מחשב מיני מבוסס i7-9750H + GTX1650 ב-1910 שח

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מרחבי הרשת כמו Gearbest, Aliexpress, ebay, GeekBuying, TomTop, KSP ועוד
Fish72 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 956 פעמים
קיבל תודות: 335 פעמים

מחשב מיני מבוסס i7-9750H + GTX1650 ב-1910 שח

נושא שלא נקרא #1 

Gico
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 65 פעמים

Re: מחשב מיני מבוסס i7-9750H + GTX1650 ב-1910 שח

נושא שלא נקרא #2 

קניתי בדיוק את המחשב הזה באוקטובר במחיר המלא שלו (כ-800$) עם 16GB זכרון ו-NVME של 1TB.
הדיסק הוא ז*ל סיני, כנראה מספיק טוב לשימוש רגיל, אבל כשהשתמשתי במחשב לייצר פלוטים של Chia
(מטבע קריפטו מבוסס נפח אחסון, שהתהליך לזכות בו שוחק מ-א-ו-ד SSDs), הדיסק התקלקל אחרי חודש-חודש וחצי.
החלפתי לדיסק של WD, והמחשב עבד טוב מספר חודשים (עדיין 24/7 לייצר פלוטים), ואז התחיל לקפוא (To Freeze)כל יום יומיים. זה קורה גם כשלא מייצר פלוטים.
החלפתי זכרון ולא עזר. אני מניח שהבעייה בדיסק של WD שנשחק גם הוא. אני מחכה שיתקלקל כדי לאמת זאת...לא בא לי להתקין חלונות ללא סיבה מספקת.

הילד (בן 9) משחק על המחשב משחקים מדי פעם, אך עדיין לא ממש מנצל את ה-1650 שהיה הסיבה שקניתי את המחשב: מחשב מיני שאפשר יהיה גם לשחק עליו.

תחת ההנחה שהשימוש שלי במחשב הוא זה שגרם לבעיות, אני מרוצה מהתמורה בתקופה הזו של כרטיסי מסך במחירים מטורפים.
מה שכן הנסיון עם המחשב הזה (יש לי בבית עוד שני מחשבי נוק ישנים שהיו טובים לתקופתם) חידד אצלי את ההבדל בין מחשב מיני למחשב בגודל מלא:
יש לי מחשב בגודל מלא עם Ryzen 3600 שיציב באופן יוצא דופן וחודשים טוחן פלוטים בלי להזדקק לשום Restart (אם זוכרים לדחות את העדכונים של מיקרוסופט...).

Fish72 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 956 פעמים
קיבל תודות: 335 פעמים

Re: מחשב מיני מבוסס i7-9750H + GTX1650 ב-1910 שח

נושא שלא נקרא #3 

תודה על האינפוט. אני בכוונה קונה את המחשבים המוקטנים ללא זכרון ודיסקים, כי ראיתי שרכיבים שהמוכרים הסינים שמים הם אקראים וגם הרבה יותר יקרים מאשר לרכוש בנפרד ולהתקין. בנוסף הם דופקים מחיר משמעותי על התוספות. זה גם נותן לי יתרון של אחריות ארוכה יותר על הרכיבים.
בגלל המחירים הלא הגיוניים של כרטיסי המסך לדעתי מדובר על דיל מאוד משתלם. גם הבקורות בערוצי היוטיוב השונים שראיתי די טובות בחודשים האחרונים למערכות עם ה 1650.
אני גם מתעסק עם CHIA שבאמת צריכה דיסק עם TBW מכובד ובנוסף שיהיה מהיר ואף רצוי GEN4/או 128GB של ראם למיקסום מהירות הפלוט ב MADMAX.

שלח תגובה

חזור אל “HT Deals”