עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

 תערוכת IFA 2010 - חלק א

03/09/2010 - 07:00


עמוד הקודם: הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: Onkyo >

 
 
 

Philips

חברת פיליפס התמקדה במספר דברים, כולל שירות חדש בשיתוף עם חברות נוספות (כגון לווה ושארפ) להזרמת סרטים למסכים. המטרה של פיליפס היא ליצור קואליציה של חברות שיוכלו ביחד לפתח אפליקציות וגם תכנים לעולם המסכים המזרימים החדש. 

כמו כן, הוכרז מסך 21:9 Cinema Platinum - מסך חדש 21:9 עם כל היכולות החדשות שקיימות (כולל עיבוד תמונה חדש, והזרמת התכנים). נראה מדהים. 

על המעמדים לאייפון ולאייפד דיברנו בשרשור נפרד - גם נושא האוזניות הופך לחשוב יותר (שת"פ עם חברת ONEIL) אצל פיליפס ומחר נבקר אותם פעם נוספת לקבלת תמונה טובה יותר לגבי ההיצע. הם גם כוללים מכונת גילוח חדשנית ומעניינת ומנגנון לטיגון צ´יפס עם אוויר חם וללא שמן כלל... 

עוד חידוש מעניין הוא בכך שבאירופה ניתן יהיה לעשות קסטומיזציה מוחלטת למסך שתזמינו. כלומר, ניתן לבחור עיצובים, צבעים, ואפילו צורה של שלט מתוך מבחר רחב ביותר! 


מסך התלת מימד ביחס 21:9 החדש והתלת מימדי של חברת Philips

המסך החדש שהציגה החברה מאוד מעניין. הוא מכבה את האיזורים שכרגע מתעדכנים ולכן אין למסך הזה כמעט Cross Talk. זה המסך LCD עם התלת מימד הטוב ביותר שראיתי מימי - נטול Cross Talk לחלוטין. מתברר שאלמנט משמעותי מאוד בנושא ה-Cross Talk הוא בכך שאם עובדים כך שעין אחת פעילה בכל זמן נתון, הדבר גורם לכך שבעצם יש מצב מעבר שבו בעצם שתי העיניים פעילות בו זמנית תוך כדי המעבר בין העיניים (וגרוע מזה - זה גם קורה בדיוק כשה-LCD מתרפרש...). על ידי כיבוי האור האחורי באופן סלקטיבי, לא רק משיגים יעילות גדולה יותר בחשמל אלא שיפור מהותי באיכות התמונה.

המסך מאוד חסין לזויתיות של הראש - רק כשהראש שלי היה בזוית מאוד קיצונית ניתן היה לראות שהתמונה מתכהה. 

למסך יש 288 איזורי תאורה אחורית (כנראה שרק לטושיבה יש יותר איזורים). בנוסף, הוסיפו לו יכולת להעביר דרך התאורה האחורית אור חזק במיוחד במקרים שזה נחוץ, מה שמאפשר תאורה נקודתית של 1000 ניטים (שמקפיץ את המסך ליחס ניגודיות דינמי של 10 מליון לאחד). 

הנקודה האחרונה נוגעת לאפקט האוויר החם סביב אובייקטים בשל מנגנון ה-Motion Flow (כלומר FI). פיליפס טוענת שהם מזהים מצב זה ועל ידי הוספת דיליי של פילד אחד נוסף בוידאו, הם מסוגלים להעלים אותו לחלוטין! 

עוד חידוש מעניין מבית פיליפס זה רמקולים שמורכבים מארבעה אלמנטים - טוויר עם אלמנט מיד אחד ומתחתיו ב-90 מעלות לכל כיוון שני רמקולים בקונפיגורציה שהיא בערך דיפולרית. את העיבוד שמחליט מה מגיע לאיפה, עושה הסאב שהוא המעבד של כל הסיפור הזה. את המערכת הזו (עם רמקולים קטנים שמזכירים טיפה את העיצוב של Bose) שמענו עם HD Audio והאפקט מאוד מאוד מרשים. 


עפר לאור מדבר על מסך התלת מימד החדש של Philips, ה Cinema Platinum וגם על הרמקולים החדשים שהציגה החברה
תחנת עגינה חדשה בשם Fidelio

הודעה לעיתונות:
אוהב לשחק במשחקים או לצפות בסרטי וידאו באמצעות ה-iPAD שלך, אך מרגיש שאיכות השמע אינה מספקת? תחנת העגינה והרמקולים החדש של פיליפס FIDELIO (DS8550) תפיק צלילים מדהימים מה- iPod, iPhone או iPad שלך. שימוש Bluetooth אלחוטי או חיבור לתחנת העגינה מאפשרים לך ליהנות בקלות מרבית משמע עוצמתי בכל מקום, כך שחווית המשחק או הצפייה בסרט תשתפר פלאים.

בזכות שימוש Bluetooth אלחוטי תשאב עמוק לתוך חווית המשחקים במכשיר הiPad שלך. תחנת העגינה FIDELIO תעטוף אותך בצלילים מהמשחקים והסרטים שאתה הכי אוהב, ללא צורך להיות מחובר למתקן. איכות הסאונד יוצאת הדופן תגרום למשחקים שלך להתעורר לחיים, והחיבור האלחוטי מבטיח כי דבר לא יהווה חוצץ בינך לבין האקשן שמספקים המשחקים האהובים עליך.

אם ברצונך להאזין למוזיקה, פשוט חבר את ה- iPad פיזית לתחנת העגינה או השתמש בחיבור Bluetooth, ותהנה מרשימת ההשמעה שלך בזמן שה- iPad נטען אוטומטית ממתקן העגינה האלגנטי. ה-Fidelio מסופק עם סוללה נטענת מובנית המאפשרת עד 5 שעות שימוש ללא טעינה .רוצה להחליף שיר או להחליש את הווליום בקלות? תחנת עגינה ייחודית זו, תאפשר לך לשלוט במכשיר הiPad שלך באמצעות שלט רחוק, בזמן שהוא מוטען בה.

בזמן שאתה מסתובב עם ה- iPad שלך ונהנה ממשחקים או מאזין למוזיקה תוך כדי גלישה באינטרנט, קריאת ספר או עיתון, אתה נהנה מאיכות שמע יוצאת מן הכלל המופקת ממתקן העגינה והרמקולים FIDELIO: צורתו האלגנטית אינה רק אופנתית- אלא גם נועדה להגביר את איכותם ועומקם של הצלילים. משמעות ה-SoundCurve של Fidelio היא שדפנותיו מעוצבות באופן שגורם לגלי הקול לנוע באקראיות ולהיקלט בתוך התא האקוסטי. יכולת זו מועצמת על ידי מבחר כונני רמקולים(SPEAKER DRIVER) יוקרתיים בעלי טווח שמע מלא והספק כוח כולל של 30 וואטRMS , המשולבים עם ווליום אקוסטי המתאים באופן מושלם לדרישות הכוננים. התוצאה: מתקן עגינה המפיק קול זך וטבעי ליצירת חווית שמע מקיפה.

בנוסף, תוכל לבחור האם לעגון ולהטעין את ה- iPhone או ה- iPod שלך במתקן העגינה והרמקולים של פיליפס FIDELIO עם נרתיק או בלעדיו. את מכשיר ה-iPhone 4 תוכל אף להטעין יחד עם נרתיק ה-bumper- כך שלא תחמיץ אף שיחה.

להרחבת השימוש ב- iPad, iPhone או- iPod שלך, יצרה פיליפס אפליקציה חינמית ב-iTunes, אשר נועדה לשימוש בלעדי באמצעות מתקן העגינה והרמקולים Fidelio. . לאפליקציית Fidelio, יש מספר יישומים המוסיפים מימדים חדשים למתקן העגינה והרמקולים, כגון: חיפוש קל ופשוט והשמעה של אוסף המוזיקה שלך, שליטה בחמשת ערוצי האקוולייזר ובדיקה מהירה למצב טעינת הסוללה של תחנת העגינה באמצעות מכשיר האפל שלך.

האפליקציה משלבת גם יישום של שעון מעורר עם מבחר מנגינות לבחירה, כך שתוכל שתוכל להתעורר לצלילי המוזיקה שלך ותמונה האהובה עליך, מוצגת על גבי המסך.

תחנת העגינה והרמקולים FIDELIO היא התוספת האחרונה בסדרת תחנות העגינה של פיליפס, בהמשך להשקת תחנת העגינהFidelio Primo (DS9000) של פיליפס, מוקדם יותר השנה, אשר עודכנה לאחרונה על מנת לאפשר עגינה של iPad ו-iPhone4 גם עם נרתיק ה- bumper.


 

נגן ה GoGear Connect אשר מבוסס Android

הודעה לעיתונות:
פיליפס מציגה את השלב הבא בנגני MP4. הנגן החדש של פיליפס, GoGear Connect הוא נגן ה- MP4 הראשון המצויד בטכנולוגיית WiFi ומעניק חווית Android נהדרת. הנגן מגיע עם אפליקציית´Google Mobile´ מותקנת מראש ומאפשר הורדת אפליקציות נוספות מה- ´Android Market´ המספק אינסוף תכני בידור. נגן GoGear Connect של פיליפס מתבלט בשל חווית השמע המעולה שהוא מספק, האופיינית לנגני ה- GoGear של פיליפס.

החיבור בין טכנולוגיית ה- FullSound של פיליפס, הרשומה כפטנט של החברה, עם אוזניות החוסמות רעשים, מעניק חווית שמע באופן יוצא דופן, אפילו בסביבה רועשת. בעזרת טכנולוגיית ה- Surround for Movies תוכל לחוות סאונד כמו בסרטים גם בכל מקום בו אתה נמצא.

מסך המגע בגודל ´´3.2 של GoGear Connect, מאפשר לך ליהנות ממשחקים, סרטי וידאו ויותר מ- 75000 אפליקציות נוספות מה-Android Market. מכיוון שה-Android מאפשר לך להשתמש בכמה אפליקציות בו זמנית, לא תצטרך להתפשר: תוכל להאזין למוזיקה ובמקביל לגלוש באינטרנט או לבדוק את מיקומך בעזרת מפות גוגל לסלולרי (Google MapsTM for mobile) או באמצעות ה- GPS של הנגן- והכל באופן סימולטני.

נגן ה-GoGear Connect בעל ממשק נוח ופשוט, ומגיע עם תוכנת SongBird של פיליפס ההופכת את סנכרון המוזיקה מהמחשב האישי שלך לפעולה פשוטה ביותר. העברת מידע (Streaming) או שיתוף קבצים מתאפשרים בעזרת שימוש ב- Bluetooth של הנגן. כמו כן, הוא גם כולל מצלמה מובנית המאפשרת לך לצלם תמונות וסרטי וידאו.

חריץ לכרטיס MicroSD מאפשר לך להגדיל את קיבולת הזכרון כדי שתוכל להגדיל את כמות קבצי המוזיקה, הסרטים והאפליקציות השמורים על הנגן שלך. המכשיר קל ביותר ושוקל 128 גרם. גודלו 113x12.6x59 mm.

נגן ה- GoGear Connect של פיליפס יהיה זמין במערב אירופה וארה"ב החל מסוף ספטמבר 2010. המחיר המומלץ לצרכן הוא 249 EUR לגרסת ה-16 GB. הנגן יושק גם בישראל.

 


< עמוד הקודם: הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: Onkyo >עוד מ: oferlaor
תגיות


דרגת קושי: 2
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 לפרסום באתר
 תקנון וחוקי האתר
 אודות האתר
 עוד על כללי - Hometheater


המאמר הפופולרי ביותר בתחום כללי - Hometheater:
פרסום ברשת אתרי HT Israel !
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht