חלון הראווה של פורום אוזניות ומגברי אוזניות - פרסמו פה את הציוד שלכם!

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
prolol
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #226 

IamEzio כתב:@prolol
·

תצחק, אבל הסיפור הוא כזה שאני זוכר שעשיתי קצת מחקר באינטרנט וראיתי טיעונים שבעיצוב של Audio-gd ה-Amareno מקבל מתח מה-USB ולא מהמכשיר עצמו אז פשוט חייתי עם זה שאני משתמש באופטי וזה מספק אותי, אתמול סתם חיפשתי באינטרנט ובאיזה שהוא Post ב-Head-fi על R2R היה מישהו שאמר בדיוק לעשות את זה , היה מאוחר אז ניסיתי את זה זריז וראיתי שזה עובד אבל לא יצא לי לבדוק את הרמקולים. היום אחרי העבודה שיחקתי קצת עם זה והכבלים שניסיתי עשו לי קצת בעיות (איבוד סאונד מעט לעט), ובסוף חיברתי כבל קצר יותר ל-HUB במסך ה-DELL שלי בלי לעשות את ה-Tape וראיתי שבאופן פלא אין כרגע רעש (פעם אחרונה שניסיתי ברגע שהפעלתי משחק אז התחיל Buzzing ברמקולים), כנראה הפעם האחרונה שניסיתי לפני שקניתי את ספק הכח הנוכחי במחשב, חוץ מזה שלפני חודשיים קניתי UPS וכרגע המחשב וה-NFB מחוברים ליציאות ה-Surge Protector של ה-UPS (- לא לסוללה). לא יודע איך זה קשור. אבל ניסיתי משחק שאני יודע בוודאות שמאמץ את המחשב ולא שמתי לב לתופעה ברמקולים.. אבל אנסה בכל זאת עוד הפעם. הקטע ששמתי לב שה-Amareno מאוד בררן לגבי הכבלים, ושככל שהכבל סטנדרטי יותר אז התוצאה אמינה יותר.
...
·תראה טוב שלא חסמת פינים אחרים. הAmareno משתמש בכוח שלו ולא צריך את ה5V של הUSB. לא חסמתי עם הכבל הכחול הסטנדרטי, חסמתי עם USB של SUPRA.

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #227 

לא קשור לחסימת פינים אחרים, זה היה עוד לפני שניסיתי, גם הכבל הכחול המקורי שמגיע איתו עשה בעיות מדי פעם, נראה לי פשוט שהamarebo מאוד רגיש ועובד הכי טוב עם כבלים פשוטים שבנויים בסטנדרט של usb, לא פחות ולא מעבר) כרגע חיברתי כבל ג'נרי יחסית אבל קצר לhub של המסך( Hub USB 3.0 מובנה במסך איכותי של DELL) ובינתיים לא נתקלתי בבעיות בסאונד( לפני ואחרי שהוספתי חתיכת electrical tape על הפין של ה5+)
JBL LSR305| IsoAcoustics Aperta Stands | Audio-GD NFB-11.28 | Beyerdynamic T1.2
| sennheiser hd58x jubilee |
Galaxy Note 9 | Gear S3 |

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #228 

משחק ניחושים... :D
[imgur]TFQkehM[/imgur]
[imgur]0MXHVJQ[/imgur]
[imgur]r9XV0Gs[/imgur]
(לפי סגנון הכבל והעובדה שזה סטריאו אז הם מה 80s)
זה לא אני :mrgreen:

מול לחן הן מקצועיות בטירוף!!!
מול דיבור, מנמיכות מעט את הביצועים, ומרגישים שהזמר לא במיטבו ביחס לניגון ברקע!
הבאס הכי נמוך בצליל - לא קיים! לגמרי, אי אפשר להגיד שחסר, כי שאר הביצועים פשוט מדהימים ולא נוצר הצורך בו בכלל.
אטימות - מהגבוהות ביותר שניסיתי (עם פאדים חדשים כמובן)

prolol
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #229 

legopart כתב:משחק ניחושים... :D
[imgur]TFQkehM[/imgur]
[imgur]0MXHVJQ[/imgur]
[imgur]r9XV0Gs[/imgur]
(לפי סגנון הכבל והעובדה שזה סטריאו אז הם מה 80s)
זה לא אני :mrgreen:

מול לחן הן מקצועיות בטירוף!!!
מול דיבור, מנמיכות מעט את הביצועים, ומרגישים שהזמר לא במיטבו ביחס לניגון ברקע!
הבאס הכי נמוך בצליל - לא קיים! לגמרי, אי אפשר להגיד שחסר, כי שאר הביצועים פשוט מדהימים ולא נוצר הצורך בו בכלל.
אטימות - מהגבוהות ביותר שניסיתי (עם פאדים חדשים כמובן)
...
הדינאמיות הראשונות בעולם, יש להן הרבה ווריאציות ושמעתי שה25 OHM הכי טובות שלהן.
·

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #230 

הצילומים היום לא משהו
[imgur]g6zIMG0[/imgur]
תמונה
[imgur]4G7O8wo[/imgur]
AUNE X1S קטן מאוד ביחד ל Stax Srm-1
האזניות מהדגמים Stax שלSr-30, Lambda pro, Sigma noraml
לסיגמה יש טיפה בעיות לפי תחושה אישית, גם חלשות ביחס לאזניות הPRO

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 166 פעמים

נושא שלא נקרא #231 

אני מוכן לשלם לך 100 שקל מזומן תמורת תמונה שלך לובש את הסיגמה ועושה Thumbs up :)

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #232 

לא בא לי :o

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #233 

~נערך, אזניות ישנות מדי לא שמישות. נשברו והלכו לפח
מסקנה, לא לקנות אזניות רדיו בנות 100שנה :mrgreen:

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #234 

להחיות בקטנה את התראד,
Beyerdynamic T1.2

[img2=1644x1233]https://img.techpowerup.org/200716/20200711-175257.jpg[/img2]
JBL LSR305| IsoAcoustics Aperta Stands | Audio-GD NFB-11.28 | Beyerdynamic T1.2
| sennheiser hd58x jubilee |
Galaxy Note 9 | Gear S3 |

zolom
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #235 

הסט שלי:
- Beyerdynamic T5p
- Shure SE846
- FiiO FH7
- Chord Mojo
- iFi Hip USB DAC
- ES100
- FiiO BTR5
- Qudelix 5K

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #236 

[imgur]YkVJei4[/imgur]

דודיאוזניות
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #237 

אוזניות : BGVP DM6 נגן/דאק נייד :shanling m0 = שילוב מדהים!!!

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #238 

רק כדי לרענן קצת הדיון כאן ולנער ממנו את האבק. בעבר הצגתי את מערך האוזניות שיש לי בפינת העבודה אבל שמתי לב עכשיו שמעולם לא הצגתי את ה setup שלי בסלון שהוא הרבה יותר מתוסבך בניהול שרשרת השמע, אבל גם שיא הפשטות בנוגע לבחירת האוזניות שאני מקשיב איתם בסלון.

[img2=1920x1080][imgur]yVRMvDd[/imgur]?1[/img2]

הבחירה שלי בסלון היא שילוב של אוזניות HD6XX ומגבר אוזניות Cavalli Liquid Platinum של Monolith. ה Liquid Platinum הוא מגבר היברידי שגם ידוע בקיצור שלו LP והוא מתאפיין בחלקות שמע נדירה המסתירה עוצמות הגברה מאוד רציניות. זה שילוב נהדר עם ה HD6XX שהן למעשה HD650 בתחפושת של Massdrop להשמעת ג'אז, Chillout ובעצם כל סוגי המוזיקה הווקלית - בייחוד מוזיקה ווקלית נשית.

אני חושב שהייתי אחד מהלקוחות הראשונים שהזמינו את ה LP כשהוא הפך למוצר ולא רק אב-טיפוס שהוצג ע"ע קוואלי ב 2018 לפני שהוא פרש לגימלאות. בוודאות כמעט גמורה שהייתי הלקוח הראשון מחוץ לארה"ב שהזמין וקיבל את המגבר מבלי שהיה עיתונאי או מקורב אלא סתם לקוח מהשורה.

ל LP אין DAC משלו ולכן הוא מחובר ל TeddyDac דור ראשון של טדי פרדו, מה שהכריח אותי לחבר גם ממיר מ USB ל S/PDIF כי ממשק ה TeddyDac מוגבל ל 24/48 בדורות הראשונים (המגבלה הזו לא קיימת בדגמים החדשים יותר). הכל מתחבר בסופו של דבר למחשב HTPC שהוא NUC תוצרת INTEL שבו אני מריץ את שרת ונגן המדיה Jriver

באופן מפתיע, העסק הזה עובד נהדר ומאפשר לי להירגע ולשקוע לתוך המוזיקה כשאני בסלון. אני אומנם מעדיף בדרך כלל להקשיב עם רמקולים אבל יש משהו בחלקות הצליל של שילוב ה LP עם ה HD6XX שגורם לי לרצות לשוב אליהם בכל פעם.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

סתם
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #239 

um mest iem (אזניה בעלת 8 דרייברים 1 דינמי 4 ba ו2אלקטרוסטטים ודרייבר bon condaction )
ifi hip dac זול ומעולה הרבה מעבר למחיר
שילוב מטורף סאונד נדיר!

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: חלון הראווה של פורום אוזניות ומגברי אוזניות - פרסמו פה את הציוד שלכם!

נושא שלא נקרא #240 

טוב אני רואה שההודעות הקודמות שלי התחרבנו לחלוטין בגלל מגבלות חדשות על גודל התמונות. לא נורא כי יש עדכונים.

לאחר מסע תלאות לא קצר ולא פשוט הגיע לידי הזמנת ה HEDDphone שלי שהוזמנה לפני הסגר הראשון. למי שלא יודע, ה HEDDphone עורר סערה קטנה בסוף השנה שחלפה היות ואלו הן האוזניות הראשונות המיוצרות ע"י חברת HEDD שהתמחתה עד כה ברמקולי מוניטור מקצועיים לאולפנים והם חלוצים בשימוש בטכנולוגיית ה AMT בדרייברים. ל AMT יש פוטנצייל להעניק את מהירות התגובה הפנומנאלית של אלמנטים אלקטרוסטאטיים תוך עקיפת המגבלה הבסיסית של באס חלש והצורך באנרגייזר בעייתי ובכך בעצם לאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. ברור שאדם חלש אופי כמוני המסתנוור בקלות מצעצועים טכנולוגיים לא יעמוד בפיתוי הרכישה.

מה שהדהים אותי עם קבלת החבילה היה הממדים שלה. לפני פתיחת הקרטון הייתי בטוח שהוא יהיה מלא בספוגי אריזה אבל מתברר שלא כך הדבר. החבילה (הכבדה מאוד) מלאה ב...אוזניות, או לפחות באריזה המקורית של האוזניות וברור שלפי היד שלי המונחת על האריזה שאפשר בקלות לזרוק בפנים שני זוגות של HD600 באריזתם המקורית ועוד יישאר מספיק מקום פנוי כדי לשקשק אותם ביחד.

תמונה

הכבל המגיע אם האוזניות הוא meh לחלוטין והוא הוחלף בו במקום בכבל balanced של Audeze והחלטתי להשתמש ב setup שלי בסלון כדי לבצע הרצה ראשונית ובדיקה. לא שיש משהו דפוק בציוד שלי בפינת העבודה, אבל גם בסלון למגבר האוזניות Monolith Cavalli Liquid Platinum יש מספיק כוח כדי לדחוף כל דבר ואני יכול להתמרח ולהתפנצ'ר על ספת הריקליינר, מה שהתברר כרעיון הטוב ביותר שהיה לי באותו יום בגלל שה HEDDphone כבדות. למעשה הן מספיק מכבידות על הראש כדי להזכיר לי עד כמה שנאתי לחבוש כסדות בצבא. לכן האפשרות להשעין את הראש אחורה בריקליינר שיפרה בהרבה את החוויה שהייתה הופכת למכווצת שרירי צוואר בלעדיה.

תמונה

ישנה טענה שהאוזנית לוחצות. היא הושמעה בעיקר בביקורת ברשת ע"י "החשודים המוכרים". רק שבדקתי את הנושא לפני כן תוך שימוש בטריק של צפיה בביקורת שלהם על ה HD600/650/6XX ובחינת רצועת הראש כשהם חובשים את אותן אוזניות. מזה היה ברור לי לחלוטין שמדובר באנשים עם ראש מאוד "מנופח" יחסית אלי ושלי לא יהיו שום בעיות של התאמה או לחיצה וכך היה. עלי ה HEDDphone מתלבשות היטב ולא לוחצות מעבר ל HD6XX שיש לי בסלון. ההערה היחידה שהייתה לי בתחום הנוחות הוא שכיסוי העור של הכריות מחמם מידי וגורם להזעה.

כצפוי ה HEDDphone לא היוו אתגר ל Liquid Platinum שהצליח ללא מאמץ לדחוף את האוזניות עד לרמות עוצמה גבוהות מאוד ללא שום עיוותים. הדבר הראשון שמשך את תשומת ליבי הוא הבאס. הבאס ב HEDDphone הוא לא מנופח ולא שולט אבל הוא בהחלט נוכח ובכמויות מאוד בריאות. והוא גם מהיר ולא מרוח. הדבר השני ששמשך אותי זה האופן שבו הצליל מוגש. בגדול - זה הזכיר לי יותר האזנה לרמקולים מאשר לאוזניות בגלל הדרך שבה הבמה נוצרת. זה בהחלט חוויה מעניינת מאוד שתומכת בטענה של AMT יש פוטנציאל להיות בעלי תגובה מאוד מהירה ולדחוף המון אוויר. בסיכום שלי מדובר באוזניות הטובות ביותר ששמעתי עד כה.

ואז התעייפתי והלכתי לישון. למחרת קמתי כדי לעשות כל מיני דברים מדכאים שמכניסים לי המון כסף לחשבון ויאפשרו לי לשלם חשבונות, כולל את החשבון עבור ה HEDDphone שלא מבוטל בכלל
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”