רוצה לקנות OLED חושש מצריבה

פורום מסכי OLED בחסות LG
Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

Re: רוצה לקנות OLED חושש מצריבה

נושא שלא נקרא #16 

אם רוב הצפייה שלך זה ערוץ 12,13 בשביל מה אתה צריך אולד? קח סוני 90 או 95 ותהנה גם בסרטים

tomer077
חבר פעיל
חבר פעיל
שם מלא: תומר
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

23/01/2022 11:35  
שלומי511564 כתב:
חשבתי על הדגם B1 של LG, בני הבית לרוב צופים בערוץ 12 רוב היום, כל יום.
או ערוץ ילדים למשל. שזה דלוק על אותו ערוץ רוב שעות היום.
אפילו המסך סתם דלוק ורק שומעים.

השאלה עם ההגנות שיש וכל הפיצרים האם זה יכול "להיצרב" על המסך ?
...
הכל יכול להיות לא מתחייב אבל מניסיון יהיה קשה לך להרוס את המסכים החדשים ותוסיף לזה את אחריות יבואן ואתה יכול להיות בשקט אבל אם הצריכת תוכן שלך גם ככה ערוצים רגילים אז חבל על הכסף של הoled קח לך led nano90

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

לכל טכנולוגיה יש יתרונות חסרונות, אף אחת לא מושלמת. באולד זה צריבות, באחרים זה עננות וחוסר אחידות בפאנלים שזה משהו שלרב אי אפשר לקבל עליו מימוש אחריות בניגוד לצריבות. אם אתה כ"כ חושש קנה משהו אחר, אבל לפני כן ממליץ לצפות בזה:

ambar
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

23/01/2022 21:33  
טלHD כתב:
האמרה הזו מקבילה לזה שתגיד שאתה חושש לקנות פרארי כי בלחיצת גז פראית אחת אתה עלול לעשות תאונה, אז עדיף לקנות משפחתית 1.6 ממוצעת. :lol:
ואם זה לא היה ברור אז Nano90 זה מסך עממי/בינוני/ממוצע למול oled שזה הפרארי...
יש סיכונים כל שהם (קטנים הרבה יותר משנים עברו)... אבל כאלו שמתגמדים למול האיכויות והביצועים של ה oled.
...
אהבתי את האנלוגיה :D

gkatz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

מה זה 2018?
איזה צריבה?

ViruzZ
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

כל הנושא של הצריבות זה ממקור ישן נגיד עד 2018 וזה לא רלוונטי יותר..
אני משתמש ב OLED בתור מסך מחשב, 14 שעות ביום של דפדפן עם 1000+ טבים [tabs] בשורות [לפעמים עד חצי מסך]
ב תחילת 2016 קניתי 55C6P אמריקאי בארץ מחנות שעושה יבוא בכמות קטנה, ואשתמשתי בו עד סוף 2019 בתור מסך מחשב, נתתי אותו להורים בתור טלויזיה לסלון והם מרוצים חבלז.
ב 2019 קניתי C9 בגלל ה 4K + 120 + GSYNC, מסך מחשב מצויין [ואני מדבר אל דגמי 55 אינטש] זה לא כזה גדול, אחרי חודש ראשון מתרגלים ואז אין דרך חזרה, מסך מחשב רגיל אני לי יקנה בחיים, גם בגלל הגודל וגם בגלל הפאנל, מינימום אני יכול לרדת ל 48 אינטש OLED.
השנה אני חושב לשדרג, רק בגלל שיש פאנל OLED מדור חדש, הטלויזיה שלי מושלמת ו יש אחריות שקניתי סהכ 8 שנים 3 + 5, ניתן אותה להורים.
אין מה להיפחד מצריבה
אפילו הטלויזיה הישנה מ 2016, היו לה כמו GHOSTING כזה שזה לא נראה לעין עם אתה צופה בטלויזיה, רק עם תשים תמונה סטטית מ USB, ותחפש טוב, זאת אומרת מבחינתי אין כלום, עם אפשר לראות סרט ו זה לא נראה לעין אז מבחינתי זה לא קיים.
בדגם החדש בכלל אין כלום ואני חיפשתי טוב כי רציתי להפעיל אחריות ולשדרג טלוויזיה ולצערי אין כלום

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”