סגירת רשתות 2G ו 3G של הפלאפונים

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

סגירת רשתות 2G ו 3G של הפלאפונים

נושא שלא נקרא #1 

בעבר הבנתי שהקליטה בהן היא ממש טובה ולמרחק רחוק יותר בגלל אורך הגל ולא צריך להיות ממש קרוב לאנטנה בשביל לשדר.
ועדיין עם התקדמות הטכנולוגיה כנראה שהתעבורה לא מספיקה בשביל לשרת את הרשת.
בנוסף כנראה שתחזוקה של האנטנות הקיימות תהווה בעיה לאורך הזמן.

מה שבטוח שהתכנולוגיות האלו במכשירים שרק התחילו לתמוך ב 4G היו ממש גלגל הצלה כי מכשירים שהם לא מכשירי הדגל תמחו רק על הקשקש ב 4G ואולי רק באחד מהתדרים שהספקית אפשרה וגם בו לא תמיד היו זמינים.
כיום גלישה איטית שנתמכת גם ב 2G (יתכן שההאטה תקפה בכל הרשתות) היא בחינם! כשנגמרת חבילת ה 3G/4G

חבל יהיה לזרוק את מכשירי ה 3G תכננתי עוד לעבוד איתם.
כמו כן יש ברשותי מכשירי 2G לגיבוי של NOKIA שעוד עובדים
מה צריכים יותר מעבר שיחות פשוטות בטלפון
רק אזכיר שמכשירי פלאפון טובים עלו מעל 2000ש"ח ויכלו עוד לשרת נאמנה החל מווצאפ וגלישה ועד לאפליקציות ויוטיוב (480P גם מצויין, זה לא צג 50+" ...)
זה כן פוגע לי בכיס לרכוש פלאפון חדש טוב או להשאיר את מכשיר הדגל היחיד שלי שלי עם 4G בלבד
אנשים עכשיו יחשבו פעמיים לפני קניית פלאפונים ככלל.
... בי בי NOKIA 3100
וכן אזכיר את ה 1G שגם אליו היה לי פלאפון באוסף, וכידוע לכם זו הייתה רשת יותר מסורבלת ויקרה וגם הפלאפון היה גדול וכבד. אז אין פלא שנסגרה.

כתבות
https://www.ynet.co.il/economy/article/rJP6pVJhP
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001339467

*עוד משהו מעניין: בקרוב לא תצטרכו NANO-SIM המכשירים הבאים יהיו עם SIM מובנה ורק בחברות יהיה אפשר לתכנת אותו.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

Re: סגירת רשתות 2G ו 3G של הפלאפונים

נושא שלא נקרא #2 

אלו כתבות מלפני כמה חודשים, זה לא משהו חדש.
לגבי המשפט האחרון שלך עם ה- "SIM מובנה ורק בחברות יהיה אפשר לתכנת אותו", אין דבר כזה. יש אם כבר eSIM והוא קיים כבר משנת 2015 בשעונים חכמים ומלפני 2-3 שנים גם באייפון. לא צריך את הספק על מנת להטמיע את ה- eSIM, רק לסרוק QR, זה מה שאני עושה בכל פעם שאני נוסע לחו"ל וצריך חבילה מקומית.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

Re: סגירת רשתות 2G ו 3G של הפלאפונים

נושא שלא נקרא #3 

מה לגבי מי שמחזיק קווים מחוץ לארץ בנדידה פה בישראל והם יושבים על דור 2? האם הם יעברו לדור 4 אוטומטית?

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”