צריך עצה - 77 B1/C1 או 65" EVO / G1 שזה אותו דבר

פורום מסכי OLED בחסות LG
evilevo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

צריך עצה - 77 B1/C1 או 65" EVO / G1 שזה אותו דבר

נושא שלא נקרא #1 

שלום לחברים,

נפתח בהקדמה אולי מישהו ילמד משהו מהנסיון שלי, לפני כ-4.8 שנים רכשתי ביריד "חבר" (אני חבר ב"חבר" :) ) מאלמ PANASONIC 49DX400 שילמתי עליה אחרי כל ההנחות מתצוגה 4000 שח.

לפני כחודש הטלויזיה נדפקה, כן כן אני עדיין באחריות כי האחריות של יורוקום ז"ל 5 שנים (עד סוף ספטמבר!) - פה מגיעה תודה ענקית לחבר'ה ששיתפו את ההתנהלות מול המעבדה הזוועתית והפשיטת רגל - בזכות הפוסטים האלה בחרתי בדרך שבחרתי להתנהל - אז שוב תודה ותראו כמה זה חשוב לשתף מהנסיון שלנו.

פניתי לאלמ - ייאמר לזכותם שהם ענו ממש מהר והיו קשובים, לא ממש נפנפו אותי, העלו את החשבונית והאחריות לפי השם שלי ומק"ט הכל מסודר, העבירו הלאה להנהלה והרגשתי שמטפלים בי, אמנם נעלמו לשבועיים (בכל זאת זה ישראל, תמיד יש סיכוי שהלקוח יתייאש אז בואו נייאש אותו קצת נו שיטת מצליח אתם יודעים..)

לא ירדתי מהם, והיום הגיעה ההצעה המיוחלת דבר ראשון טלויזיה אחרונה במחסן PANASONIC TH-65HX650L ב-1K שח (חישוב זריז כרגע הם מוכנים לתת לי 2000 שח בערך על הטלויזיה שלי..) - למדתי לא להגיד לא, אז אמרתי אוקיי סבבה אבל אשמח לקבל הצעות מחיר לדגמים אחרים שמעניינים אותי קצת יותר...בהינתן כל ההצעות לכל הדגמים - נחליט.

ופה נכנסת השאלה שלי אני מאוד רוצה להשתדרג וזו אחלה הזדמנות ש"נפלה" עליי אז אני זורם, לכן מתלבט ראיתי אצל חברים מצד אחד את ה SONY 75 XH95 - סבבה לגמרי אבל יותר אהבתי
LG OLED 65 C1 אצל חבר אחר

שאלה: OLED65G1PVA זה EVO נכון?

אמרתי לאלמ שיחזרו אליי עם הצעות מחיר ל OLED65G1PVA
וגם
OLED77B1PVA וגם G1\C1 ממש יקר לי (אשקול לפי ההצעות שאקבל מהם) ואני צריך טיעונים טובים - בשביל מה אני מוציא כאלה סכומים..

מעבר לזה השימושים שלנו, בעיקר YES\נטפליקס\AMAZON PRIME\PLEX\מלא יוטיוב\מסחר בבורסה כנראה שלא כי אני פוחד לשכוח פתוח על איזה גרף וזה וואחד צריבה - אני טועה?

משחקים סוני 5 יחובר אבל אני אשחק פעם באף פעם..הלוואי שהיה לי יותר זמן.

מחשב יחובר כמובן דרך APPLE TV - בעבודה בחדר ישיבות לא רואים כלום בגודל כזה..מצד שני זה לא OLED ובלי GSYNC - זה פחות קריטי לי.

צפייה בעיקר בערב לילה, חלונות לצד של הים ככה שאין שמש חזקה\ישירה טיפה בצהריים אבל אפאחד לא צופה בשעות אלה..

OLED בחושך זה פשוט חווייה מעולם אחר.

אני יודע שכולם ממליצים (בהינתן ויש מקום) לקחת מה שיותר גדול כדי לא להצטער מאוחר יותר, מצד שני הקטע של הצריבות קצת מטריד אותי והמחיר כמובן, מצד שלישי אני פגוע טלוויזיה, אז לבוא ולשים מלא כסף על טלויזיה - קצת חושש, וה-שיקול אם אני יכול עוד חודש ביריד אני מאמין OLED77B1PVA תעלה לי בסביבות 10K (נטו אחרי כל ההנחות של חבר ו-20%- מתצוגה)
OLED77C1PVA סביבות 12K..

אשמח לדוגמאות של מחירים בהינתן כל העובדות שאני אמור לקבל מהם ולחטוף..בל נשכח שאם לא הגעתי למחיר טוב, אני נשאר בלי כלוםבשלב הזה..זה או לקחת מה שנותנים לי בסופו של דבר או ללכת לריב בתביעות קטנות (לא בא לי).

אשמח לטיפים\דרכי פעולה כדי שיצליח לי..אני כל הזמן חוזר על המנטרה שלי - אני אומר להם בואו נלך אחד לקראת השני אין צורך במלחמות מטופשות...עד פה הגעתי רוצה לסיים את זה ולהיות בצד המרוצה לשם שינוי.

בתקווה שעוד יומיים אעדכן מחירים (זה מה שהובטח לי).

תודה מראש.

cabasse1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

Re: צריך עצה - 77 B1/C1 או 65" EVO / G1 שזה אותו דבר

נושא שלא נקרא #2 

שלום אתה מחפש את הטוב ביותר או מוכן להתפשר ? גודל שווה מחיר
ועל איכות תמונה זה תלוי בך.
מה שרשמת בכותרת לך בעצמך ותיראה. זה אתה מי שקונה. כל מילה ואימרה לא תוסיף. התוצאה בשטח מול עינך בלבד. אמרת שראית את הסוני אבל זה לא מסך אולד. וה LG זה כן. אבל לא בדקת מסכי אולד תבדוק ותחזור עם תובנות.
ב. אתה מחפש צפיה או משחקים. זאת גם שאלה. מחיר יורד איכות נישארת. בהצלחה מקווה שעניתי
לסיום האתר בחסות Lg. מקןוה שהבנת..

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

...
אכן
...
לדעתי גם באור יום

לגבי המחירים, אני פחות בקיא, אבל קח בחשבון שאל"מ תמיד יותר יקרים. יש 2 גישות לעניין הזה: או ללכת על הכי זול שיש ואז אתה צריך לדבר עם לאסטפרייס או לקנות יותר יקר אבל בחנות מתמחה ששם אתה אמור לקבל תמיכה מלאה מהחנות במקרה של תקלות (יש פה כמה חנויות מומלצות ששווה לקרוא על השירות שמקבלים מהן).
לא כתבת כלום על מרחק צפיה מהטלוויזיה.
אני חושב ש-B1 מציעה קצת מעט מידי. הייתי מתאמץ ללכת על C1 אם G1 מחוץ לתקציב.

לסיום האתר בחסות Lg. מקןוה שהבנת..
...
מקווה שהבנת שמדובר בטרול

cabasse1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני לצערי לא הבנתי מה זה טרול.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #5 

הנה הסבר מפורט למדי: https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll
בשילוב עם פאנבוי: https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Fanboy

Biablo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

05/08/2021 0:23  
evilevo כתב:
שלום לחברים,

נפתח בהקדמה אולי מישהו ילמד משהו מהנסיון שלי, לפני כ-4.8 שנים רכשתי ביריד "חבר" (אני חבר ב"חבר" :) ) מאלמ PANASONIC 49DX400 שילמתי עליה אחרי כל ההנחות מתצוגה 4000 שח.

לפני כחודש הטלויזיה נדפקה, כן כן אני עדיין באחריות כי האחריות של יורוקום ז"ל 5 שנים (עד סוף ספטמבר!) - פה מגיעה תודה ענקית לחבר'ה ששיתפו את ההתנהלות מול המעבדה הזוועתית והפשיטת רגל - בזכות הפוסטים האלה בחרתי בדרך שבחרתי להתנהל - אז שוב תודה ותראו כמה זה חשוב לשתף מהנסיון שלנו.

פניתי לאלמ - ייאמר לזכותם שהם ענו ממש מהר והיו קשובים, לא ממש נפנפו אותי, העלו את החשבונית והאחריות לפי השם שלי ומק"ט הכל מסודר, העבירו הלאה להנהלה והרגשתי שמטפלים בי, אמנם נעלמו לשבועיים (בכל זאת זה ישראל, תמיד יש סיכוי שהלקוח יתייאש אז בואו נייאש אותו קצת נו שיטת מצליח אתם יודעים..)

לא ירדתי מהם, והיום הגיעה ההצעה המיוחלת דבר ראשון טלויזיה אחרונה במחסן PANASONIC TH-65HX650L ב-1K שח (חישוב זריז כרגע הם מוכנים לתת לי 2000 שח בערך על הטלויזיה שלי..) - למדתי לא להגיד לא, אז אמרתי אוקיי סבבה אבל אשמח לקבל הצעות מחיר לדגמים אחרים שמעניינים אותי קצת יותר...בהינתן כל ההצעות לכל הדגמים - נחליט.

ופה נכנסת השאלה שלי אני מאוד רוצה להשתדרג וזו אחלה הזדמנות ש"נפלה" עליי אז אני זורם, לכן מתלבט ראיתי אצל חברים מצד אחד את ה SONY 75 XH95 - סבבה לגמרי אבל יותר אהבתי
LG OLED 65 C1 אצל חבר אחר

אמרתי לאלמ שיחזרו אליי עם הצעות מחיר ל OLED65G1PVA
וגם
OLED77B1PVA וגם G1\C1 ממש יקר לי (אשקול לפי ההצעות שאקבל מהם) ואני צריך טיעונים טובים - בשביל מה אני מוציא כאלה סכומים..

מעבר לזה השימושים שלנו, בעיקר YES\נטפליקס\AMAZON PRIME\PLEX\מלא יוטיוב\מסחר בבורסה כנראה שלא כי אני פוחד לשכוח פתוח על איזה גרף וזה וואחד צריבה - אני טועה?

משחקים סוני 5 יחובר אבל אני אשחק פעם באף פעם..הלוואי שהיה לי יותר זמן.

מחשב יחובר כמובן דרך APPLE TV - בעבודה בחדר ישיבות לא רואים כלום בגודל כזה..מצד שני זה לא OLED ובלי GSYNC - זה פחות קריטי לי.

צפייה בעיקר בערב לילה, חלונות לצד של הים ככה שאין שמש חזקה\ישירה טיפה בצהריים אבל אפאחד לא צופה בשעות אלה..

אני יודע שכולם ממליצים (בהינתן ויש מקום) לקחת מה שיותר גדול כדי לא להצטער מאוחר יותר, מצד שני הקטע של הצריבות קצת מטריד אותי והמחיר כמובן, מצד שלישי אני פגוע טלוויזיה, אז לבוא ולשים מלא כסף על טלויזיה - קצת חושש, וה-שיקול אם אני יכול עוד חודש ביריד אני מאמין OLED77B1PVA תעלה לי בסביבות 10K (נטו אחרי כל ההנחות של חבר ו-20%- מתצוגה)
OLED77C1PVA סביבות 12K..

אשמח לדוגמאות של מחירים בהינתן כל העובדות שאני אמור לקבל מהם ולחטוף..בל נשכח שאם לא הגעתי למחיר טוב, אני נשאר בלי כלוםבשלב הזה..זה או לקחת מה שנותנים לי בסופו של דבר או ללכת לריב בתביעות קטנות (לא בא לי).

אשמח לטיפים\דרכי פעולה כדי שיצליח לי..אני כל הזמן חוזר על המנטרה שלי - אני אומר להם בואו נלך אחד לקראת השני אין צורך במלחמות מטופשות...עד פה הגעתי רוצה לסיים את זה ולהיות בצד המרוצה לשם שינוי.

בתקווה שעוד יומיים אעדכן מחירים (זה מה שהובטח לי).

תודה מראש.
...
מה הכוונה שלך שאתה מחבר את המחשב דרך ה Apple tv?
אתה לא מחבר אותו דרך מגבר או ישירות לטלויזיה?

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”