באנדל טלוויזיה SONY KD65XH9096+ PS5

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 0

באנדל טלוויזיה SONY KD65XH9096+ PS5

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים,
בימים האחרונים אני רואה שמתפרסם הרבה הבאנדל של הסוני 5+ הטלוויזיות שלהם שכיבכול הותאמו למען הנושא.

אז ככה בגדול, אני לקראת מעבר לדירה חדשה, בין היתר ישנו צורך לקניית 3 טלוויזיות לבית.

אחת לסלון- מכוון ל75'' עקב מרחק של כ-3.5m +-
אחת לחדר שינה שלנו- כנראה 60'' לכל היותר
ואחת נוספת למרפסת- כנראה 65''

הטלוויזיה שרשומה בכותרת תחלאס כמו שאפשר להבין מיועדת ככל הנראה למרפסת, כן חשוב לי להגיד אני בעיקר צופה בספורט/נטפליקס ומשחק סוני עם החברים בטלוויזיה שתיהיה למרפסת.

אחרי כל האכילת ראשים שעשיתי פה, אשמח לקבל בכלל מידע על הטלוויזיה הנ"ל ועל האם לדעתכם היא תתאים לצרכים המדוברים?
כי למען האמת הייתי דיי נעול לקנות LG/SAMSUNG אך לא אשקר שהבאנדל קרץ לי בעקבות כך שגם ככה מתישהו אקנה כנראה PS5(לא לחוץ פשוט היה נראה הזדמנות לא רעה).
האם המחירים אטקרטיבים? יוצא בערך 8500 לבאנדל ועוד תווים של כ500-600 שקל ברוב המקומות משמע עלות הטלוויזיה היא כ-5500 מתוך כל העסקה, משתלם לדעתכם?
מה לגבי אחריות? האם למישהו יצא להתנסות באחריות של ישפאר לגבי טלווזיות?

ואם כבר הגענו לכאן, האם יכולים להמליץ על טלוויזיה שתעשה את העבודה בסלון? באיזור ה6000+-?

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: באנדל טלוויזיה SONY KD65XH9096+ PS5

נושא שלא נקרא #2 

היי, חוו"ד מישהו?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

המחיר של הטלויזיה לפי האינטרנט הוא 6000 בתוספת 2500 (אם זו הגרסא של הדיסקים) אז ביחד עם התווי קנייה נראה שהבאנדל משתלם ואתה קונה הכל במחיר רגיל( מה שאי אפשר להגיד על פלייסטיישן בימים האלו). לא יודע לגבי אחריות מישפאר.
אישית לסלון אתה רוצה 75 אבל נותן תקציב קטן מידי, הייתי מוריד דרגה מהטלויזיה מהמפרסת ומוסיף לסלון. בתקציב הזה היחיד שהייתי ממליץ עליו זה ה Q60T של סמסונג.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

1. המחיר של 5500 לטלויזיה לא סופר משתלם.
כלומר זה די זול, אבל היא כבר נמכרה בעבר במחיר הזה, ויש מצב שתימכר בעתיד במחיר זול אפילו יותר.
כאמור עם ה-PS5 זה אולי כן סופר משתלם, פשוט כי קשה להשיג אותם אחרת.

2. בכללי אבל אני אישית לא הייתי שם את הדגם הזה במרפסת, מהסיבה הפשוטה שזאת טלויזיה טובה, ויקרה, ובמרפסת יש הרבה יותר סיכוי לתקלות מאשר בתוך הבית.
כך שלמרפסת הייתי שם דגם בסיסי/זול יותר. (אבל חשוב בהירות חזקה)
ואת הדגם הזה הייתי מעדיף לשים בסלון, שם חשובה איכות התמונה, ואפשר להשקיע יותר.

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

קודם כל תודה על התגובות הענייניות חברים.
אחרי התלבטות ומחשבה אני דיי מסכים ועל כן למרפסת בחרתי את הדגם מתחת Sony KE65XH8096BAEP.

הבעיה היא מה לקנות לסלון? מצד אחד אני מבין שאני חייב טלוויזיה של 75'', מצד שני מדובר על הסלון שהוא בעיניי המקום העיקרי שאראה בו טלוויזיה בבית ועיקר מה שאני רואה זה ספורט+סרטים/נטפליקס.
עד כה לצערי הכי נמוך שאני רואה ושיתאים לצרכים הנ"ל לא יורד מ9-10K יש למישהו אולי רעיון אחר? הצעה לטלוויזיה בגודל המדובר שתיהיה סביב 6-7K לכל היותר?

2 דגמים שחשבתי עליהם:
LG NANO90 smart
Samsung Q70/Q70T QLED

יודע מראש שהרבה יעדיפו LG בעקבות האי אחריות של סמליין אך במידה וננתק רגע את הנושא הנ"ל האם לדעתכם אלה טלוויזיות שיתאימו לצרכים בסלון?
האם ממליצים להשקיע סכום כזה בהם או שכבר כדאי להשקיע עוד כ1000 ש"ח בשביל הדגם החדש יותר של LG או אפילו בשביל SONY X9096H?

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

לדעתי ה-xh90 ו-xh95 הם דגמים מאד מוצלחים ביחס למחיר ומציל אותך מה-IPS של LG וה-xh80 ומסיפורי הזוועות של השירות של סמסונג. אז אם אתה יכול להרשות לעצמך xh90 כדאי למתוח את התקציב. ובכלל בגלל שהטכנולוגיה כבר לא עפה קדימה בטירוף זו קניה ללא מעט שנים ואם אפשר אז גם להשקיע ב-xh95 ובכלל לקבל תמונה מטורפת. ואני עם 85" במרחק 3 מ', אם אפשר ממליץ לא לרדת ל-75" אלא אם כן חייבים בגלל תקציב או אם אפשר לקרב את הספה למקסימום 2.5 מ'. יש לי קצת חופש עם מרחק הספה מהטלויזיה בגלל הצורה של הסלון וניסיתי גם תזוזות של 20 ס"מ קדימה/אחורה עושות הבדל די משמעותי לחויה.

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #7 

24/06/2021 18:53  
GalZohar כתב:
לדעתי ה-xh90 ו-xh95 הם דגמים מאד מוצלחים ביחס למחיר ומציל אותך מה-IPS של LG וה-xh80 ומסיפורי הזוועות של השירות של סמסונג. אז אם אתה יכול להרשות לעצמך xh90 כדאי למתוח את התקציב. ובכלל בגלל שהטכנולוגיה כבר לא עפה קדימה בטירוף זו קניה ללא מעט שנים ואם אפשר אז גם להשקיע ב-xh95 ובכלל לקבל תמונה מטורפת. ואני עם 85" במרחק 3 מ', אם אפשר ממליץ לא לרדת ל-75" אלא אם כן חייבים בגלל תקציב או אם אפשר לקרב את הספה למקסימום 2.5 מ'. יש לי קצת חופש עם מרחק הספה מהטלויזיה בגלל הצורה של הסלון וניסיתי גם תזוזות של 20 ס"מ קדימה/אחורה עושות הבדל די משמעותי לחויה.
...
מצד שני אבל דווקא בגלל שזה סלון לא כדאי שזה יהיה IPS? שבו אומנם השחור פחות טוב אבל רואים יותר טוב מזוויות שונות+ פחות סינוור והשתקפות לתמונה, הרי בסוף מדובר פה על חלל פתוח ודיי מואר..

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אין כל קשר בין סוג הפאנל (IPS, VA) לבין השתקפויות. הפאנל עצמו יקבע כמה השתקפויות תראה. כמו שאתה מתאר לעצמך טלוויזיות מתקדמות לרוב יעשו עבודה טובה יותר מאחרות.

ל- IPS מספר יתרונות לעומת VA אבל היחיד שבאמת משמעותי, כפי שציינת, הוא זוויות צפיה רחבות. בתמורה אתה מוותר על הקונטרסט שחשוב לאיכות התמונה בכללי, ולצפיה בחדר חשוך. מניסיון, השחור של IPS הוא אפרפר גם בחושך וגם באור, אבל זה רק אני.

בסוף היום מי צופה בטלויזיה? והכוונה כמובן לביחד. אם זה רק אתה ועוד אדם נוסף ויש ספה מול המסך אין סיבה להתפשר על IPS.
אם אתם משפחה רחבה, הסלון רחב (לא משנה גדול, השאלה איפה יושבים) ואתם רגילים לצפות יחד בשותף, בהחלט IPS הוא אופציה טובה.

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #9 

25/06/2021 14:19  
Yuvalfrr כתב:
אין כל קשר בין סוג הפאנל (IPS, VA) לבין השתקפויות. הפאנל עצמו יקבע כמה השתקפויות תראה. כמו שאתה מתאר לעצמך טלוויזיות מתקדמות לרוב יעשו עבודה טובה יותר מאחרות.

ל- IPS מספר יתרונות לעומת VA אבל היחיד שבאמת משמעותי, כפי שציינת, הוא זוויות צפיה רחבות. בתמורה אתה מוותר על הקונטרסט שחשוב לאיכות התמונה בכללי, ולצפיה בחדר חשוך. מניסיון, השחור של IPS הוא אפרפר גם בחושך וגם באור, אבל זה רק אני.

בסוף היום מי צופה בטלויזיה? והכוונה כמובן לביחד. אם זה רק אתה ועוד אדם נוסף ויש ספה מול המסך אין סיבה להתפשר על IPS.
אם אתם משפחה רחבה, הסלון רחב (לא משנה גדול, השאלה איפה יושבים) ואתם רגילים לצפות יחד בשותף, בהחלט IPS הוא אופציה טובה.
...
תודה רבה על התגובות הענייניות.

החלטתי ללכת על SONY בכל שלושת הטלוויזיות
לסלון את ה9096 ב75''
לחדר שינה את ה7056 ב65''
ולמרפסת את ה8096 ב65''

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #10 

אני עם ה-XH95 ובשביל הדברים שאתה רואה מזוויות "עקומות" לא צריך IPS. לדעתי לראות סרט איכותי מהצד זה לא כיף בלי קשר לסוג הפאנל, אז חבל להתפשר על איכות התמונה של מי שיושב במרכז. לרוב הדברים שרואים הרבה אנשים ביחד זה חדשות או סתם תוכנית ששמים ברקע ולא באמת רואים, ואז האיכות גם ממש לא קריטית. זה לא שב-XH95 תראה רע מהצד.
בתכל'ס אני לא מבין את הרעיון של טלויזיה במרפסת, אבל קטונתי... בכל מקרה ממליץ לשקול שדרוג של הטלויזיה בסלון על חשבון המרפסת. עדיף טלויזיה אחת טובה מאשר 3 בינוניות, אלא אם כן ממש חייבים 3 טלויזיות...

Tiras (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #11 

27/06/2021 8:45  
GalZohar כתב:
אני עם ה-XH95 ובשביל הדברים שאתה רואה מזוויות "עקומות" לא צריך IPS. לדעתי לראות סרט איכותי מהצד זה לא כיף בלי קשר לסוג הפאנל, אז חבל להתפשר על איכות התמונה של מי שיושב במרכז. לרוב הדברים שרואים הרבה אנשים ביחד זה חדשות או סתם תוכנית ששמים ברקע ולא באמת רואים, ואז האיכות גם ממש לא קריטית. זה לא שב-XH95 תראה רע מהצד.
בתכל'ס אני לא מבין את הרעיון של טלויזיה במרפסת, אבל קטונתי... בכל מקרה ממליץ לשקול שדרוג של הטלויזיה בסלון על חשבון המרפסת. עדיף טלויזיה אחת טובה מאשר 3 בינוניות, אלא אם כן ממש חייבים 3 טלויזיות...
...
היי, תודה על התגובה.
אכן כמו שרמשתי מעלה החלטתי ללכת על הXH9096 לסלון, בהתאם לתקציב ובאיכות שאני מקבל ממנה אני חושב שזה מספיק לי.
לגבי למה צריך במרפסת? יותר נוח לארח שם חברים מבחינת רעש/עישון וכן הלאה.. אבל זה כבר לנושא שיחה אחר :)

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #12 

וואלה אצלי אם אני במרפסת שומע את כל השכונה, מעריך שזה יעבוד גם לכיוון השני אם אני אעשה רעש במרפסת (ושומעים את השכנים כשהם במרפסת שלהם), לעומת הסלון בדירה ששם עוד לא התלוננו, אפילו לא השכנים שהסלון שלהם עם קיר משותף לסלון שלנו וזה הקיר שעליו הרמקולים והסאבוופר. אבל זה בניין חדש.
שים לב שגם במרפסת יכול להיות בלאי מואץ למסך בגלל אבק שמש ולחות.
אם רואים סרטים ב 3.5 מ' אז 75" זה קצת קטן.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”