת הפעלה מחדש עם בילד האחרון ולא מ image שעשית מזמן. וכמו שכתבת לא להתקין את RST של אינטל

Fish72 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #23 

@moog
·אני אחליף את כונן ה NVME ואת הזכרון ואראה האם הביוס מעודכן לגרסה אחרונה.
מדובר בלוח אם של ASUS עם מעבד 3400G, ואני רואה באופן מפתיע שהדרייברים של הצ'יפסט חדשים יותר באתר של ASUS מאשר באתר של AMD אז אתקין אותם.
תודה על הכיוון.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”