כיסוי פלסטיק אחורי

פורום מסכי OLED בחסות LG
סנטי (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 4 פעמים

כיסוי פלסטיק אחורי

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם

במיטב המסורת היהודית של "נעשה ונשמע", אז קודם עשיתי מעשה ורק אחר כך הבנתי שאולי עשיתי שטות.
במאחורה של המסך, יש כיסוי שקוף כמו שיש על המסך. לא הורדתי אותו.
הדבקתי רצועת לדים לבנים במעטפת האחורית של המסך, על הציפוי.
השאלה היא האם חייבים/עדיף/יש סיבה להוריד את הכיסוי האחורי ב CX, דבר שיחייב אותי לקנות רצועת לדים חדשה, או שהכל סבבה.

תודה לעונים
אלה העקרונות שלי !! לא מוצאים חן בעינייך ?! ....יש לי אחרים ! (הפילוסוף הדגול גראוצ'ו מרקס)

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

Re: כיסוי פלסטיק אחורי

נושא שלא נקרא #2 

אם זה חוסם פתחי אוורור אז תוריד, הטלוויזיות האלו מתחממות וזה יכול לגרום לנזק או לחילופין לפגוע בחווית הצפיה

NeatNit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מתוך סקרנות, למה זה יחייב אותך לקנות רצועה חדשה? אתה לא יכול להוריד את הרצועה הקיימת ולהדביק אותה שוב?

קשה לומר אם הכיסוי הזה מפריע למשהו. לדעתי היצרנים יודעים שרוב האנשים לא שמים לב לזה ומשאירים את זה דבוק, אז הם מהנדסים את זה ככה שזה לא יזיק. אבל זה רק ספקולציות שלי.

אבל בלי קשר לאם זה עושה נזק או לא.. זה מציק לך מספיק כדי לכתוב שאלה פה בפורום. רק בשביל השקט הנפשי שלך, יכול להיות ששווה להוריד את זה :)

אם יש לך אפשרות להשאיר את החלקים שהאורות מודבקים עליהם, אבל להוריד את כל השאר - זה מה שאני הייתי עושה. ככה גם הלדים לא צריכים להיות מודבקים ישירות על הטלוויזיה. אבל אני לא ממש יכול לדמיין שזאת תהיה אופציה..

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #4 

צריך להוריד את הכיסוי פלסטיק, כי הוא מונע מהפאנל להתקרר כמו שצריך, מאחר והחלק האחורי אמור לשמש כמפזר חום.

סנטי (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

א. המתקינים מטעם החברה לא הורידו, אז לא חשבתי שזה נחוץ, אך תודה על ההזהרה, אעשה בעצמי
ב. הפסים מגיעים עם פס הדבקה. ברגע שהדבקת פעם אחת, זהו.
ג. אוריד את הכיסוי האחורי ואקנה עוד פס. הלכו 10$ פלוס דמי משלוחה. נעמוד בזה.
שבת שלום ותודה
אלה העקרונות שלי !! לא מוצאים חן בעינייך ?! ....יש לי אחרים ! (הפילוסוף הדגול גראוצ'ו מרקס)

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”