מחפש מלון באילת (דרישה לא סטנדרטית)

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

מחפש מלון באילת (דרישה לא סטנדרטית)

נושא שלא נקרא #1 

הדרישה הלא סטנדרטית זה חניה נורמלית במלון. מהי חניה נורמלית? חניה מקווחת. שלא כל אחד שפותח את הדלת ידפוק בדלת של הרכב שחונה לידו.
למשל לפני מספר שנים לנתי בהרודס. היה כתוב שיש חניה צמודה. נכנסתי לחניון וחשכה נפשיץ הרכבים חונים בצפיפות מגעילה.

הצעות של נסיעה בתחבורה ציבורית.טיסה לא רלוונטית

תודה מראש

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

Re: מחפש מלון באילת (דרישה לא סטנדרטית)

נושא שלא נקרא #2 

לצערי לא יעזור לך. תקן החנייה בישראל הוא רוחב 2.30 מטר בלבד. גם אם יש סימונים של חניות, הישראלי הממוצע מתייחס אליהם כאל המלצה בלבד, ותמיד יימצאו אלה שחונים על הקו או מעבר לו.
יש חניות שגובלות בעמודים/קירות והן צריכות להיות רחבות יותר לפי התקן, אבל לא מובטח לך שתוכל למצוא כזו פנוייה.
גם אם תמצא חנייה רחבה מאד, אם טכנית אפשר לדחוף שם רכב נוסף - יימצא מישהו שיעשה את זה.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #3 

17/07/2021 19:39  
איינשטיין כתב:
לצערי לא יעזור לך. תקן החנייה בישראל הוא רוחב 2.30 מטר בלבד. גם אם יש סימונים של חניות, הישראלי הממוצע מתייחס אליהם כאל המלצה בלבד, ותמיד יימצאו אלה שחונים על הקו או מעבר לו.
יש חניות שגובלות בעמודים/קירות והן צריכות להיות רחבות יותר לפי התקן, אבל לא מובטח לך שתוכל למצוא כזו פנוייה.
גם אם תמצא חנייה רחבה מאד, אם טכנית אפשר לדחוף שם רכב נוסף - יימצא מישהו שיעשה את זה.
...
אוקיי. נשמע הגיוני.
אתה או מישהו אחר מכירים מלונות שיש להם חניות בים עמודים או קחרות?
אגב, עוד אופציה זה חניון ציבורי בקרבת מקום למלון.

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

עד כמה שזכור לי, ברויאל גארדן החניות יחסית מרווחות, במיוחד אלה המקורות. לא ברמה שאתה תיארת אבל פחות גרוע מאשר בישרוטל ים הסוף, המלך שלמה ורויאל ביץ'.

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #5 

טוב, נראה שבסוף אעשה את זה ביום אחד. מקווה לא לסבול יותר מידי.

קראתי כמה טיפים לנהיגה ארוכה. אנסה ליישם.

תודה מכל אופן!

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

הנהיגה לאילת הפכה לפשוטה מאחר והכבישים השתפרו פלאים
אני מציע לך בכביש הערבה להפעיל קרוז קונטרול או מגביל מהירות על 100 קמ"ש (לפי וויז)

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

האמת, כביש הערבה זה פחד אלוהים… אשתי לא מוכנה לשמוע על נסיעה לאילת ברכב
גם לא כשאמרתי שאני קונה מסך ונחסוך לפחות 1000₪ בקנייה פלוס 1000₪ על טיסות

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #8 

18/07/2021 21:54  
mrraz111 כתב:
אני מציע לך בכביש הערבה להפעיל קרוז קונטרול או מגביל מהירות על 100 קמ"ש (לפי וויז)
...
זה נכון אבל עדיין למישהו כמוני שלא מרבה לצאת מאזור המרכז, לנהוג ביום אחד 900~ ק"מ זה לא פשוט לגוף.
אני גם זוכר שכשעשיתי את זה לפני כ 7 שנים, איפושהו בחזור התחיל לכאוב לי הגב התחתון והאגן.

אני דווקא מעדיף לא לנסוע דרך כביש הערבה אלא דרך מצפה רמון (שמתחבר לכביש הערבה לקראת סופו). זוהי דרך מעניינת יותר. גם אין לי קרוז קונטרול אז זה לא רלוונטי :)

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #9 

18/07/2021 22:37  
guyezra כתב:
האמת, כביש הערבה זה פחד אלוהים… אשתי לא מוכנה לשמוע על נסיעה לאילת ברכב
גם לא כשאמרתי שאני קונה מסך ונחסוך לפחות 1000₪ בקנייה פלוס 1000₪ על טיסות
...
אני מאמין שאתה מתכוון מבחינת תאונות. אם אכן זה העיניין, אני דווקא חושב שהאכיפה המטורפת שיש בו + זה שהפכו אותו מתישהו לכביש דו מסלולי (לפחות בקטע הסופי) עם גדר הפרדה זה בטוח עשה משהו למספר התאונות שיש שם.

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

19/07/2021 21:16  
kingikra כתב:
mrraz111 כתב:
...
זה נכון אבל עדיין למישהו כמוני שלא מרבה לצאת מאזור המרכז, לנהוג ביום אחד 900~ ק"מ זה לא פשוט לגוף.
אני גם זוכר שכשעשיתי את זה לפני כ 7 שנים, איפושהו בחזור התחיל לכאוב לי הגב התחתון והאגן.

אני דווקא מעדיף לא לנסוע דרך כביש הערבה אלא דרך מצפה רמון (שמתחבר לכביש הערבה לקראת סופו). זוהי דרך מעניינת יותר. גם אין לי קרוז קונטרול אז זה לא רלוונטי :)
...
אתה יכול לעשות לילה במצפה רמון בכל כיוון ואז יהיה לך קל יותר
נסה פעם במקום להתחבר לכביש הערבה בסוף, להתחבר לכביש 12
זו דרך מדברית יפה מאוד, נוסעים על גבול סיני, מצלמים מוצבים מצריים ואז יורדים לאילת דרך הרים שחורים מהממים.

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

גם אני תמיד נוסע דרך מצפה רמון ומכתש רמון (כביש 40). נכון, יש קצת פיתולים של לא יותר מ-5 דקות בירידה אל המכתש ובעלייה ממנו חזרה אבל זה ממש בקטנה, והדרך יפהפייה ופחות מונוטונית ומרדימה כמו ברוב כביש הערבה. הפרש זמן ההגעה בין כביש 90 לכביש 40 הוא דקות בודדות.
בכביש הערבה יש גם מלא משאיות והסיבובים בכביש המחבר בין הערבה לדימונה די מתישים. עשיתי את זה פעם אחת בשביל לעבור במעדניית סנדביצ'ים מצויינת (אם בכל זאת תבחר בכביש 90, מומלצת מאוד, נקראת Route 90 ונמצאת בצומת צוקים) אבל זה לא ממש היה שווה את זה.

וכמובן, כפי שקודמי ציין, אפשר בנאות סמדר שעל כביש 40 לשבור לכביש 12 היפהפה ואז תגיע לדרום אילת (אחרי הנמל קרוב למסעדת המפלט האחרון). דרך נחמדה מאוד אם תבחר במלון הנמצא באזור. אם לא, תצטרך לחזור צפונה בכביש בראשי של אילת, עוד כמה דקות נסיעה בקטנה.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

תמיד אפשר לשלם קצת $ ל- Valet והוא ישים את הרכב במקום בטוח יותר, כולל במקומות המיוחדים שיש בדיוק ליד הכניסה של כל מלון.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

19/07/2021 21:16  
kingikra כתב:
mrraz111 כתב:
...

...
אם אתה מהמרכז אתה אמור להיות רגיל לחניות צפופות :-)
מה עם אפשרות של להחנות שם במרכז ביג או מקום אחר מרווח ולהתנייד במוניות, עם מחירי המלונות כרגע לא נראה שזה יהיה תוספת משמעותית.
להגיע ליום זה פתרון קיצוני ומתיש אלא אם כמובן זה נטו קניות ואז חסכת גם את המלון ונשאר יותר לקניות...
לגבי הגב, ממליץ על חצי כרית גב מויסקו, עזר לי מאוד בנסיעות.

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #14 

20/07/2021 8:37  
pixies כתב:
גם אני תמיד נוסע דרך מצפה רמון ומכתש רמון (כביש 40). נכון, יש קצת פיתולים של לא יותר מ-5 דקות בירידה אל המכתש ובעלייה ממנו חזרה אבל זה ממש בקטנה, והדרך יפהפייה ופחות מונוטונית ומרדימה כמו ברוב כביש הערבה. הפרש זמן ההגעה בין כביש 90 לכביש 40 הוא דקות בודדות.
בכביש הערבה יש גם מלא משאיות והסיבובים בכביש המחבר בין הערבה לדימונה די מתישים. עשיתי את זה פעם אחת בשביל לעבור במעדניית סנדביצ'ים מצויינת (אם בכל זאת תבחר בכביש 90, מומלצת מאוד, נקראת Route 90 ונמצאת בצומת צוקים) אבל זה לא ממש היה שווה את זה.

וכמובן, כפי שקודמי ציין, אפשר בנאות סמדר שעל כביש 40 לשבור לכביש 12 היפהפה ואז תגיע לדרום אילת (אחרי הנמל קרוב למסעדת המפלט האחרון). דרך נחמדה מאוד אם תבחר במלון הנמצא באזור. אם לא, תצטרך לחזור צפונה בכביש בראשי של אילת, עוד כמה דקות נסיעה בקטנה.
...
תיקון קטן, אתה יורד ישר לתוך העיר אילת ולא אחרי הנמל.

kingikra (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #15 

19/07/2021 21:30  
mrraz111 כתב:
אתה יכול לעשות לילה במצפה רמון בכל כיוון ואז יהיה לך קל יותר
נסה פעם במקום להתחבר לכביש הערבה בסוף, להתחבר לכביש 12
זו דרך מדברית יפה מאוד, נוסעים על גבול סיני, מצלמים מוצבים מצריים ואז יורדים לאילת דרך הרים שחורים מהממים.
...
לילה בכל כיוון גדול עלי (מה אני אעשה שני לילות במצפה רמון?). חייב להודות שעשיתי זאת שוב לפני כחמש שנים וישנתי לילה באילת. גם אז זה לא היה קל אבל הרבה פחות מבאותו היום.

לגבי כביש 12, זה לא הכביש הזה שירו על האוטובוס לפני כמה שנים (עשור?)? מה רמת הסלילה שלו? הרכב שלי ממש קשיח וסלילה לא טובה עלולה להפוך את הדרך לקשה.

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”