LG C8 - אחרי עדכון הייתה הודעה על פיצ'ר חדש שלא הספקתי לקרוא , אולי LG HBROW, מישהו ראה ויודע מה זה?

פורום מסכי OLED בחסות LG
bixente (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

LG C8 - אחרי עדכון הייתה הודעה על פיצ'ר חדש שלא הספקתי לקרוא , אולי LG HBROW, מישהו ראה ויודע מה זה?

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם. אתמול הדלקתי את ה C8 והייתה הודעה למעלה (שנעלמה מהר ובגלל זה אני לא סגור על מה היה רשום שם במדויק) שרשמה שיש פיצ'ר חדש בשם LG HBROW או משהו דומה. יש סיכוי שמישהו כאן בפורום ראה את ההודעה בצורה טובה יותר ויודע להגיד על מה מדובר?
תודה רבה

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

Re: LG C8 - אחרי עדכון הייתה הודעה על פיצ'ר חדש שלא הספקתי לקרוא , אולי LG HBROW, מישהו ראה ויודע מה זה?

נושא שלא נקרא #2 

גם אני ראיתי את זה על C1 אתמול, אבל לצערי גם אני לא הספקתי לקרוא את ההודעה ולא יודע מה זה.

mordsxx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

Re: LG C8 - אחרי עדכון הייתה הודעה על פיצ'ר חדש שלא הספקתי לקרוא , אולי LG HBROW, מישהו ראה ויודע מה זה?

נושא שלא נקרא #3 

תלחץ על כפתור הבית ותגלגל עד שתראה את הלשונית צהובה/כתומה של הפעמון שם מאוחסנים כל ההודעות.
ובהזדמנות, תוכל לעדכן מהי ההודעה?

bixente (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

03/06/2021 20:30  
mordsxx כתב:
תלחץ על כפתור הבית ותגלגל עד שתראה את הלשונית צהובה/כתומה של הפעמון שם מאוחסנים כל ההודעות.
ובהזדמנות, תוכל לעדכן מהי ההודעה?
...
תודה רבה לכל הכרתי את האפשרות. בכל מקרה זה מה שזה היה
תמונה

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”