מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

סרט : מפגשים מהסוג השלישי

כעשור לאחר, יציאת אודיסאה בחלל 2001, לקח במאי אחד בשם סטיבן שפילברג שעשה עד אז את מלתעות ושוגרלנד אקספרס, את אותו דאגלאס טראמבול מהאודיסאה כדי לעשות עוד קלאסיקה בשם "מפגשים מהסוג השלישי", ששוב פרץ דרך באפקטים חזותיים(אמנם הפעם ללא אוסקר) שנחשבו בזמנו לחוד החנית של התעשייה.

מכל רחבי העולם מגיעים דיווחים על עצמים לא מזוהים שמתעופפים בשמיים, ספינה ענקית שנעלמה נמצאת בלב המדבר שנים אחרי כן ועוד תופעות לא מובנות, גורמות לאנשי הממשל להרים תוכנית של מגע ראשוני עם תרבות חוצנית. הכל כמובן נשמר בסוד כדי לא לעורר פאניקה המונית.

מספר אנשים שכנראה נבחרו ובניהם רוי (ריצארד דרייפוס) לא נותנים להם להשתיק את העניין ומתחילים לגלות אובססיביות לעניין.

לאחר שצפה במספר עצמים מרחפים מעליו בכביש מתחיל רוי לפסל צורה מסתורית אותה הוא לא מצליח להסביר או להבין. בהמשך מתברר שיותר ויותר אנשים נחשפו לאותה תופעה עד שהיא הופכת כנראה לכלל עולמית.

שוב קלאסיקת מד"ב משובחת שלא מאבדת מעוצמתה גם לאחר צפיות חוזרות ונשנות.

הסרט שופץ לאחרונה ויצא באריזה חדשה הכוללת שני דיסקים עם קומנטריס וMAKING OF .

שמע דיגטלי לחמישה ערוצים וכותרות בעברית ואנגלית יעשה אתכם עניים ב-100 שקלים אבל מבסוטים.קארל סגאן האסטרונום הנודע אמר: "עתידו של המין האנושי תלוי בפיענוח שדרים שייקלטו מתרבויות חוץ ארציות".

כבר שלחנו לוחיות זהב על גבי הפיונירים ששוגרו אי שם בשנות ה-70 המכילות מידע על המין האנושי, שידורי הרדיו שהתחילו בתחילת המאה שעברה כבר הגיעו אל המערכות הקרובות אלינו, האם בכך חרצנו את דיננו?

כנראה שעתיד מזהיר צפוי לאנושות (אלא אם כן נמחק את עצמנו קודם לכן, או שימחקו אותנו כפי שחוזה "מלחמת העולמות" ) אנו זקוקים לחקר החלל ולחקר העתיד ולאומץ כנראה, כדי להפוך את המדע הבדיוני שתראו בסרטים הללו למדע.

מה שנשאר לנו לעשות בינתיים זה להסתפק בצפייה בהם.

נוסף: July 1st 2005
מסקר: d-tox
דירוג:
כניסות: 2734
שפה:

  

[ חזור לרשימת ההמלצות | הוסף תגובה ]

תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht