אחריות נבזית של היבואן ח.י. על מסך מחשב LG 29WN600-W 29'' LED

פורום מסכי OLED בחסות LG
nat5050 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

אחריות נבזית של היבואן ח.י. על מסך מחשב LG 29WN600-W 29'' LED

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב,

בספטמבר האחרון, אמרתי לעצמי שאני אשדרג את המסך HP 24 אינטש שאיתי כבר 4 שנים ומשרת אותי נפלא, במסך יותר גדול שאוכל לשחק עם כמה חלונות במקביל.

ראיתי את המסך מסך מחשב LG 29WN600-W 29'' LED באתר של KSP. הזמנתי דרך המחשב והוא הגיע במהרה.

בהוראות אפילו היה לכאורה "השווצה" שבמסך LG אפשר לנקות אותו בחומר ניקוי רגיל ולא חומר מיוחד למסכים.

אבל אני חננה שכמוני, המשכתי לנקות אותו בחומר של מסך מחשב כמו שעשיתי בכל המסכים הקודמים כולל הטלווזיה שארפ שיש לי שכבר בת 12 שנה!!!!

לפני כשבועיים המסך פתאום התחלף לירוק. כאילו כל הצדדים שלו פס ירוק וגם באמצע. פניתי לשירות. שלחתי תמונות. ביקשו שוב ושוב תמונות לראות שאין שבר. אמרו נשלח טכנאי. לקח להם שבוע להגיע. בבוקר של אותו היום ניקיתי את המסך שוב כדי שהוא יהיה נקי לטכנאי. הזבלון הזה פותח לי את הפלסטיק, בודק שאין שברים ואז הופ: מנגב באצבע את הלמטה של הכיסוי פלסטיק של המסך ואומר: הי, יש קורוזיה. השפרצת יותר מדי חומר ניקוי. ופשוט הולך!

אמרתי לו קח את המסך, תנסה לתקן אותו במעבדה והוא: "אין אחריות. היית צריך להשפיץ את החומר על המטלית ואז לנקות"

אמרתי לו ולKSP שמעולם לא נתקלתי בכזו בעיה, ואין קורוזיה. קורוזיה זה שיש ירוק ולא היה שם שוב דבר ואם זה נכון אז היו צריכים לכתוב על המסך או בנייר הוראות כאלו ושמעולם לא נתקלתי בכל 40 שנות חיי בכזה דבר ואני עובד על המחשב כבר מכיתה ב'!!!!

נשארתי עם מסך כמעט חדש, בן פחות משנה(!) שעלה לי קרוב ל1500 שקלים, שיש לו "לכאורה" שלוש שנים אחריות מלאות ובעיקר, בלי שום פתרון.

בושה. למישהו יש פתרון? מישהו נתקל באותה הבעיה שהמסך ירוק גם בחברות אחרות? בקשקוש הזה של החומר ניקוי? האם החליפו לו את המסך?

הזיה.

תודה לעוזרים.
171902.jpeg

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

Re: אחריות נבזית של היבואן ח.י. על מסך מחשב LG 29WN600-W 29'' LED

נושא שלא נקרא #2 

סביר שאין קשר בין קורוזיה (אם זאת אכן קורוזיה) בתחתית המסך לתקלה שלך אבל זה תירוץ ידוע לא לתת אחריות. פחות שמעתי על זה בהקשר של מסכים אבל זאת לא הפעם הראשונה.
אבל אם נותן האחריות עקשן בסירובו אתה יכול רק לתבוע אבל אז אתה צריך חוות דעת מטעם טכנאי שלך או משהו. שיהיה משקל לטענה שלך. זה הרבה הוצאות עכשיו, טרחה של בית משפט ואפשרות להפסד הוני, במיוחד אם תפסיד או אפילו אם תושג פשרה.
חוץ מקורוזיה, יש אפשרות שזה משקע בצבע של נוזל בניקוי. זה אפילו סביר מאוד.

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

באיזה חומר ניקוי אתה משתמש?

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אם חיבור הפנל במכשיר שלך נמצא בתחתית המסך, נוזל יכול לגרום לנזק

אם החיבור הוא בחלק העליון אז אין קשר.

בכל מקרה הטכנאי צודק שלא צריך להטביע את המכשיר אלא להשתמש במטלית לכה. אני באופן אישי משתמש רק במיים ולא בשום חומר אחר.

אתה תמיד יכול לתבוע, זה זול, פשוט וקל. קודם כל תבדוק עם עצמך שזה לא אתה שבאמת גרמת לנזק.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”