עדכון קובץ שישפר משמעותית את הקליטה של ה-Phantom 3

רחפנים, Droneים ושאר אביזרים לצילום (ולא רק....) מהאויר....
oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

עדכון קובץ שישפר משמעותית את הקליטה של ה-Phantom 3

נושא שלא נקרא #1 

אחד הדברים שהדהימו אותי ב-Phantom 3 כשקיבלתי אותו זה עד כמה הקליטה היתה טובה. אחרי שדרוג התוכנה הראשון (זה הוא נדנד לי...) זה נפגע משמעותית. כעת אחרי 500 מ' הרבה פעמים אני מתחיל לאבד סיגנל וזה מלחיץ כמובן ובלי לראות מה אתה עושה, אין הרבה טעם בלצלם דברים.

כעת מתבררת הסיבה לכל הסיפור הזה. כשה-Phantom 3 יצא, באג קטן של DJI גרם לכך שהמכשיר ישתמש ב-32 ערוצי תקשורת עבור Lightbridge. הבעיה? זה מתנגש עם כל מני חוקים בכל מני מדינות. אז בשביל להמנע מחריגה מהחוקים, DJI עדכנו את התוכנה לצמצם את מספר הערוצים. לכמה צמצמו? למינימום שעובד בכל מדינה: 8...

הבעיה? אלה התדרים הכי עמוסים עלי אדמות. אין שום דבר שלא עובד עליהם, מ-Bluetooth דרך WIFI ביתי, דרך כל דבר אלחוטי שאי פעם ראית. כולם עובדים על ה-8 ערוצים הראשונים. התשובה הנכונה היתה יותר דומה למה ש-DJI הוציאו מלחתחילה - 16 ערוצים הראשונים אוטומטיים, ו-16 רזרבים (נניח אפשר היה להעלים את הרזרבים או להפוך אותם לקשים יותר לשימוש).

עדכון לא רשמי הגיע כעת לפורומים בחו"ל שמשחרר את הפיצ'ר להתנהג כפי שהתנהג במקור. חשוב להזהר עם השינויים האלה כי חלק מהתדרים הללו עלולים להיות בעייתיים במדינות מסויימות. עד כמה שאני יודע כל התדרים של 2.4G פנויים בישראל, אבל דוגמא אחת היא שתדר מס' 32 הוא תדר בשימוש UMTS במדינות מסויימות (כאמור, לא בישראל, עד כמה שאני יודע).

כמובן שכל שינוי כזה הוא על אחריות המשתמש, אבל זה טכנית עובד. בגדול צריך להוריד את הקובץ הבא:

https://onedrive.live.com/redir?resid=9 ... file%2crar

לפתוח את ה-RAR ולשים את הקובץ בתוך הספריה של DJI GO באייפון או באייפד שלכם. הדרך לעשות את זה היא דרך iTunes בחירה ב-Apps, גלילה למטה לאיזור הקבצים, בחירת DJI GO ואז Add File. אייטיונז יתלונן שהקובץ כבר קיים ואז יאפשר לכם לדרוס אותו. לא צריך לסנכרן אחרי זה את המכשיר - העלאת הקובץ נעשית מיידית ואפשר לעשות בזה שינוי.

מקור:
http://forum.dji.com/thread-27147-1-1.html
http://www.rcgroups.com/
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

kingshoko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 193 פעמים
קיבל תודות: 103 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

מעניין, ביצעת זאת? ניסית להטיס עופר?
יש שיפור?

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ניסיתי את זה - זה עובד. התמונה היא מהאייפד שלי והרחפן שלי.

מתכנן לקחת אותו אחה"צ לסיבוב. עוד לא החלטתי לאן.

האם יש שיפור? חד משמעית. לפני השינוי בקובץ, האיזור האוטומטי כלל 8 תדרים עם רעש משמעותי. עכשיו יש 16 ערוצים והוא תמיד בוחר בערוץ שקודם לא היה זמין לי בכלל. בערוצים מחוץ לסקלה האוטומטית (מ-17 ועד 32) יש אפס רעש - כלומר, אין אף אחד שמשדר באזור שלי בתדרים האלה!!!

kingshoko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 193 פעמים
קיבל תודות: 103 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מצוין!
יאללה מעדכן באייפד, גם אני מתכנן לצאת אחהצ, למרות שחם בטירוף :x
עודכן: נראה טוב.

תודה עופר

שלח תגובה