משהו יודע להדריך איך ליצור רשימת m3u ?

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
haj9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

משהו יודע להדריך איך ליצור רשימת m3u ?

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
משהו יודע להדריך אותי איך ליצור לינק m3u לקשת 12 + רשת 13 ? האם אני צריך ליצור כל הזמן את הלינק מחדש ? - האם אפשר לבנות איזה סקריפט שכל הזמן יעדכן את הלינק ? - לצורך העניין - אני רוצה לשים רשימה בשרת tvheadend ולהקליט, אבל ערוצים ב-HD ולא SD כפי שמגיע מהטיונר שברשותי .

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נמחק.

נושא שלא נקרא #2 

נמחק.
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2023 20:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

Re: משהו יודע להדריך איך ליצור רשימת m3u ?

נושא שלא נקרא #3 

haj9 לא מדובר בתורה מסיני באם יש לך את הלינקים הסופיים.
השידורים המופצים ב-HD באינטרנט הינם של ערוץ כאן 11, ערוץ קשת, רשת, ערוץ הקניות וערוץ 20 כל היתר SD.
תסתכל בהודעות שלי הבאתי דוגמאות לא אחת וגם לינקים.
אם אתה מבין את הרעיון אתה יכול לבנות לעצמך רשימה עצמאית+לוח שידורים ולעשות מה שנראה לך.
לכל ערוצי ישראל יש כיום לינקים סופיים ללא בעיה, הבעיה היחידה היא ערוץ קשת וערוץ 24 שני אלה מקבלים את השידור הרשמי דרך טוקנים מוגבלים בזמן, כמובן יש לינקים צדדים אבל אין אמינות לכמה זמן יחזיקו ופה משחק התוסף של עידן+ מבית פישנזון שיודע לנגן ערוצים אלו ולהביא לך טוקנים פרטיים בכל ניגון וניגון.
בתוסף יש לך גישה לכל המאגר VOD של הערוצים הרשמיים מה שמייתר לגמרי את הצורך בהקלטות...
אתה יכול תיאורטית לבנות שרת אחורי עם המקלט באחד המחשבים ולשגר ממנו לכל הבית באותה הרשת ומקסימום משם לקחת את רשת/ערוץ 24 ואת כל היתר לשים רגיל עם לינקים רשמיים.
בהצלחה

haj9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@shmizan
@benny123
הסיבה שאני רוצה את הלינקים היא כדי לייצר חווית timeshift. עברתי מkodi ל-plex בזמן האחרון והמטרה היא לייצר חוויה שלא תדרוש לפתוח את הkodi רק בשביל הערוצים. לעניין, היום יש לי stingtv ואני מאוד מרוצה מהחוויה (לא מהמחיר, 98 אחוז מהצפייה מתבצע בערוצי הברודקאסט - שאני אמור לקבל אותם בחינם מהמדינה במסגרת המיסים שאני משלם) ומהעובדה שהם לא מסתכרנים עם ה-Android tv.
===
לא הצלחתי להבין את הוא שולף את הטוקן מהמשתמש בתוסף (הורדתי את התוסף מ-github והתחלתי לחקור קצת את קוד המקור - {הערה הפייטון שלי קצת שחוקה} )
לפי מה שהצלחתי להבין עד עכשיו (אם אני לא טועה), השליפה עצמה של הטוקן מתבצעת מקובץ ה-common. אם תוכלו לעזור לי להבין, זה יהיה נהדר (בקשה די גדולה ולגיטימי לחלוטין שמוגזם בעיינכם...)
לחלופין שיטה / לעלות על התוקן וכו׳ באופן קבוע ללא צורך בברירת הקוד בקבצים של פישנזון.
תודה גדולה על העזרה עד כה !!!

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני לא מתכנת לא אוכל לסייע בזה לצערי.
אני כן יודע שיש לינק לקשת מהאתר שלהם בדרך צד ג' של מישהו שעשה את זה ברמת PHP ופונה לאתר לקבלת טוקן וכנראה מארח אותו אצלו כדי שהערוץ ישאר חי לטובת צפייה.
לצערי זו הגרסא עם הכתוביות הלא מסונכרנות לכבדי שמיעה ויש איתו לא מעט נפילות.
כל המאמץ הזה מיותר בשביל קשת HD (כל ה-VOD שלהם קיים באפליקציה גם ככה).
ההצעה הכי הגיונית זה להגדיר את השרת המדובר על בסיס ממיר DVBT ולצד זה לשים את הערוצי אינטרנט לשם גיבוי/איכות גבוהה יותר.
אם יש לך קליטה אין דבר יותר טוב מהממיר עידן+ ובכך אתה לא מסתמך על אינטרנט כלל.. דונגל זול שנתמך מאיביי וצא לדרך.
ב-DVBT2 אתה מקבל גם את כאן 11 באיכות FHD, את ערוץ 20 ואת 24.
באינטרנט לא תקבל את כאן 11 בלינק ישיר של M3U8 כי הם מארחים אותו ב-FHD רק באתר dailymotion ממנו ניתן להוציא לינק אבל זה לינק זמני בלבד, יש לינק רשמי וישן שעדיין עובד מאתר כאן אבל באיכות 720P בלבד.
בכל מקרה אם תסתבך עם הלינקים אין לי בעיה לשלוח לך אותם בפרטי בפורמט של ה-m3u8 שתבין איך להתחיל.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”