עוד ערוץ מקצועי מכתיר את האולד של LG כטובה ביותר לגיימרים

פורום מסכי OLED בחסות LG
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

עוד ערוץ מקצועי מכתיר את האולד של LG כטובה ביותר לגיימרים

נושא שלא נקרא #1 

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

Re: עוד ערוץ מקצועי מכתיר את האולד של LG כטובה ביותר לגיימרים

נושא שלא נקרא #2 

ביקורת בהחלט מעניינת ומומלצת!
חשוב מאוד להדגיש שההמלצה שלהם ברכישת המסך היא שהוא מיועד ללגיימינג וצפייה בתוכן
מי שרוצה לשלב עבודת מחשב, גלישה וכיו"ב עדיף משהו אחר

beni7320
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אינני מבין
הרוב כאן החליטו ללכלך על LG ולכוון לסוני אולד?
לא חראם על ח.י ? חח

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מסכי אולד של סוני ו lg נותנים בארץ את התמונה הטובה ביותר ,כיול נכון של 2 החברת יביא לתמונה כמעט זהה.ההבדלים הם בעיקר במסביב כמו מערכת הפעלה,סאונד ,חיבורים וכו...
בחול יש את פנסוניק שיש לה גם אולד מצויין

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #5 

19/07/2021 11:26  
beni7320 כתב:
אינני מבין
הרוב כאן החליטו ללכלך על LG ולכוון לסוני אולד?
לא חראם על ח.י ? חח
...
אשמח להסבר איך קפצת למסקנה המוזרה הזו ועוד מת'רד שכזה....

tamir89
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

שאלת תם:

אני לא גיימר גדול אבל אין סכנה ממשית לצריבה בגיימינג? על אחת כמה וכמה כשמדובר בגיימינג הכוללים על המסך HUD ותצוגות קבועות אחרות למיניהן..

אני שואל כי חוויתי צריבה על מסך B6 בשימוש טלוויזיה / סרטים רגיל. למען ההגינות אומר כי ח.י. התנהלו כראוי והחליפו לי למסך B7 (שגם בו יש סימני צריבה של הלוגו של ערוץ 12 אבל עדיין לא פניתי עם זה לשירות לקוחות).

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #7 

tamir89 - ההגיון שלך שגוי. בגיימינג לא אמורה להיות הסכנה הנ"ל אלא אם כן אתה מאלו שמשחקים כל החיים במשחק אחד. רב האנשים שאני מכיר מסיימים משחק ועובדים למשחק הבא, כך שאין שום דבר קבוע והכל מתחלף. שוב - זה בהנחה שאתה שחקן מקצועי שמתמקד ומשחק רק במשחק אחד 24/7.

בנוסף אם אתה בעצמך מציין שיש שירות אמין במקרה של צריבה במידה והיא קורית - היכן החשש?

tamir89
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

20/07/2021 16:01  
Huber כתב:
tamir89 - ההגיון שלך שגוי. בגיימינג לא אמורה להיות הסכנה הנ"ל אלא אם כן אתה מאלו שמשחקים כל החיים במשחק אחד. רב האנשים שאני מכיר מסיימים משחק ועובדים למשחק הבא, כך שאין שום דבר קבוע והכל מתחלף. שוב - זה בהנחה שאתה שחקן מקצועי שמתמקד ומשחק רק במשחק אחד 24/7.

בנוסף אם אתה בעצמך מציין שיש שירות אמין במקרה של צריבה במידה והיא קורית - היכן החשש?
...
תודה על ההתייחסות.
במקרה הספציפי של היבואן בארץ - כל עוד ימשיכו במדיניות של תיקונים או החלפה במקרה של צריבה אז כמו שאתה אומר אין כל חשש.
השאלה שלי הייתה יותר ברמת המאקרו לאור ההכתרה של המסך כטוב ביותר לגיימינג בערוצים בינלאומיים שונים (היות ואינני יודע מה מדיניות ההחלפה ו/או התיקונים במדינות שונות).
כמו שאתה אומר יש אנשים שעוברים ממשחק למשחק, אך מנגד יש גם אנשים ש"חורשים" על משחק אחד או שניים (ראה ערך פיפא / NBA למיניהם או לחילופין משחקי רשת כגון CoD וכד'), ואצלם אני סבור שקיימת סכנת צריבה ממשית. יתכן ואני טועה.
למען הסר ספק אני חושב שמדובר במסך מעולה לסרטים/טלוויזיה. פשוט אני תוהה אם כך המצב גם עבור גיימרים כבדים (לאור סכנת הצריבה).

ObiWanAloni
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

תמיר, קודם כל, במשחקים יש מסכי טעינה, מסכים בין לבין, וכו׳, שלמיטב הבנתי גורמים לפיקסלים להתרענן.
שנית, יש את ההגדרות של המסך שנועדו לשמור מפני צריבות, ממליץ להפעיל אותם.
שלישית, אני חושב שמי שחושש לדבר כזה יכול גם לעשות פעולה אקטיבית כדי למנוע מצריבת מסך לקרות:
תמיד אפשר לעבור כל כמה שעות לערוץ טלויזיה/נטפליקס/יוטיוב/ כל דבר אחר. להפעיל רגע כותר, לתת לפיקסלים להתרענן, ולחזור למשחק.

אני אישית משחק באקסבוקס על cx, ואין לי שום חשש, מהסיבות שלמעלה וגם, כמו שהובר פירט - אני עובר ממשחק למשחק. אני גם חושב שביום הכי קשוח שלי אשחק אולי גג 5 שעות ברצף, ובאמת שזה די נדיר.

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

בקיצור, צריך לעבוד בשביל הטלווזיה ששילמת עליה הרבה כסף. בפורומים בחו"ל קוראים לזה "להיות בייביסיטר של הטלווזיה שלך". יש אנשים שזה בהחלט מתאים להם ויש אנשים שממש לא מתאים להם. כל אחד צריך לאפיין את עצמו (גם לקנות למבורגיני זה כאב ראש בשימוש יומיומי).

כל אולד תיצרב בסוף וזה כאב ראש כשזה קורה. אני אישית היתי מעדיף לא להתרגש יותר מדי ולהנות מהמוצר בלי חששות ולתמחר קניה של אולד חדשה כשאני קונה אולד, הכי הרבה זה עוד כסף אבל אני נהנה בינתיים מהאיכות (ולא שומר את הלמבורגיני בחנייה כדי שלא תינזק).
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

NeatNit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

02/08/2021 13:03  
ObiWanAloni כתב:
תמיר, קודם כל, במשחקים יש מסכי טעינה, מסכים בין לבין, וכו׳, שלמיטב הבנתי גורמים לפיקסלים להתרענן.
שנית, יש את ההגדרות של המסך שנועדו לשמור מפני צריבות, ממליץ להפעיל אותם.
שלישית, אני חושב שמי שחושש לדבר כזה יכול גם לעשות פעולה אקטיבית כדי למנוע מצריבת מסך לקרות:
תמיד אפשר לעבור כל כמה שעות לערוץ טלויזיה/נטפליקס/יוטיוב/ כל דבר אחר. להפעיל רגע כותר, לתת לפיקסלים להתרענן, ולחזור למשחק.

אני אישית משחק באקסבוקס על cx, ואין לי שום חשש, מהסיבות שלמעלה וגם, כמו שהובר פירט - אני עובר ממשחק למשחק. אני גם חושב שביום הכי קשוח שלי אשחק אולי גג 5 שעות ברצף, ובאמת שזה די נדיר.
...
זה לא משנה אם מחליפים מסך. מה שמשפיע זה כמה זמן סה״כ הפיקסלים היו באותו צבע. אז כל הטריקים שציינת לא רלוונטיים, אין צורך "לתת לפיקסלים להתרענן".

לטלוויזיות של LG (ואולי גם לאחרות?) יש אפשרות של "מרענן פיקסלים" בתפריט, אני לא לגמרי יודע מה זה אבל אני משער שזה משהו יותר מתוחכם מסתם להפעיל את הפיקסלים על צבעים מסוימים.

מה שכן - אני מסכים עם מה שאמרו לפני. אם תשחק במשחק אחד ימים ולילות במשך חודשים או שנים, אז כן תהיה צריבה של ה-HUD במסך. (וזה לא משנה כמה סרטים ראית בין לבין)
אבל אם כמו רוב האנשים אתה עובר בין משחקים, משקיע רק כמה עשרות שעות בכל משחק, או כמה מאות שעות לכל היותר, אז אין שום חשש לצריבה. זה פשוט לא מספיק זמן כדי להשפיע.

ptrToPtr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

אני חושב שהמצב קצת יותר מורכב מהמצב הקיצון של משחק אחד במשך ימים ולילות. יש משחקים שונים שמציגים HUD מאד דומה באותם אזורים בדיוק על המסך (מרוצים ולפעמים גם Shooters), מה שגם שמשחקי ספורט שיוצאים כל שנה מחדש מציגים את ה-HUD בדיוק באותו מקום כמו בשנה הקודמת (שם בעיקר הבעיה), וצריך לקחת את זה בחשבון כל אחד לפי אופי השימוש שלו.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”