phillips shp9500 - מחממות? נופלות מהראש?

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
danidanon (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

phillips shp9500 - מחממות? נופלות מהראש?

נושא שלא נקרא #1 

היי, אחרי החמרת טנטון אני מחפש נואשות אוזניות over-ear open-back נוחות וטובות (לא מחממות ולא לוחצות).
מישהו מהחברים פה שברשותם phillips shp9500 יכול לומר אם הן מחממות או נופלות מהראש כשזזים?
ההיקף ראש שלי הוא 59 ס"מ. מדדתי את ההיקף לפי התמונה (לוקח דקה, אודה לכם מאוד)

הרבה תודה מראש לעוזרים

@boren @Roy.T @dragon @Rainbow @Lime @JDx @Tux10
4423.gif
נערך לאחרונה על ידי danidanon ב 23/03/2021 21:46, נערך 2 פעמים בסך הכל.

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

Re: phillips shp9500 - מחממות? נופלות מהראש?

נושא שלא נקרא #2 

במובהק פחות מחממות מכל אוזניות over the ear סגורות, אבל די חופשיות על הראש. לא מתאימות לספורט, וגם לא מאוד מוצלחות לעבודות בית 😉

danidanon (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #3 

23/03/2021 19:15  
boren כתב:
במובהק פחות מחממות מכל אוזניות over the ear סגורות, אבל די חופשיות על הראש. לא מתאימות לספורט, וגם לא מאוד מוצלחות לעבודות בית 😉
...
תודה, אתה מסוגל לשבת איתם בקיץ? כמה זמן פחות או יותר? אני בעיקר מנסה להבין אם הן יפלו לי מהראש כשאני מטה את הראש למטה.
הורדתי את הלינק שמראה איך למדוד את ההיקף הראש והחלפתי אותו לתמונה שמראה איך למדוד (לא שמתי לב שהיו בלינק המון הוראות מיותרות).
אם תוכל למדוד את ההיקף ראש אשמח וגם אם לא, תודה רבה

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

כבר אין לי אותן, אבל ממה שזכור לי הן לא חיממו באופן מעיק, אם כי לא האזנתי להן זמנים ממושכים, ולא נטו ליפול, אם כי לא עסקתי בפעילות תנועתית יותר מדי תוך כדי האזנה. לגבי האחיזה, ברור שאם תהדק אותן יותר הן תיצמדנה יותר טוב. מצד שני זה לוחץ... אם אתה רגיש לעניינים כמו התחממות, נוחות ולפיתה, לא מומלץ לרכוש אוזניות ע"ס חוות דעת של אחרים. כדאי לנסות בעצמך.
נ.ב. אתה היית שגרירנו באו"ם?
.Anything can be done, but it's only done if it's done

danidanon (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

24/03/2021 17:49  
dragon כתב:
כבר אין לי אותן, אבל ממה שזכור לי הן לא חיממו באופן מעיק, אם כי לא האזנתי להן זמנים ממושכים, ולא נטו ליפול, אם כי לא עסקתי בפעילות תנועתית יותר מדי תוך כדי האזנה. לגבי האחיזה, ברור שאם תהדק אותן יותר הן תיצמדנה יותר טוב. מצד שני זה לוחץ... אם אתה רגיש לעניינים כמו התחממות, נוחות ולפיתה, לא מומלץ לרכוש אוזניות ע"ס חוות דעת של אחרים. כדאי לנסות בעצמך.
נ.ב. אתה היית שגרירנו באו"ם?
...
תודה, אני שואל כי קראתי הרבה ביקורות באמזון שנכתב בהן שלחלק מהאנשים הן מאוד משוחררות ונופלות מהראש בעקבות תנועות קלות, גם אם מהדקים אותם.
כבר ממש אין לי כוח לעשות סקרי שוק ולהסתובב בארץ כי אני עושה את זה המון לדברים שונים. רציתי לקנות אותם מאמזון ומקסימום להחזיר (גם בגלל המחיר, 90 דולר כרגע) אבל הבנתי שהear cups לא עמוקים והאוזניים נוגעות בדרייבר ואני לא יודע באמת אם זה יגרום לכאבים באוזניים.
דני דנון כן :D אני כבר לא זוכר למה בחרתי בכינוי הזה, אולי בגלל האהבה שלי לבלוריות מרשימות.
יש לך המלצה למקומות במרכז/שרון שאפשר לנסות בהם אוזניות בטווחי מחיר של עד 200 דולר?

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

לא נתקלתי במצב שהאזניים נגעו בדרייברים. לגבי חנויות לנסות, אני יודע על חלילית ביפו או סניף קטן נוסף באוזן השלישית מול DC, או כלי זמר או קילומבו בתוך DC עצמו. אבל באף אחת מהן אין פיליפס...
.Anything can be done, but it's only done if it's done

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

היי דני.
כתבתי לך בפוסט הקודם.

יש לי אותם ואתה מוזמן לבוא לנסות אם הן מתאימות לך.

יעקב.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”