שאלות והמלצה ל Tws להליכה

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
offerbk1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

שאלות והמלצה ל Tws להליכה

נושא שלא נקרא #1 

אחרי הרבה מאד שנים של הליכה עם אוזניות over ear של סוני mdr1a שהייתי מאד מרוצה מהן חשבתי לנסות להוסיף tws לימים החמים גם בגלל הזיעה וגם כי לא נח משקפי שמש. חשוב לי נוחות ואיכות שמע.
1. איך האיכות שמע לעומת אוזניות over ears? אני רואה רק השוואות בין דגמים של tws. אם זה לא מתקרב לרמה של להנות ממוסיקה כמו באוזניות גדולות אני מעדיף להזיע.
2. לפני כמה שנים ניסיתי in ears והיה את אפקט האקווריום שכל צעד שומעים בום מעצבן.זה מבחינתי פוסל. חשבתי בהתחלה על bone conduction אבל אני מתקשה להאמין שאיכות השמע תתקרב לmdr1a ואז קראתי שיש tws שהם חצי סגורות ושלדוגמה ב85t אין דגם active כי יש שם חורים. ההגיון אומר לי שאם זה לא אטום לגמרי אולי אין את הבום בצעידה אבל אולי אני מפספס משהו. יש חיה כזו אוזניות בלי הבום בצעדים?
3. קראתי שהסנהייזר טובות אבל הן לא מיועדות לספורט ואני חושב שגם הם אטומות לגמרי אז יהיה את הבום בצעידה. לא מעניין אותי אטימה נגד מיים עומק 90 מטר. בסך הכל זיעה של הליכה.
ראיתי המון ביקורות טובות על bose frames. שם בטוחאין את הבעייה של הבום בצעדים. יצא למישהו להשתמש ויכול להשוות לאיכות שמע ב tws?
רקע- גר בארה"ב אז אין בעייה להזמין מאתרים שלא שולחים לארץ. לא לחוץ לקנות מחר במידה ויותר מאוחר השנה אמור לצאת דגם חדש שיש בו משהו ששווה לחכות לו. לא חשוב לי ביטול רעשים. אני חושב עדיין להשתמש באוזניות over ear לימים הקרים כי זה גם סוג של מחמם אוזניים...
כרגע ההתלבטות בעיקר בין הסנהייזר לjabra שמובילים באיכות שמע ממה שקראתי
תודה מראש!

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

Re: שאלות והמלצה ל Tws להליכה

נושא שלא נקרא #2 

היי עופר.

אפקט הבום שאתה חובה הוא מאוד אינדיבידואלי.

העניין הוא שכל אוזן - זה כמו תביעת אצבע :).

בנוסף חשוב להתאים טיפים נכונים - סיליקון או FOAM, זה משפיע על יציבות האוזניה באוזן ואולי גם על תחושת ה "בום" שאתה מדבר עליה.

מוזמן לבקר.

יעקב.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”