למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
ESiXtRIM
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

Re: למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושא שלא נקרא #61 

@gildmor
קראת את הקישורים בהודעה הבאה? הצבא ניסה להתאים, אבל אין שום הגיון בזה.
viewtopic.php?p=3191874#p3191874

07/09/2021 13:17  
nir11 כתב:
לכל אלה שאומרים שאני טועה בכך שצהל מטרתו לא רק להלחם, אתם עובדתית טועים. נכתבו על זה תילי תילים של מאמרים, וצולמו קילומטרים של כתבות. זה לא עניין של דיעה.
חבל להתווכח על זה, זו לא החלטה שלי..
ולחבר שחושב שרק הייתי תומך לחימה, גם אתה טועה. שירתי ביחידה קרבית שלוש שנים בחובה, ביליתי חודשים ארוכים בעזה, גם בלבנון. בשרות מילואים הייתי בעזה ובגבול לבנון.
...
אתה מדבר על תילים של מאמרים, אבל לא הצגת אפילו אחד כזה. זה אומר משהו.
ואתה יכול להמשיך לטעון שהיית לוחם, אבל אם אתה ממשיך לומר שנשים יכולות להיות כאלו, אז כנראה שלא באמת לחמת (לסחוב אפוד במשקל 30KG לאורך קילומטרים, לשכב במארבים, לעשות צרכים בבקבוק, להיתקל במחבלים, לסחוב פצועים על אלונקה ועוד).
גם אותך אני מפנה לאותם מאמרים שאליהם קישרתי כבר ושנכתבו על ידי אנשים שבחנו את הנושא, אם היית קורא, היית מבין עד כמה אתה טועה.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

Re: למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושא שלא נקרא #62 

זה מגוחך. אנחנו משחקים בלמי יש יותר לינקים? תחפש לבד על צהל ככור היתוך. אני לא משחק איתך את המשחק הזה. ובחיאת אבוק, יש סיכוי לא רע ש"סחבתי" אפוד (מי סוחב אפוד? לובשים את זה...), שכבתי במארבים (לבנון, מכיר? עזה מכיר?), השתנתי בבקבוק ויריתי חזרה כשירו עלי, הרבה לפני שלך יצא לעשות את זה, אם באמת עשית. לסחוב פצוע על אלונקה לא יצא לי, אבל לסחוב בנאדם בריא לגמרי באלונקה, כל הדרך עד פסגת מצדה, יצא לי שלוש פעמים. בוא לא נעשה פה תחרות.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

טיעון של "למה לנסות לשנות בכוח?" אף פעם לא לגיטימי.
...
לגיטימי ועוד איך. לנסות לחפש בכוח תירוצים כמו "תפיסות מיושנות" או ש"דברים השתנו" אלו בדיוק הדעות שהתנועות החדשות הללו ניזונות מהן. אם אתה באמת מאמין שבחורה ששוקלת 50 קילו יכולה לפרק במכות גברים ששוקלים 30 קילו יותר מהן כמו שהוליווד מתעקשת להראות בסרטים בשנים האחרונות, אז אתה עוצם עיניים. אף אחד לא אומר שלא צריך לתת במה למגזרים אחרים, מין שונה או נטיות אחרות אבל הצורך לדחוף את זה לתוך הגרון בלי אפשרות בחירה, זה מה שמעצבן הרבה אנשים.
ניר, מנסים להסביר לך את זה בכל מיני צורות ואתה פשוט מסרב להפנים. יש דברים שהטבע יצר ואותו בני אדם לא יכולים לשנות גם אם הם מאוד רוצים. כנראה שהאנושות חושבת שהיא יכולה לשנות סדרי עולם.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #64 

07/09/2021 22:31  
toxin כתב:
...
ל
ניר, מנסים להסביר לך את זה בכל מיני צורות ואתה פשוט מסרב להפנים. יש דברים שהטבע יצר ואותו בני אדם לא יכולים לשנות גם אם הם מאוד רוצים. כנראה שהאנושות חושבת שהיא יכולה לשנות סדרי עולם.
...
האנושות יכולה לשנות סדרי עולם. לגמרי. האנושות יכולה היום לקחת עופרת ולהפוך אותה לזהב. זה משהו שהטבע יצר. אז לתקן אפליות, קטן עלינו.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #65 

toxin כתב:
...
אתה באמת מאמין שבחורה ששוקלת 50 קילו יכולה לפרק במכות גברים ששוקלים 30 קילו יותר מהן כמו שהוליווד מתעקשת להראות בסרטים בשנים האחרונות, אז אתה עוצם עיניים.
...
זאת הבעיה שיש לך עם אמינות בסרטים? ואנשים יכולים לעוף? ולהחזיר את הזמן לאחור? מעניין שנתקעת על זה שנשים יכולות לגבור על גברים.
כמו שחשבתי, זו סתם עוד שנאת נשים ישנה ומשעממת. כל הטיעונים הם רק מסווה לזה. שנאה, או פחד מנשים.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #66 

או שאתה סתם טרול או שבאמת אתה עוצם עיניים ולא רוצה לראות מה קורה. מה קשור שנאת נשים או פחד מהן? יש עובדות בשטח וצריך להסתכל עליהן במבט מפוכח ולא דרך פילטרים שנגועים בתרבות PC או ME TOO.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #67 

אתה לא כותב לעניין. שים לב לציטוט הזה:
"
אבל הצורך לדחוף את זה לתוך הגרון בלי אפשרות בחירה, זה מה שמעצבן הרבה אנשים.
"

איזו אפשרות בחירה אתה רוצה? סרט אינטראקטיבי? איפה יש לך כן בחירה שאתה טוען שאתה לא מקבל פה?
הטיעונים שלך ריקים, ולכן לא נותר אלא להסיק שיש טיעונים נסתרים.
תענה לעניין, אל תזרוק לי פה ססמאות ריקות.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #68 

אין טעם להמשיך את הדיון פה איתך כי רואים שאתה מקובע על אג'נדות מסוימות. חבל על האנרגיה.

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נושא שלא נקרא #69 

toxin כתב:
אם אתה באמת מאמין שבחורה ששוקלת 50 קילו יכולה לפרק במכות גברים ששוקלים 30 קילו יותר מהן כמו שהוליווד מתעקשת להראות בסרטים בשנים האחרונות, אז אתה עוצם עיניים.
...
גם אותי זה הגחיך.
זאת הבעיה שלך עם סרטים בהוליווד? אבל דברים בסגנון אחד-נגד-העולם זה הגיוני לחלוטין נכון? john wick שהורג מעל 100 אנשים בסרט שלו זה סביר? :lol: או כל סרט marvel :lol: ?

דרך אגב, ממליץ לך לצפות בכמה קרבות של Valentina Shevchenko, או בכלל באלופות הנוכחיות בכל קטגוריית משקל של נשים ב-UFC (מתחיל מ-52 קילו), כדי לקבל דוגמאות לכמה נשים שכנראה יכולות לפרק די הרבה גברים ששוקלים 30 קילו יותר מהן (למרות שההבדל בממוצע במשקל בין גברים לנשים הוא בכלל 15 קילו במדינות "מערביות" ופחות במדינות אחרות).

08/09/2021 11:37  
toxin כתב:
אין טעם להמשיך את הדיון פה איתך כי רואים שאתה מקובע על אג'נדות מסוימות. חבל על האנרגיה.
...
אתה לא מבין שבאותה מידה nir11 היה יכול לרשום אותו דבר עליך?
לא הצגת טיעונים ששיכנעו יותר מדי, ופשוט אין לך כוח, אז אתה סותם את הדיון כי "חבל על האנרגיה"..

באופן אישי אני נהנה מהדיון, אני חושב שיש טיעונים נכונים לכאן ולכאן, אבל לדעתי ניכר שהרבה ממתנגדי ה"פרוגרס" לא עשו שיחה עמוקה בנושאים קשורים עם נשים, או לא ראו מספיק דוגמאות לנשים שמסוגלות.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #70 

אתה מדבר על על יחידות במינן שהתאמנו במשך שנים מילדות איך להילחם והדוגמא שלך לא הגיונית. ברור שאחת ברמה כזו יכולה לפרק במכות בחור ממוצע ברחוב. ההשוואה צריכה להיות מול מישהו שגם הוא לוחם MMA ואז יהיה לה הרבה יותר קשה.
מי אמר שאני לא חושב שג'ון וויק לא טיפשי? אבל בניגוד לסרטים שמנסים לקדם אג'נדות מסוימות, ג'ון וויק הוא מוצר בידורי עם היגיון פנימי משלו. לעומת זאת בסרטים של מארוול כן יש הרבה ניסיונות להראות סדר עולמי חדש וזה לדעתי האישית כן מציק.
לא צריך טיעונים משכנעים. כתבתי כבר שיש דברים שהם כמו שהם כי ככה העולם עובד ולבוא ולנסות בכוח לשנות או להראות שאפשר אחרת (למרות שאין בזה היגיון בכלל) זה כן בזבוז של אנרגיה כי אף צד הרי לא באמת רוצה להפנים ולשנות את הדעה שלו.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #71 

toxin כתב:
...
לגיטימי ועוד איך. לנסות לחפש בכוח תירוצים כמו "תפיסות מיושנות" או ש"דברים השתנו" אלו בדיוק הדעות שהתנועות החדשות הללו ניזונות מהן. אם אתה באמת מאמין שבחורה ששוקלת 50 קילו יכולה לפרק במכות גברים ששוקלים 30 קילו יותר מהן כמו שהוליווד מתעקשת להראות בסרטים בשנים האחרונות, אז אתה עוצם עיניים. אף אחד לא אומר שלא צריך לתת במה למגזרים אחרים, מין שונה או נטיות אחרות אבל הצורך לדחוף את זה לתוך הגרון בלי אפשרות בחירה, זה מה שמעצבן הרבה אנשים.
...
ספציפית לעניין הצבא אם היו הולכים בגישת "למה לנסות לשנות בכוח?", לא היו מנסים בכלל. טוב שמנסים וניסו וגם אם יש תחומים ספציפיים שזה לא מסתדר ולא פרקטי אז מצאו תחומים אחרים שבהם זה כן מסתדר וכן פרקטי. בעתיד הלא ממש רחוק אפילו עניין היכולת הפיזית לצורך סחיבת ציוד יהיה כבר פחות רלוונטי. דוגמה מתחום אחר, בנמל החדש מעסיקים מנופאיות כי עכשיו הם מתופעלים מרחוק מחדר בקרה, על פי גישת למה לשנות היו ממשיכים להעסיק רק גברים ורק בשכר שחיתות לא פרופורציונלי לתפקיד..

אבל התייחסתי בעיקר לאמירה הזו:
"תראה מבחינת אחוזים מי מאכלס את בתי הכלא בארה"ב לרוב מול מי שהצליח כלכלית, השכלתית והישגית בכלל בקהילה האפרו-אמריקנית ותבין שסרטים או סדרות שמנסות לייפות את העניין מראה בדיוק על החינוך החדש שמנסים לדחוף בכוח."

אני בטוח שבעלי הדם ה-"כחול" של פעם חשבו דברים דומים על הצמיתים שלהם וזה היה אפילו נכון, רובם באמת לא ידעו אפילו קרוא וכתוב (מעניין למה)...גם הכנסייה ניסתה לעצור קידמה וכשלה וכולנו כולל אותם שמרנים שהתנגדו (או לפחות דורות ההמשך שלהם) נהנים מהתוצאות שלה.

הגיעו לתובנות שמה שרואים משנה את המציאות בהמשך, ובשביל לאפשר אופק רחב יותר לכל אותם מגזרים שתמיד הוגבלו אז מתחילים להראות מציאות שונה בסרטים\סדרות. הוליווד ספציפית אולי קצת מרגישים אשמים ובצדק על תפיסות מיושנות\גזעניות שהנחילו בעבר ואולי קצת אובר מפצים על זה.

הוויכוח מיותר כי הרכבת כבר מזמן יצאה מהתחנה...בין אם תשתכנע או שלא.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #72 

הוליווד ספציפית אולי קצת מרגישים אשמים ובצדק על תפיסות מיושנות\גזעניות שהנחילו בעבר ואולי קצת אובר מפצים על זה.הוויכוח מיותר כי הרכבת כבר מזמן יצאה מהתחנה...בין אם תשתכנע או שלא.
...
קצת אובר?? השתגעו שם לגמרי...
אותי הם לא ישכנעו גם אם הרכבת יצאה כבר מהתחנה. שינסו לחנך מישהו אחר.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #73 

09/09/2021 17:10  
toxin כתב:
הוליווד ספציפית אולי קצת מרגישים אשמים ובצדק על תפיסות מיושנות\גזעניות שהנחילו בעבר ואולי קצת אובר מפצים על זה.הוויכוח מיותר כי הרכבת כבר מזמן יצאה מהתחנה...בין אם תשתכנע או שלא.
...
...
זה יותר לדור הבא..לא בהכרח בשבילך, אל תקח את זה אישית זה רק סרט :-)

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #74 

09/09/2021 17:10  
toxin כתב:
...
...
הפוך. עשו את זה בדיוק בשבילך ובשביל אנשים עם דעות דומות, ולאט לאט שטיפת המוח תעבוד. התנגדות היא חסרת תוחלת...

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #75 

לכל פעולה יש תגובת נגד שווה. ככל שימשיכו לדחוף את זה התגובה לצד השני תהיה חריפה יותר.

נעול

חזור אל “ללא קשר”